Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Thome


Thome
addikt

Köszönöm a hozzászólásokat! :R

(#1) mad1: Magánkézből minden olcsóbb, de az csak egyszeri alkalom, szánt szándékkal néztem a boltok árlistáját!

(#5) correct7: Igen valóban úgy van, javítva!

(#4) RROD360: A minőségi összeszerelés és/vagy minőségi alkatrészek és/vagy a support és/vagy a márka megfizetése végett kerül többe egy notebook. Itt jöhet képbe az, hogy az Apple gépek miért olyan drágák? A support, az összeszerelés minősége, minőségi alkatrészek és a név, pontosan ezek végett.
Bár (hogy példát hozzak fel) az Acer minőségben meg sem közelíti, azért a support itt is ugyanezen a szinten van, alkatrészek sem a legrosszabbak (Ellentétben egy felhasználói Fujitsu-val, ami nekem is van, ami recseg-ropog, kijelzője már haldoklik, rossz hűtés, etc...), Az Acer garantáltan megéri a pénzét.

(#7) tuctuc: A maximalisták? :)

(#9) misx: Voltam már rákényszerítve tapipados játékra (Az a fránya egyetem, elfelejtettem egeret vinni... ;] ), nevezetesen MW2 Multi, és ugyan kész szenvedés az elején, átmenet nincs a célzásban (vagy pontosan és lassú sebességgel célzol 0 reflex lehetőség, vagy magasra állítva a szenzitivást, és nem célzol pontosan, de ha kell, hirtelen tudsz reagálni a dolgokra.) Nehéz, de megszokható. RTS játék viszont felejtős.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.