Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) amy_athinas


amy_athinas
újonc

Nehéz a személyes találkozót megoldani, főleg vidéki távlatban. Most meg a posta még jobban bekorlátozta, hogy mit lehet megoldani távolból, és mit nem... sehogy sem jó ez a biznisz.

Ráadásul én Pestre hiába írom, hogy itt és itt lehet átvenni ettől eddig, és sehol máshol nem lehet semmikor, mintha a falnak beszélnék. Jön, alkudozik nyilvánosan, variál nyilvánosan, aztán próbál rábeszélni, hogy én az én munkaidőmből 1 órát rászánva azt az 500 forintra lealkudott sz.rt vigyem el neki, mert ő vidéki és nem ér rá máskor átvenni. Én is vidéki vagyok, és nem fogok a napomból arra szánni 10 percnél többet, hogy az ő "énvagyokavevő" ülepe csillogóra legyen polírozva orálisan. Nanemá!

Most oltottam le egy kissrácot, amiért húzta az agyamat, és aztán 10.000-rel kevesebbért akarta elvinni a cuccaimat, amikről kérdezett orrba-szájba meg pluszban fotóztatott ezt-azt.

Most ténylegesen annyival kevesebbért árulom a cuccaimat, de csak azért adom annyiért mostantól, mert én döntöttem úgy, és nem azért, mert valaki húzza az agyamat, hogy kell neki, és utána még variál az árral is. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.