Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

na, bevásároltam... egy (p)hölgyfórumtárs megnyugtatása azért jól esne, aki azt mondaná, hogy "gyakori a ruhák elszámozása" :) lényeg, hogy 75-ös helyett 80-ast kaptam, de ránézésre jónak kell rá lenni... meg ez fűzős és elvileg lehet rajta annyit állítani, hogy szépen/jól álljon... azért kicsit bennem van a para, hogy tetsszen neki, jól álljon meg minden :K (ha mégsem lenne jó, kicserélik)

jah, a poén, hogy odamegyek a butikhoz: "mai napon zárva" :W látom, hogy bent vannak az eladók... egyik odajött az ajtóhoz és előadtam neki, hogy milyen problémám van: születésnapra kellene egy ilyen-olyan felső... mondta, hogy épp termékfotózás van, de ha a fotósuk tart egy cigiszünetet, szívesen kiszolgálnak... :B így is lett... kedvesek is voltak... (nem hiába szoktam ilyen céllal általában náluk vásárolni... ez a normális kereskedői hozzáállás... mi is leltár alatt szoktunk kivételt tenni ügyfelekkel, pedig nálunk aztán tényleg nem egyszerű mozgó készletet leltározni...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.