Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Nincs a Steam áruházi oldalon a DLC-knál se sehol máshol.Könyvtáramba Xcom 2 DLC-i közt sincs semmilyen Tactical Legacy Pack,pedig meg van az összes DLC, kivéve ezt.Jó lenne ingyen behúzni 8 euró helyett.Ráadásul ehhez a játékhoz sose volt Season Pass, tavalyi Karácsonyi leárazáskor vettem meg őket, nagy részét G2A,Kinguin stb oldalakon mert még olcsóbb volt mint Steamen, így is valami 15 ezrem ment rá.Jó játék, nem bánom hogy kiadtam érte ennyit,de kicsit túlzásnak érzem hogy akinek meg van az összes eddigi kieg csak 4 hétig veheti meg ingyen.

(#2) kikikirly


kikikirly
senior tag

Előbb vettem észre egy OKTÓBER 2.-i bejegyzést miszerint
Október 9.jelenik meg:
XCOM 2: War of the Chosen – Tactical Legacy Pack DLC Launches on Oct 9 for PC

Könnyen lehet hogy 23:59 értik a 9.-ét, előfordulhat pl. hogy csak 23 órakor jelenik meg.

(#3) oriic válasza kikikirly (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik 19:00-ig kell várni rá még. :(

Live-Die-Respawn

(#4) Cadal válasza kikikirly (#2) üzenetére


Cadal
őstag

Nálam most megjelent!

twitch-en már nyomják páran: [link]

(#6) kikikirly válasza Cadal (#4) üzenetére


kikikirly
senior tag

Köszi, nekem is hozzáadta magától.Nem kellett rányomnom semmire se.
Kedves gesztus, így biztos megkapja mindenki még az ingyenes időszakba.:) :) :K

[ Szerkesztve ]

(#7) Hunpriest válasza runingman (#5) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Az tényleg ütős lenne. Csak ezt az erőszakos turn limitet felejtsék el a következő részben, mert szerintem rosszat tett a játéknak.

(#9) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Még mindíg indokolatlanul laggol és még mindig elég sokat tölt ps4en a játék, és úgy tudom más platformon jobban megy. De ha mégsem így van a többi platformon az mégnagyobb szégyen.
Amit én látok hogy szarnak rá hogy milyen a ps4 port de a dlc-ket azt bezzeg tolják az arcomba.
Nagy kínlódva végigjátszottam ha már egy csomó pénzem benne volt (és nem töltögettem vissza minden rosz lépésnél) de köszönöm ebből minőségől a továbbiakban nem kérek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) nemlehet válasza Kvelstadt (#9) üzenetére


nemlehet
őstag

Én elsőre egy HDD-re raktam, elég szarul ment. Aztán átraktam SSD-re és nagyon jól kisimult a játék ugyan azon a hardveren. Úgy néz ki elég érzékeny a háttértár sebességére még akkor is ha van elég RAM-od.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#11) Kvelstadt válasza nemlehet (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez tök jó de én egy működő játékért csengetrem ki 60fontot megjelenéskor. Nehogymár még én dolgom legyen megoldani hogy jól fusson.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) nemlehet válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


nemlehet
őstag

Tudom, csak mondom, hátha esetleg segít.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.