Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azannya, ez a nem semmi. :)

Ha jól gondolom, én még 45 rugón belül regeltem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

És mennyi ebből az aktív felhasználó, ezt lehet tudni?

(#3) Ndruu válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Te voltál a 74981.

Crystalheart: Nyilván jóval kevesebb, de pontos számot nem tudok adni. Az aktuális látogatók száma mindig látszik a fórum főoldalának alján. Ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám 30000 (harmincezer) az aktív felhasználók száma, akik regisztráció után belépnek és nem csak évente látogatják az oldalt.

Goose-T: 4283.
Privát üzeneteknél látszik a linkben. .../uj.php?dstid=4283...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#4) Goose-T


Goose-T
veterán

Hű, hát én még lehet, hogy belefértem az első tízezerbe. Vagy a felső tízezerbe. :D

Ndruu: az király. Kapnak esetleg majd valami repiajándékot (bögre, pendrive, ilyesmi) a legrégebben regisztrált aktív felhasználók? :D

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

néztem már én is.
bőven meg lesz idén.

(#6) Samus


Samus
addikt

Ha már itt tartunk, volt szó régebben egy úgynevezett tagkeresőről, ahol a regisztrált tagok között lehetett keresni. Ebből lett valami? Mert én nem találtam sehol sem.

És egy javaslat: nem lehetne megoldani, hogy ha privát üzenetem jön, azt a főoldalról is lássam? Nem mintha különösebben érdekelne, mert mail azonnal jön, de érdekel, hogy ez miért maradt ki.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Crystalheart válasza Ndruu (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ohó, a Steelheart nevű felhasználóm még 16736-dik volt :D (Kár, hogy nem lehet beolvasztani a Crystalheart-ba, már kaphatnék képet :) )

(#8) mephi666 válasza Ndruu (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt hittem a post címéből, hogy gyerekáldás lesz felétek ;] szép szám, meg kell hagyni... ebben benne vannak a kitiltott tagok másodregjei is? 2010-ben pl. "nemmondomki" szerintem regelt vagy 1000-szer :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Ndruu válasza Goose-T (#4) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudok ilyen akcióról, ahol szétosztogatnák a PH-s bögréket, kulcstartókat és egéralátéteket. Egy nyereményjátékban viszont van rá esély. :)

Sajnos még nekem sincs semmilyen PH-s ajándéktárgyam. :(

mephi666: Ebben mindenki benne van. Kivéve az olvasókat, akik valószínűleg még ennél is sokkal-sokkal többen voltak az évek alatt.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10) Ndruu válasza Samus (#6) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mondjuk nem egészen vág ide a kérdésed, de mindegy.

A tagkeresőt mire használnád? Csak azért kérdezem, mert akit én eddig meg akartam találni, azt megtaláltam vagy a Google vagy a forumkereso.hu-val.

Az címlapos privát értesítőnek én személy szerint nem látom értelmét. Vesd fel az ötletet a Javítsuk a Prohardvert topikban hátha nem talál süket "fülekre".

Harrrr!!!!

(#11) Probber


Probber
őstag

Azt a mindenit, komoly ez a grafikon, rendületlenül ível felfelé. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) anjani182


anjani182
őstag

15277 ;)

Forever and ever, let's make this last forever.

(#13) Samus válasza Ndruu (#10) üzenetére


Samus
addikt

Arra használnám például, hogy adott szerzők cikkeit könnyebben megtaláljam, véleményem szerint nem lenne utolsó dolog. Tudom, nem teljesen ide vág, bocsi...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Ndruu válasza Samus (#13) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Részletes keresés, szűrés felhasználó szerint és rögtön kidobja a szerző műveit.

példa

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#15) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nem semmi mennyit nőtt március óta a taglétszám. :)
Ennek maximum a fele lehet aktív. Lassan Én is hétvégente fogok csak felnézni, ha kinyomják a netet.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#16) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Tessék, a 300000. regisztrált tag: kukac1983

Harrrr!!!!

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Szép kis kimutatás! :R

Ahogy elnézem ez nagyon egy exponenciális vagy talán X négyzet függvényre hasonlít! Ergo folyamatosan gyorsulva növekszik az a bizonyos létszám.

Kérnénk egy ugyanilyet az elmúlt 4 év blogos tevékenységeiről is! :) Mármint, hogy a Logout indítása óta éves szintén hány blogbejegyzés született, esetleg hány címlapos... stb..
Kíváncsi lennék ennek a görbéjére is!

(#18) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hopp, a 9072. voltam. :)

***

(#19) keIdor


keIdor
titán

Én is 2006 elején jöttem, de ennek elfelejtettem közben a jelszavát. :DDD

Ebből vajon hányat kapott már el a banhammer? :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) Lenry


Lenry
félisten

64308 :)

mi alapján csináltad ezt a kimutatást? kiválasztottál pár random embert és megnézted a userID-t, meg a regisztráció dátumát?

(#21) saguaro lásd: #16 :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) saguaro


saguaro
tag

regisztrált tagok: 300 083

Átléptük. :)

Hopp, most nézem, erről lekéstem. :B

[ Szerkesztve ]

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#22) Undoroid


Undoroid
őstag

Szépen emelkedik az a vonal!Csak így tovább! ...csak győzze majd a szerver! ;)

171611

Minden beillesztett (saját) képnél is látszik a sorszám! ;)

* * *

Goose-T!

