Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Ami eddig nekem volt (de ti azért korábban kezdtétek nálam ahogyan látom)

Geforce 4200 Ti 64 MB
Annyira emlékszem csak rá belőle hogy volt ilyen is, teljesítményétől viszont nem magasztaltuk egekig a kártyát. Az egyetlen Nvidia kártya ami itthoni gépben szolgált, nem maradt nálunk sokáig.

Ati 9800 PRO 128 MB
Nagyon jó áron szereztük szinte újonnan amikor a generáció megjelent (40 körül azt hiszem). Legalább 3-4 évig szolgált jó egészségben,egy Athlon XP 2400+ mellett, szerette a tuningot is. A DX 9-es Shader 2-es korszakot kivitte (ami olyan 2005 végéig futtatta a játékokat), még a Bioshockot is kipróbáltam vele egy modnak köszönhetően (bár a víz teljesen hiányzott így eléggé mókás volt :D ).

ATI Radeon HD 2900XT 512 MB (majd CrossFire)
Első csúcskártyám amit megvettem 2007-ben (árát le se merem írni), de nagyon megbántam mert két éves garancia letelte után bedobta a kulcsot, emellett piszkosul melegedett. Még első életévének végén kapott egy ugyanilyen társat, Core 2 Quad mellett elképzelhetitek micsoda fűtőértéke volt a gépnek, jó 15 perc alatt meleg lett a szoba :D Sajnos a második kártya is ugyanígy elhullott garancia letelte után, szívtam is a fogamat miatta rendesen... :(

ATI Radeon HD 4670 512 MB
Átmeneti kártyának kaptam karácsonyra 20 ezer környékén. Teljesítményre kicsit visszalépés volt, de azért eldöcögött nálam egy jó fél évig. Ami tetszett benne az a halksága és a viszonylag kicsi mérete. Mikor megjött az utód megváltam tőle.

ATI Radeon HD 4870 1 GB
Ismerőstől vettem jó áron, Sapphire féle csendes hűtéssel. Egészen gyors és kellemes sebességgel futtatott mindent amit ráküldtem, elégedett voltam vele amíg működött. Szerintem nincs szerencsém a videokártyákkal, ugyanis ez is tönkrement, bár azért 2,5 évet kibírt.

AMD HD 7770 1 GB
Középkategóriás kártyához mérten el lehetett vele játszogatni FullHD-ban, sosem hagyott cserben. Csendes Asus hűtése van, jelenleg öcsém gépében szolgál és jó egészségnek örvend.

Mostani: HD M8750 2 GB
Egyetemre menetel miatt laptopra váltottam. Nincs rá különösebb panaszom, elviszi még az új játékokat is laptophoz mérten, bár ereje fogytán van. Valószínűleg jövőre ismét asztali gépre váltok, meguntam a kompromisszumokat és a laptopokat egy életre.

+"Retro" gépben: ATI X1950XTX 256 MB
Nem működött a ventilátora amikor használtan nemrégiben megvettem, de egy kis olajozás csodákra képes, maga a kártya teljesen működőképes és remekül el lehet vele játszani a régebbi játékokat melyeket a Win 8 már nem támogat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.