Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) OPiiPO válasza Nira (#600) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ezért kell Huawei helyett rendes dél-koreai mobilt használni :D Október óta semmi problémát nem tapasztaltunk, simán mennek együtt.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#602) Nira válasza OPiiPO (#601) üzenetére


Nira
csendes tag

Rendesen megjelennek az üzik (pl.:messenger, viber)?
Már rájöttem hogy nem vagyunk barátok a Huawei-el, csak sok lyukra futás után elég jó és stabil volt. De ugye idő közben irányt váltottak ami már nem jött be annyira. Szeretem a Samsungom és jó is csak az akkuja elfáradt, hiába cseréltem ki sajna nem kaptam eredetit így ez sem lett hosszú életű megoldás.
S széria számomra irgalmatlanul drága és teljesen felesleges, viszont az A széria eléggé kompromiszumos...
Viszont ez az LG első szempillantásra jól néz ki és nagyon tetszik, ráadásul sok dologban az igényemnek megfelelő.

Üdv. Dani :)

(#603) schawo válasza Nira (#602) üzenetére


schawo
titán

Igen, az értesítések hibátlanul jönnek. A rendszer nem lövöldözi ki az üzenetkezelő appokat.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#604) Dimond G válasza Nira (#600) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én Bluetooth Schanner-t használok ilyen esetben! Nekem Amazfit GTR-em van és a schenner-el sikerült összekötnöm! Azóta automatikusan újra is csatlakozik ha a lakásban elveszíti a kapcsolatot!

(#605) Braavos


Braavos
tag

Sziasztok!

Páromnak vettem egy ilyen készüléket. Valaki próbálta már erre a telefonra az MM-s clearplex fóliát? Bevált?
Ha nem ezt, akkor milyen üvegfóliát használtok? Működik vele az ujjlenyomatolvasó?

(#606) Remekelek28 válasza Nira (#602) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nekem is rendesen jön minden.

(#607) Shinjike87 válasza Braavos (#605) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Ez nemrég volt téma. Többünk clearplex-et használ, jók a tapasztalatok. Nekem bejött a hydrogel tpu (nagyon jó, puha gumi érzésű), de hamar cserés (kb 2-3 hónapot bír/db, felnyomja a tok egy idő után, alámegy a kosz és vége, szamárfülesedik). Üvegfólia szubjektív. Ha teljes kijelzős kell, ami meg se látszik, akkor UV-s, ha nem gond h van egy pici széle, akkor a hajlított üveg (nem nehéz felrakni, a hiedelemmel ellentétben).

[ Szerkesztve ]

(#608) #22743424 válasza Shinjike87 (#597) üzenetére


#22743424
törölt tag

Android 10- zel jött ki ! Gondolkodom rajta én is a készülék megvételén. :)

(#609) Shinjike87 válasza #22743424 (#608) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Fullra úgy emlékszem, hogy nekem 9-ről frissített fél éve. Megszépült az emlék. :D

[ Szerkesztve ]

(#610) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok.
Tegnap reggel veztem észre, hogy amikor elalszik az AOD és eltűnik az ujjlenyomatolvasó a képernyőről villan egyet a kijelző. Ez kb 1 mp-ig tart.
Az AOD 10 mp-re van állítva. Mitől lehet ez?
Ujra raktam a rendszert, de akkor is csinálta, amikor még ujjlenyomat és AOD nem volt beállítva.
Aggódnom kellene?
Alapból csak sötétben észlelhető, napközben nem látszik.

(#611) b4rn3y válasza Dimond G (#610) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

Nekem is ilyen, ahogy kikapcsol a kijelző, szerintem ez normális. Láttam ilyet más kijelzőkön is.
Az 1 másodperc nálam inkább csak egy nagyon rövid halvány villanás.

(#612) Dimond G válasza b4rn3y (#611) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ez most megnyugtató volt. Ha ez normális, akkor nem aggódom! Köszönöm a választ. Mondjuk beégéstől nem tartok. :DD

(#613) Remekelek28 válasza Dimond G (#610) üzenetére


Remekelek28
őstag

Annak mi értelme hogy az aodot 10 mp re állitod be?

