Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem kell TV-t nézni. Én már rájöttem 3 éve. Még talán pont időben.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) ladybug válasza Winner_hun (#1) üzenetére


ladybug
őstag

Bizony. Semmi vesződség nincs akkor. Meg sem tudom mondani, hogy mikor és mit néztem utoljára a tv-ben. Ezek a valóságshow pedig kifejezetten bosszantottak régen is. Színjáték az egész.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3) dunc


dunc
nagyúr

Nincs TV-m,amikor volt tunerem akkor 2 hónap alatt 3 órát ment,erre a szarra ami a tv be megy nem vagyok kiváncsi .PONT.

(#4) caizzz


caizzz
aktív tag

A TV fos, nem kell nézni. A Galaxy kóla is szar, nem is veszek olyat. Ennyi a lényeg.

marakujás kőbányai

(#5) eastsider válasza ladybug (#2) üzenetére


eastsider
nagyúr

én sem nézem TV-t már 2-3 éve.
néha nézem egy fél percet a discoveryt, de elég is...

[ Szerkesztve ]

(#6) jFox


jFox
őstag

Igaza van a posztolóknak. :K Ezek a mai népbutító műsorok.... pfff. :W
Hol van már Öveges professzor, és tsai, ahol még a nép nevelése, okítása volt a cél. Most már rájöttek, hogy nem jó a sok okos ember, mert azok gondolkoznak és kérdeznek.
Go West! Irány amerika sokmillió ostoba ember hazája! (ld. macska a mikróba ést tsai.)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#7) elistvan válasza jFox (#6) üzenetére


elistvan
senior tag

Sajnos arra már én is rájöttem hogy itt évek óta a magyar nép szellemi lezüllesztése és öntudatától fosztott agyatlan droid hadsereg nevelése a végcél. Vagy ennyire nincs igény a kultúrára? Az igényes műsorokra? A szemetet agyonreklámozzák a jó műsorokat úgy kell szitával szűrni és vadászni a sok szenny közt. Anyám itthon folyton színházi közvetítést nézne, az bezzeg soha sincs, mert abból nincs pénze a kertévének (Néha azért felbukkan egy-egy táncgála, olimpia, télen korcsolya vb stb...) Nem éri meg. Pont olyan hájas tahó parasztok leszünk lassan mint az amcsik. Amíg mind zene mind egyéb téren a hulladékra van igény addig nem lesz változás. PL: a Győzike show, akit mindenki tagad hogy nézne, közbe meg kívülről fújja mi volt a múltkori epizódban. Amíg a Megafrász, Big Bráner meg a Nyalóvilág az etalon addig mindíg is lesz igény ezekre. Én mostanában jobbára a Spektrumot és a Disocvery-t nézem (meg 1-2 krimisorozatot mert érdekel). Vannak rajtuk érdekes és vicces műsorok. Számomra még az az értékes amiből vagy tanulni lehet valamit vagy megnevettet. Példák a teljesség igénye nélkül: Spektrum: Állati rekordok, Fald fel Amerikát, Svindlerek, A mamit akarom A világ legszigorúbb szülői
Discovery: Hogyan készült, Túlélés törvényei, Autókereskedők, Braniac...

Ja és valóságshow témában ott volt a Viasaton a farm című. Na arról anyámék meséltek és tényleg kimeríti a szó tényleges jelentését. A kis csapatot elvitték egy tanyára ahol gazdálkodni kellett. Ha nem öntöztél, arattál, fejtél, vágtad le a malacot, festetted a kerítést nem volt kaja. Ez az igazi valóság, nem az amikor unatkozó embereket összezárnak egy rakás kajával minden tét és feladat nélkül hogy majd kiderüljön a végén ki a nyertes.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.