Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

"Mostantól bárki kipróbálhatja a Tomb Raider széria legújabb részének próbaváltozatát."

Ez enyhe túlzás, mert például én sem próbálhatom ki PC-n. :(

Pedig már épp kezdtem örülni, hogy esetleg mégis vannak csodák, és vásárlás előtt meg lehetne nézni, hogy milyen is lett. De hát mégsem. Majd kiadják a PC-s demót, miután mindenki már vagy megvette, vagy letöltötte.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) electrodoki válasza Vistaboy (#1) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Ha igazak a pletykák, csak Januárig kell várni a PC-s portra... Remélem igazak...

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#3) Vistaboy válasza electrodoki (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Remélem én is, de azért jó lenne előtte egy demó PC-n is, nem mindenki engedheti meg magának, hogy megveszi a játékot és majd akkor kiderül, milyen is lett valójában. :U

Gonoszkodás ON: Persze lesz máshol is demó, de akkor már, ha ahhoz kell nyúlni, nem lesz szükség azon agyalni, megéri-e megvenni. Gonoszság OFF :DDD

(#4) Gertrius: Sajnos a Steam Refund csak a Steamen vett játékokra vonatkozik, a dobozosra nem. Márpedig én csak úgy tudom megvenni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) nonsen5e válasza Vistaboy (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

Steam refund vagy nmag.
Nagyon ritkán veszek meg játékot anélkül, hogy ki tudnám próbálni előtte, hogy milyen is. Túl sokszor megszívtam már fostalicska játékokkal.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) TBT válasza nonsen5e (#4) üzenetére


TBT
addikt

Ezzel már én is így vagyok, a tavalyi AC Unity és Dragon Age Inquisition és az idei Batman Arkham Knight volt az utolsó csepp a pohárban előrendelés szempontjából. Még publikus bétának sem minősülő élvezhetetlen és rosszul megírt játékok baromi drágán. Emellett totál unalmas és lelketlen mindegyik. Elég volt a tanulópénzből. Még némelyik béta változat is köröket ver az említett játékok boltba szánt verzióira.
És ehhez még azt is hozzáveszem, hogy a kedves kiadók (Microsoft és Square Enix) és fejlesztők (Crystal) mennyire alsóbbrendűként kezelik a PC-s és PS4-es tábort. Ezek után még tegyek nekik szívességet azzal, hogy 0day megveszem a játékukat, amit már sokan végigjátszottak? Hasonló eset a GTA 5 is, de az nem igazán érdekelt sosem és ott már régóta szívatták a PC-s tábort (azt hiszem már a San Andreas is később érkezett PC-re, mint konzolokra anno), ellenben a TR esetében ez az első, hogy egy PC-n és PS platformokon nevelkedett játék első körben XBox-ra jelenjen meg, hátrébb sorolva a másik két platformot, csakmert az M$$$$$$$$$$ így gondolta jónak.
A Crystal tavalyi nyilatkozata csak olaj volt a tűzre... PC-seknek ott a Lara Croft and the Temple of Osiris, PS4-eseknek pedig ott a Tomb Raider Definitive Edition, a superior XBox pedig megkapja a Rise of the Tomb Raidert, így mindenki boldog! :C
A 2014-es augusztusi bullshit óta 2015 júliusáig kellett várni egy mindenkori multiplatform cím esetében arra, hogy megerősítsék a PC-s és PS4-es változatok majdani érkezését? Közel egy évig tartott ezt bejelenteni?
Ezek után pedig 2x annyit elkérnek a játékért, mint a 2013-as változatért? Amikor nem hoz 2x annyi játékidőt és újítást ez sem. Sőt, vegyek még hozzá Season Pass-t meg kártyákat is hogy ne maradjak ki semmiből?
Nope! Majd egyben megveszem a Complete verziót 75%-os Steam leárazásban. Az eddigi részeket mind megvettem, Underworld és a 2013-as rész 0day vásárlás volt különleges kiadásban, de a többit is a megjelenés közelében szereztem be. Ezzel az egész herce-hurcával csak azt érték el, hogy ne nekik adjam azt a 13 000 Ft-ot a PC-s változat megjelenésekor.
Majd megkapja más (Blizzard - Overwatch), én pedig tudok várni egy komolyabb leárazásra. Ha már amúgy is megvárattak, akkor nem mindegy?
A pénztárcámmal szavazok és nekem ez a mocsok unfair trend nem pálya. Ők vannak értem és nem én vagyok ő értük! Nekik van szükségük a pénzemre, azért kaparnak olyan szorgosan a marketingesek is, nem pedig nekem van szükségem a játékaikra.
Úgyhogy én várok tovább, mivel Square Enix cím, így nincs kétségem afelől, hogy a 2016-os Steam Summer Sale keretében már 50 vagy esetleg 60%-kal olcsóbban adják (pár hónapot tudok már várni). Gamestop már most 40%-kkal olcsóbban adja a játékot, pedig 1 hónapja, hogy megjelent! :DDD
Ha nem kell egy "koszos" PC-s és PS4-es pénze én azt is megértem kedves Crystal és Square Enix, de akkor pár hónap múlva se kaparjatok érte foggal-körömmel! :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6) nonsen5e válasza TBT (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha elég $$$-t kap, bármelyik cég alsóbbrendűként kezel bármilyen platformot.
Arra viszont kíváncsi lennék, hogy a Crystal-nak megérte-e az Xbox exkluzivitás, mert elég gyér eladási számokról hallottam a neten pletykákat.