Mondjuk most néztem h 10 mp re be se lehet állitani.

[ Szerkesztve ]

(#614) Dimond G válasza Remekelek28 (#613) üzenetére


Dimond G
senior tag

Koppintásra 10 mp-ig megjelenik.
Nekem elég, mivel napközben zsebben van, amúgy se látom. Ráadást okosórám van és az jelez ha van valami. Ezért! :D

(#615) olivera88


olivera88
veterán

Ki milyen üvegfoliát használ a kijelzőre?
Nem zavarja az ujjlenyomat olvasó szenzort? Én Ringket néztem ki. [link]
És rendeltem egy ilyen Ringke tokot is. [link]
Oktober óta megvan a teló, és azóta nem vettem rá tokot. :W Mivel itt szerbiában nincs, de most magyarországról hozatom végre.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#616) schawo válasza olivera88 (#615) üzenetére


schawo
titán

ez műanyagfólia, nem védőüveg

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#617) Shinjike87 válasza olivera88 (#615) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Ehhez a ringke tokhoz ne vegyél sima fóliát, letolja a tok egy idő múlva, én megtanultam a drága TPU fóliámmal. Azóta csak 600 Ft-os ebay-ről rendelt üvegfóliát használok, tökéletes.

(#618) espi38


espi38
őstag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen módon lehet eltűntettni azt az opciót a billentyuzetnel, amivel ha rányomunk eltűnik a billentyűzet képe?
Segítséget előre is köszönöm [kép]

(#619) schawo válasza espi38 (#618) üzenetére


schawo
titán

Alsó kis nyíl? Szerintem nem lehet. Durva volna, ha el lehetne tüntetni, sokszor nem lehet semmit csinálni nélküle.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#620) espi38 válasza schawo (#619) üzenetére


espi38
őstag

Igen arra gondoltam, engem zavar mert nem lehet igy lejjebb vinni a billentyűzetet 😬

(#621) Shinjike87 válasza espi38 (#620) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Az a vicc, hogy annak a nyílnak a funkcióját teljes mértékben ellátja a "vissza" gesztus, vagy virtuális gomb. Tehát teljesen felesleges oda. Ám, eddig észre sem vettem, hogy ott van. :D

(#622) Shinjike87 válasza Shinjike87 (#621) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Most frissített a telefonom v10g-re. Ez mi újat adott a telefonhoz, milyen biztonsági update ez?

(#623) schawo válasza Shinjike87 (#621) üzenetére


schawo
titán

Nem mindig tudja ellátni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#624) espi38 válasza Shinjike87 (#621) üzenetére


espi38
őstag

Hát engem nagyon zavar, mert igy nem a képernyő alján van a billentyűzet. :W
Bármelyik billentyűzettel igy működik a telo?
Swiftkey és a gyári az igen?

(#625) petWar97 válasza olivera88 (#615) üzenetére


petWar97
csendes tag

Én ilyen üvegfóliát használok: [link] (Mocolo)

Teljesen jól működik az ujjlenyomat olvasóval, egyelőre panaszmentes (1 hónap használat után).

Valamint ugyan azt a tokot és nagyon szeretem! :))

(#626) petWar97 válasza espi38 (#618) üzenetére


petWar97
csendes tag

Nem találtam opciót az eltűntetésére, bár engem nem zavar, pont elfér ott lent és sokszor hasznát veszem (pl. online fizetésnél, amikor ha simán vissza gombot, vagy gesztust nyomnék akkor van, hogy visszalép... Ilyenkor elég hasznos tud lenni!)

