Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Komolynak tűnik. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) pakriksz


pakriksz
őstag

Lesz "konzol gagyi, nézd már meg milyen minőségű a kép, és a hang is borzasztó, mono is visszhangzik, és még bele is beszél valaki a játékba" ? :DD

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A hivatalos leleplezés amúgy csütörtök délben lesz. (már amennyiben a stream nem fog késni, Kojimaéknál szokás:D )

Live-Die-Respawn

(#4) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Phantom Pain multiplayerét

Inkább 'többjátékos' módként fogalmaztam volna meg.

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

120 éves laposkúszó világbajnok. ;]

Szerintem Stallone keze van a dologban, mert ő sem tudja mikor kéne visszavonulni :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Gebriel


Gebriel
veterán

Nem rossz, de egy MGO-nak jobban örülnék :B

(#7) Joshi


Joshi
titán

Ez a léggömbös b@romság ez most komoly? Ez különben mi akar lenni valami vicc? Már mint hogy tárgyakat felemel egy léggömbbel. :Y

(#8) oriic válasza Joshi (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Solid szériában ez nem újdonság. Nem realizmusra épül a játék ezt nem szabad elfelejteni.

Live-Die-Respawn

(#9) Joshi válasza oriic (#8) üzenetére


Joshi
titán

Egyébként ez csak a multiban van benne vagy a single player módban is?

(#10) oriic válasza Joshi (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Single-ben is.

Live-Die-Respawn

(#11) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Nem rossz!!

A Hideo Kojima Game

(#12) CsonkaImo válasza Joshi (#7) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ebből is látszik, hogy japán játék. Szerintem mindenki megmondja egy trailer vagy játékmenet videó alapján ,hogy az nagyrészt japánok munkája (filmekre is igaz). Valakinek bejön ez a stílus, és persze olyanok is akiknek nem. Nekem se tetszik ez a léggömbös "baromság" de ettől függetlenül az egyik legjobb game a maga műfajában. Legenda.

(#13) oriic válasza CsonkaImo (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ebből is látszik, hogy japán játék. Szerintem mindenki megmondja egy trailer vagy játékmenet videó alapján ,hogy az nagyrészt japánok munkája (filmekre is igaz). Valakinek bejön ez a stílus, és persze olyanok is akiknek nem. "

De ez már a korábbi részekben is így volt már... :D

(#14) Joshi

Már az első MGS játékban voltak "Japán" elemek. (Pl: Maga Psycho Mantis karakter)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) Joshi válasza CsonkaImo (#12) üzenetére


Joshi
titán

Az első néhány részig ilyen eszement dolgok nem voltak a játékban. Mondjuk az is igaz hogy nekem a PC-és portok miatt lett kedvenc és mivel konzolom soha életemben nem volt így nagyon megörültem hogy a mostani rész ismét lesz PC-re. Az biztos hogy kipróbálom de ez a léggömbös valami nagyon illúzió romboló.

(#15) CsonkaImo válasza oriic (#13) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én tudom. Sajnos mindegyik részt nem vittem végig, de nagy kedvencem a játék. Ezt miért nekem írtad? :)

[ Szerkesztve ]

(#16) akoska07


akoska07
nagyúr

Ez elég jónak tűnik.

Meglátjuk...
Be kerül-e a játékaim közé.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17) b.


b.
félisten

Am ,én nem látom csak mi ebben a multi? Én leragadtama Quake-nél :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) oriic válasza CsonkaImo (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Általánosságban ment, csak válaszra nyomtam. AMúgy ha érdekel a részek története blogomban magyar szövegkönyvek elolvashatóak.

Live-Die-Respawn

(#19) madgie válasza Joshi (#14) üzenetére


madgie
titán

Nem-e? Kartondobozban mászkálni egy idegen bázison nem elég eszement? :D

(#20) Gebriel válasza b. (#17) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezzel kb én is így vagyok.. Mi ebbe a multi :F

(#21) oriic válasza Gebriel (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A videó végét tessék nézni. Két Snake van. Online vagy, belopakodhatsz másik játékosok bázisára (Mother Base) és ott banzájodhatsz. (akár versus módban is a másik bázis tulaja ellen)

Live-Die-Respawn

(#22) Gebriel válasza oriic (#21) üzenetére


Gebriel
veterán

Azt a videót már nem mert leszedték.. :N

Nem tudom, lehet én vagyok maradi, de nekem a multiplayer azt jelenti, hogy valakivel/kel valaki/k ellen játszom.
Nem pedig NPC-k ellen kell játszani, függetlenül, hogy az másik játékos bázisa..

(#23) oriic válasza Gebriel (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Félreértesz valamit. Élő játékos ellen játszik, csak az enemy bázisán vannak NPC-k is.

Videót persze törölték, mert nem hivatalos cucc volt, normális videók ma jönnek majd.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24) Gebriel válasza oriic (#23) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem félre értem, hanem nem értem. :D
Na mindegy.. majd az új videóból okosabb leszek. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.