Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Cod, mégis milyen pontszámokat kapott volna? Annak ellenére, hogy 50-60-nál többet nem ér ez sem.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2) Zolik


Zolik
senior tag

Nincs SP mód? No comment..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) SwaZy1337 válasza Carlos Padre (#1) üzenetére


SwaZy1337
tag

Egyet tudok érteni, ezek már nem azok a régi COD-ok. :/

[ Szerkesztve ]

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#4) nagylaci6417 válasza Zolik (#2) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Hónapok óta lehetet tudni.örülök is neki hogy nincs

(#5) syIex válasza SwaZy1337 (#3) üzenetére


syIex
veterán

Ezek már az MW3 óta nem azok...:(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ahogy én láttam és olvastam ezt most tényleg összerakta a Treyarch. A 90,9.5 és ehhez hasonló értékelések kicsit erōsek annak fényében,hogy valószínū a RedDead2 is ennyit fog kapni :) Ha úgy nézzük,hogy csak az idei multi FPS katégória, akkor jogos.

Life, Uh, Finds A Way

(#7) tuki2200 válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nem nagyon COD-oztam a MW1 ota, de igazad van, a BETA-t kiprobaltam es kifejezetten elvezetes, izgalmas lett a multiplayer modja es a BR mod sem rossz, bar en ezt nem szeretem

(#8) Zolik válasza nagylaci6417 (#4) üzenetére


Zolik
senior tag

Annyira nem követtem a hireket, csak tudtam hogy lesz nemsokára. Én nem örülök neki.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#9) VágniValó


VágniValó
addikt

Sok ördögügyvédje oldal mind jól kinyalja az Activision seggét. Mivel multi based, ezért majd a játék szavatossága lesz a valós mérce arra, hogy mennyire is sikerült jól.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#10) #52588800 válasza nagylaci6417 (#4) üzenetére


#52588800
törölt tag

Mert így olcsóbb lett? Pont annyi, amennyi volt, sőt drágább, mert kevesebbet kapsz ugyan annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#11) Carlos Padre válasza #52588800 (#10) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Viszont így több idő, pénz és energia maradt tökéletesíteni az alap játékot :)) :DD :C ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) #52588800 válasza Carlos Padre (#11) üzenetére


#52588800
törölt tag

Hát igen, jövőre már csak a számlát küldik ki, mert kiveszik a multit is, így még nagyobb lesz a megtakarítás. CoD : Void.

(#13) mcwolf79 válasza #52588800 (#10) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát Ha választani kell Egy 5-6 órás kampány És a Battle royale mód között én kapásból utóbbit választom. Úgyhogy nagyobb Nem értek egyet azzal, hogy kevesebbet kapunk ugyanannyiért.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14) #52588800 válasza mcwolf79 (#13) üzenetére


#52588800
törölt tag

Miért kellene választani? Szerencsétlen FFA módból, ami az ősidőktől létezik multis lövöldékben, kivették a respawn -t, és eladták új módnak. Hihetetlen munka lehetett vele.

(#15) laceszgamer válasza VágniValó (#9) üzenetére


laceszgamer
addikt

2019 október-november, akkor jön az új rész. :D

Eddig nekem minden évben hozta a futár az aktuális részt, idén ma már nem jött. Kampány nincs, BR nem érdekel, a multi béta alapján meg nem igazán jött át, maradok a BO3 - WWII párosnál.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) b. válasza laceszgamer (#15) üzenetére


b.
félisten

Hiba, hidd el. Sok fikagéppel ellentétben akik nem vették meg, én tapasztalatból írom neked, hogy az utóbbi idők legjobb COD ja. Nagyon egyben van kevés buggal, pörgős, élvezetes, BR módot kivasalták, mesze többet ér, mint egy 4 órás kampány.

Divat fikázás az egész már csak azért is fikázzák, mert ez a menő manapság. Röhej.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) b. válasza #52588800 (#14) üzenetére


b.
félisten

20 % része nyomta végig az egyjátékos kampányt ww2 ben kb és akkor még sokat mondok, ráadásul nincs kijelentve , hogy nem lesz hozzá később,de BR módra koncentráltak helyette. meg is lett a gyümölcse.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) laceszgamer válasza b. (#16) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lehet majd kölcsön accounttal teszek még vele egy próbát valamikor, de egyelőre csak amit a béta alapján tapasztaltam, ott a leginkább ami úgymond nem jött át, hogy mintha elvesztette volna azt a pörgős játékmenetet. Itt nem feltétlen ugrálásra stb gondolok, hanem valahogy olyan lassabbnak érződik a dolog.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#19) b. válasza laceszgamer (#18) üzenetére


b.
félisten

lehetséges, nehéz még megmondani még. Ami érdekes, hogy szerintem túl nagy némely map 6 v 6 hoz, vagy éppen WW2 höz képest.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) laceszgamer válasza b. (#19) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lehet akkor ezt lehetett érezni, emiatt " lassabb ".