Egyébként át lehet méretezni és színezi is a billentyűzetet, szóval próbáld ki, hátha úgy találsz egy szimpatikus "megoldást" rá. Az enyém így néz ki és nagyon tetszik. :K [kép]

(#627) petWar97 válasza Dimond G (#610) üzenetére


petWar97
csendes tag

Nekem is csinálja, ezek szerint ez normális jelenség. Lehet ilyenkor "deaktiválódik" az ujjlenyomatolvasó vagy ki tudja. Amíg nem zavaró addig nem bánom, csak ne legyen baja. :D

(#628) espi38 válasza petWar97 (#626) üzenetére


espi38
őstag

Na ez igy tettszik , hogy tudtad eltüntettni azt a lefelé nyilat,ez a swiftkey billentyűzet?
Valamint ezt a wifi bővítést,hogy lehet eltüntettni?

[ Szerkesztve ]

(#629) espi38 válasza petWar97 (#626) üzenetére


espi38
őstag

Bocsánat rosszul néztem a képet,nem tudtad te se eltüntettni a lefelé nyilat.samsung és a legtöbb telefonon nincs is ilyen nyilacska lefelé ez az lg szerintem nagy baromsága. :W

(#630) Dimond G válasza petWar97 (#627) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én szerintem is ekkor deaktiválja az ujjlenyomatolvasót... valamit! :DDD
Nem hiszem, hogy bármi baja lenne ettől, hisz ezt full gyári visszaállítás után is csinálja, amikor még semmi sincs beállítva! Már nem is zavar. :) Nem nézegetem, csak használom a telefont!

(#631) petWar97 válasza Dimond G (#630) üzenetére


petWar97
csendes tag

:))

(#632) petWar97 válasza espi38 (#629) üzenetére


petWar97
csendes tag

Nem az LG hanem a SwiftKey funkciója. Le lehet tölteni más billentyűzetet is ha nagyon zavar. :)

(#633) espi38 válasza petWar97 (#632) üzenetére


espi38
őstag

De sajnos az Lg funkciója, bármelyik billentyűzettel megmarad,ez van.Ez legyen a legnagyobb hibája 😃

(#634) petWar97 válasza espi38 (#633) üzenetére


petWar97
csendes tag

Akkor ez van, de jó tudni róla. Legalább le lett tesztelve. :))

(#635) Remekelek28 válasza petWar97 (#632) üzenetére


Remekelek28
őstag

Miben jobb a swiftkey mint a gyári?. Hogy mindenki azt használja
Én gyárit használom. Nekem semmi bajom nincs vele.

(#636) Dimond G válasza Remekelek28 (#635) üzenetére


Dimond G
senior tag

Pl. Pont, vesző... Írásjelek után az LG billentyű nem tesz szóközt. Engem zavar! Meg nem tanul olyan gyorsan. Bár ez user függő. Én emiatt használok SwiftKey billentyűzetet.

(#637) petWar97 válasza Remekelek28 (#635) üzenetére


petWar97
csendes tag

Én is a szövegjavaslatok miatt használom a SwiftKeyt, bár ha jól emlékszem ezen alapból rajta van csak ki kell választani. De mivel évek óta ezt használom, a szövegjavaslataim megmaradnak és így jegyzet írásnál elég gyorsan lehet haladni. :DD

(#638) qwe_2005


qwe_2005
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Nemrég vettem egy 4G-s Velvetet a Vodafone-nál. Hamar feltűnt, hogy nem bírja úgy az akksija, mint a korábbi telefonom (Mate 20 Lite). AccuBatteryvel és bármilyen más teszt appal 3500 mAh-s akkut ír a gyári kapacitásra, ami azért jóval kevesebb, mint amilyen kapacitásúval hirdetik (4300). Azt szeretném kérdezni, hogy az enyém egyedi eset, vagy más is kapott a termékleírásban szereplő 4300 helyett 3500 mAh-s akkuval szerelt készüléket? Mivel nem ezekkel a paraméterekkel hirdették, garanciában kicserélik ilyenkor?

