Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Memora


Memora
senior tag

Érdeklődéseket várom szeretettel, ha valaki beszáll üzlettársnak, nem fogja megbánni! :C

Fancy quote placeholder

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát ez így elég karcsú ahhoz, hogy bárkinek is felkeltse a figyelmét.

***

(#3) HuMarc


HuMarc
addikt

Kb. mint ez :D Itt legalább nagy vonalakban lehet tudni, hogy miről van szó.

(#4) Memora válasza ollie (#2) üzenetére


Memora
senior tag

Pü-ben küldök infót, hogy pontosan miről van szó, de lehet hogy kiteszem majd a terv kivonatának egy kivonatát :D
Thaiföld egyik turistaparadicsomában indítanánk egy elég exkluzív szolgáltatást nyújtó vállalkozást, az országban nincs senki, aki ilyesmit kínálna. Teljes kihasználtság esetén havonta több bevételt termelne, mint amennyi az indulás teljes költsége, ráadásul 3 hónap alatt beindítható.

Fancy quote placeholder

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amúgy, ez az ajánlatom.

***

(#6) Memora válasza HuMarc (#3) üzenetére


Memora
senior tag

Pont ezt láttam én is, azért gondoltam, hogy egy topic nyitást megér, háta érdekli az ittenieket. Küldök egy pü-t!
Kockázati tőkéseket, intézményi befektetőket is keresünk, de magánbefektetőkkel talán könnyebb dűlőre jutni.

Fancy quote placeholder

(#7) kemotox


kemotox
addikt

Én bele tudok adni 32 forintot. De aztán kérem vissza!!

(#8) Memora válasza kemotox (#7) üzenetére


Memora
senior tag

Valaki fog beletenni tőkét, az biztos, lehet hogy nem holnap, lehet hogy csak pár hónap múlva, de fog. Egyszerűen meg kell tanulni a befektetőkeresés fortélyait. Ma Magyarországon elvileg annyi tőke-alap van, hogy az a probléma, nincs elég vállalkozás, aki befektetésért folyamodik. Pedig ha csak áll a pénz, az senkinek sem hoz hasznot...

Fancy quote placeholder

(#9) Dany007 válasza Memora (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Hát szvsz ehhez a legfontosabb a "kapcsolati" tőke. Nem pedig az effajta házalás. :) Szvsz nincs az a komolyan vehető b---om aki egy netes bolgbejegyzés alapján fog tőkét invesztálni bárhová is.

Egyébként vannak már erre külföldi oldalak. Ha jól tudom az Oculus Rift is valahogy így született. Azt lenne érdemes megpróbálni. A Kickstarter-re gondolok konkrétan.

(#10) HuMarc válasza Dany007 (#9) üzenetére


HuMarc
addikt

Én is gondoltam a Kickstarterre, de az nem feltétlen ilyen dolgoknak lett kitalálva. Itt azért nem 1 dolláros felajánlásokra van szükség, és kérdéses, hogy annak, aki mondjuk adna 1000 dollárt, mit tudnának szolgáltatni. Mert ha semmit, nem fog 1000 dollárt adni, de még 100-at sem.

szvsz

(#11) Memora válasza HuMarc (#10) üzenetére


Memora
senior tag

Kösz az infókat, Dany007 és HuMarc! A Kickstarter inkább csak művészeti projektekhez használható, mint zenei album, film, vagy mondjuk játékprogram kiadása (össze lehet szedni több százezer dollárt is, sőt!), de itthonról nem elérhető, nem úgy mint az indiegogo. Viszont nem tudom még egyenlőre összeegyeztetni a teljes nyilvánossággal a dolgot. Természetesen ingyen utakat ajánlanánk fel a támogatásért cserébe, ill. nagyobb mértékű hozzájárulás esetén üzletrészt, azaz a befektetett tőke megtérülését, haszonnal.

Fancy quote placeholder

(#12) Memora


Memora
senior tag

http://www.indiegogo.com/projects/tourism-with-charity

Fancy quote placeholder

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.