Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

azt a hosszúkás cuccot postázhatják is, nem tudom mi az de nekem akkor is kell :DDD egyébként ezeknél a proci mellett már a kijelző a nagy fogyasztó, bár ha oled jön rá, akkor tényleg lehet vele sokmindent kezdeni.

tetszik hogy a procik egyre kevesebbet esznek, remélem az asztali vonalon is lesz pár finom alacsony fogyasztású darab, korret teljesítménnyel

(#2) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

"A folyamatos fejlesztések egyik fontos területe az energiatakarékos működés, az Intel szerint az eddig megjelent, Atom processzorra épülő MID-ekhez képest az új platform tizedannyi energiát használ fel készenléti állapotban."

Tehát kb. kap egy normális új chipsetet az Atom? ;)

(#3) Chrys_


Chrys_
addikt

Ezt a képen látható cuccot kellene az új típusú akkukkal párosítani!

(#4) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szép kis izééé :)

...

(#6) #56573440 válasza vgergo (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

ide érzem Steve Jobs izzadságszagát :DDD
kíváncsi vagyok hogy a videókon mutatott sebesség valós lesz e... ha igen akkor bevásárlás lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#7) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Iphone 3G nyújtott verziója!
Költői kérdés: Miért kellett ennyire megnyújtani? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8) JoeYi válasza (Darkwood) (#7) üzenetére


JoeYi
őstag

Bennem is felmerült a gondolat, de lehet más nem jutott erre az eredményre: mert így már szabadkézzel is elég nagy forgatónyomatékot tudsz kifjteni az eltöréséhez :D

(#9) (Darkwood) válasza JoeYi (#8) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ha ezt is csak itunes-szal lehetne feltölteni proogikkal, zenékkel, mint az Ipod-okat, akkor kéne is az a forgatónyomaték az eltöréséhez! ;]
Mod: Pontosítás.

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10) #56573440 válasza JoeYi (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

sört is könnyebb nyitni vele. dugóhúzó nem lesz benne? akkor nekem nem kell. :U

(#11) JoeYi válasza #56573440 (#10) üzenetére


JoeYi
őstag

jaja, vagy lehetne kiadni hozzá skate cserélhető hátlapot, és akkor lehetne vele gördeszkázni is :D

(#12) #56573440 válasza JoeYi (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

már nem azért de iPodra van... link

mod off

[ Szerkesztve ]

(#13) (Darkwood) válasza #56573440 (#12) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Na mosolyt csaltál az arcomra! :DD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#14) kvp777 válasza Kobaljov (#2) üzenetére


kvp777
tag

"Tehát kb. kap egy normális új chipsetet az Atom?"

Nem. Ezek alapjan lesz vegre rendes egychipes x86-os rendszer. Csak memoriat kell hozza adni es kesz a teljes erteku szamitogep. Ezzel a merettel es fogyasztassal mar a mobiltelefonokba is be lehet majd epiteni. A microsoftnak is jol jon, hogy a windows desktop valtozatat el tudja majd adni a mobiltelefonokra is.

(#15) sony666 válasza (Darkwood) (#7) üzenetére


sony666
csendes tag

hogy elférjen rajt az arcuk :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.