Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A falra szerelt kompjúter I.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) cizoe


cizoe
őstag

hdd-nek nem hinném hogy egészséges ha hosszútávn 90° ba döntve megy... :(

(#3) Thunderzolee

Hát ez nagyon állat! :C :R ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) ttower válasza cizoe (#2) üzenetére


ttower
aktív tag

a szerveremben gyárilag úgy vannak a vinyók. annyira csak nem lehet rossz. [link]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#6) lúzer válasza cizoe (#2) üzenetére


lúzer
veterán

mindegy csak ferde ne legyen

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7) cizoe


cizoe
őstag

nkboy: Milyen proci az, hogy ilyen coolerje van? :F Valami Duron vagy Athlon Thoroughbred?

mod: Ja most nézem hogy A64. Nincs több kérdés... :B

Többiek: Köszi, már kezdem érteni. Bár szerintem a fejnek akkoris a vízszintes a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#8) Thunderzolee válasza cizoe (#7) üzenetére

Én is úgy tudom, h vagy függőleges, vagy vízszintes legyen, csak ferde ne.
Aztán meg ha kicsit rövidül az élettartama, most 10ezer ide vagy oda (amikor 320GB =10ezer), nem egy nagy kalad..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

TarrKFT rulz ;] Nekem is olyan netem van :D és ráadásul k8n4-e delux lapom volt ezelőtt :DDD
Remek írás :R :C

(#10) Rive


Rive
veterán

Nem a vinyo lesz itt a gond, hanem az, hogy a bovitokartyak - ha jol latom - minenfele komolyan veheto mechanikai rogzites nelkul lognak a slotokban. Nem lesz ez igy jo.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#11) Nkboy válasza Rive (#10) üzenetére


Nkboy
senior tag

A kártyák rögzítve vannak, gányolós megoldással, hiltiszalaggal. :D Csak a képeken nem látni.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12) Rive válasza Nkboy (#11) üzenetére


Rive
veterán

Latszik. Es bocs, de SZVSZ sz@rt se er - probald meg lefele-kifele meghuzni a kartyak tetejet. A szalag szerintem nagyon konnyen kihajlik, es utana cseszheted.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#13) Nkboy válasza Rive (#12) üzenetére


Nkboy
senior tag

Olyan könnyen nem hajlik ki, de végülis mindegy. Ha nagyon akarom a házba becsavarozott kártyát is kiszedem a helyéről.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#14) jerry311 válasza cizoe (#7) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ezt a nagy gyártók másképp gondolják :))
HP StorageWorks 8000

MOD: egyébként meglepőenól bírják azek a 10-15k RPM-es vinyók a függőleges életmódot.

[ Szerkesztve ]

(#15) bambano válasza ttower (#4) üzenetére


bambano
titán

téves, a szerverben az oldalára döntve vannak a vinyók, nem pofára állítva.
ez utóbbit nem szokták javasolni, az oldalra döntést elviseli.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) lapa válasza Rive (#12) üzenetére


lapa
veterán

egyik ismerősöm csinált ilyen falra szerelős dolgot. nem kell félni a kártyák kiesésétől, bármilyen rögzítés nélkül igen jól tartanak. a gépben is inkább csak a dugdosás miatt kell a csavar, mert a kártyát nem tudod fogni közben. itt ez nem nagyon játszik.

#15: ez mondjuk minden irányból középpontosan tükrös csapágyazást feltételezve elég urbánlegend-szagú.

[ Szerkesztve ]

(#17) jerry311 válasza lapa (#16) üzenetére


jerry311
nagyúr

Szvsz ez csak a fejnél jelenthet valamit. Mert az ugye az egyik sarokban van felfüggesztve, tehát attól függően, hogy éppen hogyan áll a vinyó, mindig más irányba húzza a gravitáció. Már ha egyáltalán számít valamit annál a kis tömegnél és erős pozicionálásnál... :F

(#18) lapa válasza jerry311 (#17) üzenetére


lapa
veterán

igen, nagyjából idáig jutottam én is. mivel azonban a fej a sarok felől jön ugyanannyira megterhelő neki a hosszabbik, mint a rövidebbik élére állítva a "hagyományos" vízszintes pozitúrához képest. innentől kezdve a józan paraszti ész azt diktájla, hogy nem lesz baja. természetesen ez csak okoskodás, ettől függetlenül lehet bármilyen általunk nem ismert érzékenysége.

(#19) pc-user


pc-user
aktív tag

Nem láttam még ilyet...

- akár asztalfiókba is szerelhetted volna...
- ha már falon van, valami dekoráció még elférne a bútorlapon...

[ Szerkesztve ]

(#20) Neil Watts válasza pc-user (#19) üzenetére


Neil Watts
veterán

:DD :Y :R Gratulálok, Mester! :D

(#21) eszgé100 válasza Winner_hun (#1) üzenetére


eszgé100
őstag

Szia!

láttam egy régi hsz-ben, hogy belinkeltél egy logout-os írást: "A falra szerelt kompjúter" volt a címe. már régebben olvastam egyszer, de nem emlékszem rá, hogy te írtad-e? ha te írtad még megvan az az írás, mert a link már nem él, és a keresőben sem találom?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22) Bubu79


Bubu79
addikt

Elképzelem, amint a ház asszonya lelkesen portalanítja a gépet a hosszú nyelű, állítható fejű, szőrös, műszálas portörlővel, majd szikrák kelnek útra a bitek felé nagy elánnal... :DDD

Egyébként érdekes ötlet, mojolós megvalósítással :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23) massaf


massaf
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérésem ,hogy a feltöltött képeket ha valakinek megvan illetve a készítőnek ha megvannak akkor e-mailbe küldje el,hogy lássam a vegeredményt illetve a munkamenetet.
Előre is köszönöm!

majdabence1@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.