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) mcwolf79 válasza laceszgamer (#18) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, lassabb valamennyivel, De azért Nem lett BF . Amúgy sokan féltek attól, hogy nagyon megnőtt a TTK. Ez Nem jött be, mert nincs vele gond. Lehet a régi Cod-okhoz képest nagyobb, De azért itt is fexik viszonylag hamar Az ellenfél.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22) #52588800 válasza b. (#17) üzenetére


#52588800
törölt tag

Single játékokban sem sokkal jobb ez az arány.

(#23) hogabesz válasza b. (#16) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Hiba? :)

Az a hiba, hogy - idézem - "BR nem érdekel, a multi béta alapján meg nem igazán jött át"? Ez ízlés dolga, ha valaki nem kedveli pl. a br módot vagy úgy általánosságban a multiplayer részt (mint én) attól még nem vagyok fikagép aki divatból fikáz. Mint írtam ez ízlés dolga, erről nem nagyon érdemes vitázni. :R

(#24) b. válasza hogabesz (#23) üzenetére


b.
félisten

lacesz tökéletesen megértette amit neki írtam, gondolom nem véletlenül.Ő játszi a COd multival, tehát ezért írtam neki.
Béta alapján nem lehet megítélni a játékot mert ahhoz képest sokkal jobb, összetettebb. Óráról órára csak nő bennem az érzés, hopgy fenomenális lett a game, nem csak a COD -ok között kiemelkedő, hanem az utóbbi idők összes multiját egybe véve. A pályák, a balance, az egész eszméletlenül eltalált, hangulatos, összetett és tartalmas, ráadásul alig van pár bug.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) b. válasza #52588800 (#22) üzenetére


b.
félisten

De ez elsősorban multiplayer game.BF1 hez 4 órás kampány is vicc volt mint a WW2 höz is.
Ráadásul itt kapsz egy Zombi módot ami egy különálló játékmódként és sztoriként épül bele az egész játékban teljesen elkülönül mindegyik módtól. tehát a 4 órás kampány helyett kapsz egy sok órás Zombi módot remek mapokkal és kapsz egy BR módot.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) #52588800 válasza b. (#25) üzenetére


#52588800
törölt tag

És ez mit változtat azon a tényen, hogy anyagi megfontolásból vették ki? Attól függetlenül, hogy kit mennyire (nem)érdekel az SP része.

(#27) b. válasza #52588800 (#26) üzenetére


b.
félisten

Kit érdekel miért vették ki? nincs rá szükség ebben a játékban nem érdekli a COD felhasználó bázis legnagyobb részét.Mindenfelett el siklasz és csak hajtogatod a magadét "nincs benne kampány". KI a fenének kell kampány ha mellé nem tudják normálisan megcsinálni a multit? Döntöttek, lett egy minden szempontból remek multi játék, kiemelkedő játékmenettel, zugoktól mentesen remek zombi móddal és BR móddal. Inkább tettek volna bele energiát egy négy-5 órás kampányba és az egész egybe véve lett volna átlagos vagy az alatti, mint pl a WW2. Hát nem, szerintem remek döntést hoztak látva az egész minőségét és összetettségét.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) mcwolf79 válasza b. (#27) üzenetére


mcwolf79
veterán

Egy nagy +1 :K
Az utóbbi években a WWII -nek volt értékelhető kampánya ,a többi ratyi volt ( talán még az AW volt onnan szó szó) . Bele rakták mert "kötelező volt". Most hoztak Egy (szerintem jó) döntést És kész. Szerintem Egy számjegyű a játékosok %-a akik a kampány miatt vettek COD-ot, többnyire mindenki megy egyből multizni.
De Sajnos tényleg divat fikázni a COD-ot , És hiába érvel mellette Az ember , úgysem lehet meggyőzni a másikat ( akik legtöbbször ki se próbálták). Egy megoldás van rá: Nem kell megvenni , lehet menni BFV-öt játszani. Van alternatíva.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#29) b. válasza mcwolf79 (#28) üzenetére


b.
félisten

Ennyi :R
( Amúgy én szerettem a BO3 sztoriját is ) :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#30) Bazsi1987 válasza mcwolf79 (#28) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Lassan veszem én is csak sok a teendő most😞 de lehet már ma érkezek melléd 😁 (Lampec)😁

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.