Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Pofátlan első.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

ehhehe, nem teljesen értem, mi ez a "közfoglalkoztatás" mint olyan? most megy helyetted valaki, azért kell neked abbahagynod a munkát?
csak azért kérdezem, mert így elsőre furcsa, hogy elküldenek munkanélkülinek, ahol éppen tökvakarászásért jár a segély, míg amúgy dolgoznál is érte, ráadásul úgy néz ki, szívesen. nem értem, ez hol jó bárkinek is :F

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) Móci válasza tkazmer (#2) üzenetére


Móci
addikt

Nem jön a helyemre senki.
Közmunkás voltam amúgy, csak a könyvtárban dolgoztam. Ez úgy van, hogy a helyi önkormányzat ad RÁT-ot (rendelkezésre álló támogatás), ha lejár a munkanélkülid, s nem tudsz sehova sem elhelyezkedni.
Itt viszont szerencsére dolgozni kellett, s nem a kis pénzen ülni, aminek örültem is nagyon!
Úgyhogy most a munkaügy fog valamennyit fizetni, nem az önkormányzat.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) tkazmer válasza Móci (#3) üzenetére


tkazmer
addikt

Úgyhogy most a munkaügy fog valamennyit fizetni, nem az önkormányzat.
ja értem!
mondjuk ez így akkoris baromság, ha lenne elvégzendő munka, akkor ezt a segélyt simán küldhetné az állam az önkormányzatnak, hogy költse el közmunkásokra....

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Móci válasza tkazmer (#4) üzenetére


Móci
addikt

Pontosan. De mivel a törvények ezt nem teszik lehetővé, itthon kell ülnöm.
Vicc, de tényleg.
Rendes állásban nem nagyon bízom, ez a környék teljesen döglött, de reménykedek, hátha időközben sikerül valami.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) EczkE


EczkE
addikt

A bannolást megnéztem volna. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Móci válasza EczkE (#6) üzenetére


Móci
addikt

Az úgy nézett ki, hogy befutott délután a 4 kölyök. Előadtam nekik a történetet, ők persze tagadtak. Végig.
Aztán megjött rokon, a rendes könyvtáros, s neki is tagadtak.
Utána kimentek 5 percig tanácskozni, s rá akarták kenni a balhét a legkisebbre. Ez sem jött be nekik.
Ezek után még az egyik kitalálta, hogy valaki bemászott az ablakon, s az csinálta a mókát.

Úgyhogy maradt a bann, s bye-bye srácok.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) PierNight


PierNight
aktív tag

milyen irónikus..nekem meg pont ma lett munkahelyem :) (4-5 hónap keresgélés után...)
Azért sok sikert neked is, de legalább kapsz munkanélkülit (én nem kaptam semmit)

(#9) Janix14 válasza Móci (#7) üzenetére


Janix14
csendes tag

:C

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#10) kisninja


kisninja
őstag

Részvét tesa fel a fejjel. Max megyünk Pöstre mink is :D

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#11) m.zso


m.zso
aktív tag

Ez az ! Csatlakozom. Mostanában már amúgy is érik a dolog... már nekem is nagyon elegem van. :W

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#12) m.zso


m.zso
aktív tag

Pöstre vagy Szögödre :))

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#13) kraftxld válasza Móci (#7) üzenetére


kraftxld
nagyúr

És ha nemcsak helyben keresnél melót? Tudod, ha a hegy nem megy Mohamedhez akkor...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14) Lenry válasza kraftxld (#13) üzenetére


Lenry
félisten

tudjuk, Mohamed megy Új-Zélandra ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) kraftxld válasza Lenry (#14) üzenetére


kraftxld
nagyúr

:P Amúgy nem pont ilyen léptékbe gondoltam, hanem simán Mo-on belől is.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16) Csemike


Csemike
csendes tag

Hajrá Móci! :D

(#17) Móci


Móci
addikt

Jó is lenne Új-Zéland, szívesen kimennék oda. :)
Annyiban változott a helyzet, hogy maradtam, mert mint kiderült, valamit szokás szerint az irodákban csesztek el.
Talán egy hosszabb ideig lesz most ez végleges, de én már nem merek semmit sem tippelni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) puttputt


puttputt
őstag

Úgyhogy álláskeresés, tökvakarás indul!

Sajnos, ez a kettő, ilyen sorrendben, itt, együtt jár... :U
Szeretném, hogy az előbbi állandósuljon nálad. :DDD
Hajrá.
Mást nem kívánhatok.

És tényleg. (Előbbiekre.) Jöjjön möndönkö Pöströ.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19) puttputt válasza puttputt (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Mod.:
Az "előbbinek" is az első fele. Ld: "állás".
Félreérthető voltam.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Én meg pont most lettem közfoglalkoztatás szervező. Igaz csak 6 fél évre. :DDD
Amúgy meg utána azt sem tudom merre leszek arcal ebben a mai helyzetben. :(
Majd csak lesz valami.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21) Apollyon válasza Sub-ZeRo (#20) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Majd csak lesz valami."
Ajjaj, csak ezt a hozzáállást ne, mert akkor szívás lesz :(

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#22) Sub-ZeRo válasza Apollyon (#21) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mást nem tudok. Tavaly júlisuban estem ki a fősuliról és ahová az önéletrajzomat elküldtem (nem egy helyre), vissza sem böfögtek. Elmentem munkanélkülire, megmondtam mennyi iskolám van és ez volt a válasz: "Túl képzett vagyok.".
Máshogy hogy álljak hozzá? :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23) Apollyon válasza Sub-ZeRo (#22) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Figy, nekem még fősulim sincs. Egyelőre, mert nem akarok diploma nélkül nekimenni az életnek.. De úgynézki ez már sajna csak pénzes lehet...
Aztán ittvan D1rect írása. Aszongya jó diploma. Ha ez nem ment, akkor csinálj egy másik diplomát, gondolom nem vagy valami öreg :D
Meg azért ottvan a vidék probléma is.. Itt Budapesten szerintem nem lennél gondban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24) Sub-ZeRo válasza Apollyon (#23) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem akarok másik diplomát. Még a nyelvizsgát is le kellene rakni, de a nyelvtani rész megviccel. :D Hát pest, írtozóm tőle, utálom, mint a sz@... szóval kitalálod. :D
Ja nem vagyok öreg. A 2. X felénél járok. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.