Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) vhunor válasza rudi (#11) üzenetére


vhunor
őstag

És ennek mind az a nettó három és fél ember örülni fog, aki windowsos tabletet és telefont használ. Xboxon nem tudom, ki mit akar használni PC-s kínálatból, a játékhoz, megosztáshoz, kommunikációhoz szükséges funkciók most is rendelkezésre állnak. Evernote, valamilyen videó- vagy képszerkesztő? Office? Esetleg tényleg olyan nagy az igény konzolon Facebookot, Twittert böngészni? Tényleg kíváncsi vagyok a valós eshetőségekre.

Amúgy meg készülékek közötti vándorlás fő gondja az eszközönként megfelelő UI létrehozása – nem látom, hogy az a fejlesztő, aki eddig nem látta megtérülőnek a Windowsba fektetni, ezentúl miért tenné. Az igazán népszerű alkalmazások, szolgáltatások esetében mára mind megoldott a Continuum-féle munkafolytonosság. Elég sok fejlesztővel tartom a kapcsolatot, egytől sem hallottam eddig, hogy a Windows 10 miatt hirtelen az eddiginél sokkal vonzóbbá vált volna a Windows-ökoszisztéma. Desktopra eddig is volt értelme fejleszteni, az Xboxra játékon kívül nem nagyon éri meg mással foglalkozni, a tablet és telefon pedig teljesen marginális szeletet képvisel a piacon.

Ez a fejlesztők felé sales pitch-nek gyenge.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.