Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez a kép nagyon nagy:C

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) ngabor2 válasza Winner_hun (#1) üzenetére


ngabor2
nagyúr

látnád azokat, amelyiken a petike van... na azok a nagyon durvák :D

(#3) lorcsi válasza Winner_hun (#1) üzenetére


lorcsi
veterán

ezt akartam én is írni :))
:DDD
nem semmi :D
látszik hol dolgozik :D

(#4) beencee válasza Winner_hun (#1) üzenetére


beencee
senior tag

Az írás jó, a kép önmagáért beszél :R A cikk címében az elírás pedig bizonyos Freud Zsiga műve ;)

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

remélkem a futárcéggel nagyobb szerencsénk lesz

(#6) Winner_hun válasza ngabor2 (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Arra is sort kerítünk:)
Most olvastam el a szöveget is: a szélfogó maitt nem durran be a cuccos? Mert mi amikor használtuk, hát igen töményre sikeredett, alig lehetett szívni, elviselhetetlen volt. Vagy mit csináltunk rosszul?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) ngabor2 válasza lorcsi (#3) üzenetére


ngabor2
nagyúr

merthogy?

beencee: azt a zsigát orcánillettem :D kár, hogy az url már így marad...

(#8) t1 válasza ngabor2 (#2) üzenetére


t1
addikt

jó lett :R

minek neked 60 szipka? :D

(#9) Winner_hun válasza beencee (#4) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eddig csak az egyiket javította. A másiknak is rossz a címe. Vízipipa. Ha nem tévedek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) ngabor2 válasza Winner_hun (#9) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mindkettő előfordul. ejteni röviddel ejtik, és elég sok toldalékkal valóban megrövidül. a google az egyikre kb. 240k, a másikra 241k találatot ad... lehet válogatni. legjobban az a mondat tetszik, amiben mindkét módon le van írva.

t1: ahányan pipáznak, annyi szipka kell. és nem egy alkalomra vettem... inkább legyen tartalékban, mint akkor ne legyen, amikor kell.

(#11) lorcsi válasza ngabor2 (#7) üzenetére


lorcsi
veterán

az arafat kendő ;)

(#12) SLYM


SLYM
veterán

nagyon jó a kép. legközelebb ne felejtsd el a fehér köntöst. ;) a postával mi is szopunk. néha visszajönnek a csomagok, hogy a csomag nem lett átvéve, közbe meg folyton írnak(vatera), hogy mikor küldjük már a csomagot

(#13) beencee válasza ngabor2 (#7) üzenetére


beencee
senior tag

Zsigának már belefért ;]

(#14) Whaskes válasza ngabor2 (#2) üzenetére


Whaskes
senior tag

feltehetnél egyet, amin én is rajta vagyok... :D akár a befejezésben is szivesen látnám, dicső orcámat. :D

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15) ngabor2 válasza Whaskes (#14) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pl. amikor kidőlsz? vagy egy korábbit, mikor ágyban kockulsz? ;]

lorcsi: itt nem hordanak olyat, nem arab a tulaj.

(#16) Whaskes válasza ngabor2 (#15) üzenetére


Whaskes
senior tag

mibajodvan az ágybanvaló kockulásal? kicsit fáradt voltam.... :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17) Latsza


Latsza
aktív tag

látom nem csak a számítástechnika-moddig terén vannak gondok a rendelés feldolgozásával :U
a legtöbb vásárló nyálfröcsögve ordítana az adott üzlet dolgozóival/főnökével, gúvadt szemmel számonkérve, hogy mi az hogy nem azt küldték amit rendeltél.
Nagyon korrekt módon elintéztétek a felmerülő problémákat :C
A postáról és némelyik alkalmazottról meg inkább nem akarok nyilatkozni.

a kendő jól néz ki, én vettem egy kéket ugyanilyen mintázattal Ídzsipben, a képed pedig (majdnem ;] )minden igényt kielégítő

(#18) ngabor2 válasza Latsza (#17) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hasonló sztori, hétfőn elmentem egy patikába, elég szép adag recepttel. 2 dolog nem volt, mondta a srác, hogy szerdán lesz. szerdán nem tudtam elmenni, csak tegnap. kicsit más dolga is volt, az egyik cuccot elég nehezen találta meg (de meglett végül), és mikor fizettem, megköszönte a türelmemet. mondom, minek idegeskedni, ha nyugodtan is lehet. erre mondja ő is, hogy igen, sajnos egyre ritkább dolog a türelem, mindenki rohan, ideges. és teljesen igaz: ha ideges valaki, azzal nem lesz hamarabb megoldva a dolog, ha sürgetünk, kiabálunk, attól senkinek nem lesz jobb.

(#19) Whaskes válasza ngabor2 (#18) üzenetére


Whaskes
senior tag

hol a 3. rész???

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#20) Bordoi


Bordoi
őstag

Nagyon ott van a kép :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#21) kem válasza ngabor2 (#18) üzenetére


kem
addikt

Ebben telljesen igazad van :R
Nem is értem emberek miért nem tudnak csak állni amikor kell...
Mondjuk én akkor se vagyok ideges ha mondjuk vizsgáról kések éppen.
Ez meg a másik véglet...

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.