(#639) Dimond G válasza qwe_2005 (#638) üzenetére


Dimond G
senior tag

AccuBattery azért írja, mert még nem töltötted túl sokszor! Nálam is ez volt! Mostanra 4300mAh-t ír. Tovább is bírja. Az a lényeg, hogy eleinte merül gyorsan és a használatodra később áll be. Onnantól kezdve már érezhetően jobb lesz az üzemidőd és az AccuBattery is jobb eredményt fog írni!
Nálam változó a használat, a töltés is! Van, hogy 5-6 óra kijelzőidőt produkálok és 1.5 nap után etetnem kell. Van hogy csak 2 naponta, de akkor kevésbé használom.
Ráadást van, hogy vezetéknélküli töltővel töltöm fel, mert van időm, de ha nincs akkor a saját töltőjével!
Szóval használd és ne nézegesd! Én már nem nézegetem, csak használom! :DD

(#640) Remekelek28 válasza petWar97 (#637) üzenetére


Remekelek28
őstag

Na a szövegjavaslat nálam pont ki van kapcsolva. Utálom :)

(#641) qwe_2005 válasza Dimond G (#639) üzenetére


qwe_2005
csendes tag

Azzal kibékülnék, ha másfél naponta kellene töltenem, de ez egy laza nap alatt lemerül, ha alig használom. Amúgy meg délután egyig bírja a normál napokon. Nálam a GYÁRI kapacitás 3500, ezt az adatot hogy írja át bármi? A számított közel 4000, és értem én, hogy ez változó adat, de ettől a gyári hogy lesz 4300? Igyekszem meríteni-tölteni, aztán meglátjuk, mi változik, de ezidáig elég harmatos ez az akksi. Tipikus a problémám és csak én pörgök rajta, vagy tényleg kisebb akksi van az enyémben?

(#642) Dimond G válasza qwe_2005 (#641) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én az AccuBattery-t csak azért használom, hogy lássam mi az ami gyorsan leszedi a töltöttségem.
Pár ciklust akkor töltened kell szerintem a pontosabb méréshez!
Azt esetleg nézted, hogy mely app-ok merítik nagyon? Az is gond szokott lenni, hogy egy app okozza!
Csak ötletek!
Szerintem, ha ilyen mértékben merül akkor szerviz!

[ Szerkesztve ]

(#643) tiszolczi válasza qwe_2005 (#641) üzenetére


tiszolczi
csendes tag

Az Aida64 is 3500 mAh-t ír akku kapacitásnak. Az AccuBattery nálam most 101%-ot mutat, bár én kézzel állítottam be a 4300-as értéket. Viszont megvan a 6-7 óra kijelzőidő, ami elég combos szerintem.

(#644) Dimond G válasza tiszolczi (#643) üzenetére


Dimond G
senior tag

Érdekes, mert nekem is ezt írja ki az Aida64!
Nem hiszem, hogy minden leírásban elírták volna! Még az LG oldalán is 4300mAh-s aksi van megjelölve! (Mondjuk az 500 óra 2G-n... mosolyt csalt az arcomra.) :Y :F :DD


(#645) Remekelek28 válasza qwe_2005 (#641) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ha elérte a 100% ot még hagyd rajta kicsit.
Illetve a kijelzőidőd mennyi szokott lenni?

(#646) schawo válasza tiszolczi (#643) üzenetére


schawo
titán

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#647) schawo válasza qwe_2005 (#638) üzenetére


schawo
titán

Gyanús, hogy ott valami gond lesz.

Mennyi idős?

Egyébként nálam ezt tudja:

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#648) tiszolczi válasza schawo (#646) üzenetére


tiszolczi
csendes tag

118 ciklus után nem rossz érték a 99%. Nálam még csak 26 töltés van benne. Mondjuk 102%-ról indult...

(#649) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!
Használja valaki a Velvet készüléket Huawei Band4 pro órával? Kompatibilisek egymással egyáltalán, vagy esetleg egyáltalán nem is fogja tudni használni a párom? Egy P30 lite-ot használ most az órával, de szeretne egy Velvet készüléket. Előre is köszi a válaszokat.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#650) olivera88 válasza schawo (#616) üzenetére


olivera88
veterán

Na igen, benéztem. :W

Shinjike87 Letolja? H hogy?

Más:

Ma olvastam h Koreában már kezdi kapni Android 11 et a Velvet, remélem nem sokat kell várni már nekünk sem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.