Nos,akkor ez az Ismerősöm akár külön rangot érdemelne már az itt eltöltött ideje miatt! :K Nem sok Fórumtársunk van itt ilyen régen!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#23) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha már az ID-k is szóba jöttek.. van itt rajtam kívül olyan személy akinek az ID-je tartalmazza a születési dátumát?:) Hónap - nap nekem megvan, igaz fordítva (21505 - május 15)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) koxx válasza Undoroid (#22) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azért akad néhány :)
Integra ; localhost ; SpeedR

Én hányadik voltam? Ha jól rémlik 10.000-en belül.

Winner: te magad is meg tudod nézni az ID-t v csak moderátorok? Régebben lehetett.

- Bocs, hogy nem válaszként küldöm: Privát üzeneteknél látszik a linkben. .../uj.php?dstid=4283...

[ Módosította: Ndruu ]

(#25) Undoroid válasza koxx (#24) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ők sem most kezdték a dolgot! :))

A kérdésedre pedig a legegyszerűbb megoldás: Feltöltesz egy saját képet a PH! tárhelyére és a kép címében,legelől a saját ID-det fogod majd látni! ;) Bár ezt már az előbb leírtam... ;]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#26) ollie válasza Undoroid (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legegyszerűbb, ha az egyik hsz-ed-hez tartozó privát gomb fölé viszed az egeret, és máris látod, hogy hanyadik voltál.

***

(#27) RootRulez


RootRulez
félisten

120.706...

Azért az aktívak ezt a 300.000-et meg se közelítik. :N Ettől eltekintve szépen emelkednek a számok (bővül a piac :P)

═════════════════════════════════════════

(#28) #51736960 válasza ollie (#26) üzenetére


#51736960
törölt tag

11.910 :)

látod ollie, legközelebb gondolj a koromra, mielőtt bannolnál :D

(#29) Dany007 válasza ollie (#26) üzenetére


Dany007
veterán

70.095... : ) Thx.

(#30) dízelracer


dízelracer
senior tag

Majdnem én lettem a kétszázhatvanezredik. 259999 :DDD

(#31) RootRulez válasza Ndruu (#16) üzenetére


RootRulez
félisten

Ki is derült róla, hogy egy valaki másodregje. :(

═════════════════════════════════════════

(#32) barnam_ válasza Samus (#6) üzenetére


barnam_
nagyúr

Régen VladimiR-nek volt egy jól használható keresője, szűrni lehetett rangra, hozzászólásokra, mindenre :) De egy újabb verziójú RIOS-al már nem működött, és nem lett továbbfejlesztve.
.
(#31) RootRulez: Ezért nincs sok értelme a regisztrációk számát nézni, inkább az aktívan jelenlévőkét érdemes.
De azért érdekes, hogy amikor én regeltem, még 50k alatt volt, öt év alatt hatszorosára nőtt a regisztrációk száma :Y

(#33) truba


truba
tag

61.570 nem gondoltam volna, hogy ennyire elől vagyok :D

(#34) ollie válasza barnam_ (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

7 év alatt meg harmincszorosára.

***

(#35) barnam_ válasza ollie (#34) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, de akkor azért még fiatal volt a PH :)

(#36) sagesz93


sagesz93
addikt

gondoltam id alapján rákeresek az első regisztrált tagra :DD
asszem meglett: [link]

(#37) Undoroid válasza ollie (#26) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Igen,tökéletesen igazad van!Ennél tényleg nincs egyszerűbb megoldás! :R

* * *

sagesz93!

Nem valami aktív...keressük meg azt az egyszem közösségi hozzászólását!Kíváncsi lennék,hogy mit írt! :))

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#38) #51736960 válasza sagesz93 (#36) üzenetére


#51736960
törölt tag

nem egy szófosó típus, 1 hsz tíz év alatt :)

(#39) ollie válasza Undoroid (#37) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#40) Undoroid válasza ollie (#39) üzenetére


Undoroid
őstag

Köszönöm a keresést! :R Elég durva írásban van benne...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#41) 14adam válasza ollie (#39) üzenetére


14adam
addikt

és Parci asszonya volt vagy van azt nem tudom. Többi hsz-be kiderül

(#42) Lenry válasza 14adam (#41) üzenetére


Lenry
félisten

volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) Fáraó


Fáraó
őstag

A szaggatott vonalak jelképeznek vmit -pl. szervercsere vagy ilyesmi?

50063. voltam. :)

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#44) Ndruu válasza Fáraó (#43) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem, csak akkoriak az adatok. Innen találomra kiválasztottam pár dátumot.

Harrrr!!!!

(#45) #65675776


#65675776
törölt tag

Egyébként a szám igen érdekes. Mert pl 5. és 8. regisztrált tag nincs. Szóval akinek 300000 az ID-je, az nem a 300000. tag volt.

[ Szerkesztve ]

(#46) Psychonaut


Psychonaut
addikt

212727 :)

(#47) zetecR válasza Goose-T (#4) üzenetére


zetecR
addikt

"Kapnak esetleg majd valami repiajándékot..."

Támogatom! :) id2070-nel. :D

(#48) huntermati


huntermati
tag

278362 :DDD

(#49) TayRol


TayRol
veterán

9729.:)

(#50) föccer


föccer
nagyúr

No, napi régészkedem egy picit. :)

A fenti diagramra rá lehetne vezetni, hogy melyik időpontban, milyen "változás" történt a lapcsalád életében. Gondolok olyanokra, mint például a logout indulása, vagy a hardverapró különválása, külön oldallá lépése.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.