Legalább viszont Nixxes port lesz, szóval marha jól fog előreláthatólag futni PC-n.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) TBT válasza nonsen5e (#6) üzenetére


TBT
addikt

Tized annyi fogyott belőle, mint a 2013-as részből a megjelenéskor. Ellenben a Microsoft boldog, hisz sok láma vett csak emiatt XBox-ot és XBox TR Bundle-t. És ez volt a Microsoft célja, a gép népszerűsítése, a játék eladásai már csak hab a tortán. Nem egy olyan kommentet olvastam, ahol a srác végig tolta a TR-t, viszont az XBox géppel már nem tud mit kezdeni, mert más exkluzív játék (Halo, Forza, Gears) nem érdekli. :DDD
Nixxes készíti igen, bár a Temple of Osiris PC-s átiratuk nem igazán volt a legjobb a megjelenéskor, szóval...
Akkor sem veszem meg 0day, hiába is próbál mindenki meggyőzni erről. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8) ripla


ripla
őstag

elég ronda lett a végeredmény, de a konzolosoknak ez is jó lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Kár volt benéznem, csak a szokásos pcmasterrace rinyálás...

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) TBT válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


TBT
addikt

És kis XBox huszárként ez annyira megérintett, hogy ezt mindenképp szóvá is kellett tenned?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11) kwzatz válasza ripla (#8) üzenetére


kwzatz
őstag

Több helyen is olvastam már, hogy talán az eddigi legszebb játék XBox One-on.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#12) ripla válasza kwzatz (#11) üzenetére


ripla
őstag

én kérek elnézést. ;]

(#13) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Meglepően sokat lehetett kóstolóként kipróbálni a játékból.

Eddig sem volt kérdés a játék megvétele de a demo megerősített ezen szándékomban...

DE:

Mivel a Tomb Raider széria sosem volt egy értékálló cucc így még nem most s nem is a karácsonyi leárazáskor fogom megvenni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#14) kwzatz válasza ripla (#12) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem szükséges. Ettől még én is pc-n fogom végigjátszani. :D

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#15) Raysen623 válasza ripla (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Én konkrétan láttam egy XO-s játékvideót róla és nagyon szép volt a grafikája. Szóval ez is mellé ment...gondoltam, hogy lesz aki nem fogja tudni megállni az ilyen jellegű hozzászólást. :P

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg muszáj minden TR hírnél előhozni a PC vs. konzol témát, meg az M$$$$$ baromkodást? Tessék befejezni, és menjen mindenki játszani a saját platformján, ha nem tudtok értelmesen beszélgetni!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17) xtremez


xtremez
aktív tag

Nixxes csapat miatt én annyira nem félek, hogy rossz "konzolportot" kapnánk.

[ Szerkesztve ]

(#18) #08052480 válasza ripla (#8) üzenetére


#08052480
törölt tag

Azzal azert ugye tisztaban vagy, hogy amikor igy bebofogsz egy flamebait ostobasagot, akkor nem trollt jatszol hanem retardaltat?

(#19) ripla válasza #08052480 (#18) üzenetére


ripla
őstag

te már csak tudod :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.