Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50651) Sanki válasza Quqesz (#50650) üzenetére


Sanki
addikt

Értem.
Akkor hétfőn vissza megyek a Szigi-Vill-hez és megmondom, hogy ne küldjék fel Pestre, van lehetőségem "felvinni" a rendes LG szervizbe. Gondolom nem mondhatja azt, hogy nem adja vissza a telefont. Meg amúgy is kedden küldik fel azt mondta és ebbe az évbe se lenne kész náluk.
A képeid szerintem jól sikerültek, Xperia S-ről jövök, szerintem azzal ilyet nem tudnék (bár így sötétbe plusz ilyen megvilágítással még nem is próbálkoztam). :)

(#50652) akooos válasza Quqesz (#50644) üzenetére


akooos
veterán

A Budapest-Eye-os kép hibátlan szerintem :R :C

(#50653) orosmet válasza Quqesz (#50644) üzenetére


orosmet
tag

A héten én is jártam arra.
Eredeti kép: [link]
Kicsit azért javítottam rajta: [link]
De szintén azt mondom, hogy teljesen jó telefonhoz képest.

(#50654) fery02 válasza GregOlah (#50635) üzenetére


fery02
addikt

Arra kell figyelned majd, hogy ha NTFS fájlrendszeren szeretnéd használni a vinyót, azt alapból nem fogja látni a telefonod, telepítened kell majd valam NTFS mount app-ot Play-ről (nem tudom, hogy root igényes-e, nem tudok most utánanézni neki), de ha megfelel az exFat formátum, akkor azt alapból ismerni fogja a telefon és akkor mehetnek a vinyóra 4 gigánál nagyobb fájlok is.

(#50655) Quqesz válasza Sanki (#50651) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt azért tegyük hozzá jó esetben lesz ennyi a javítás,de sztem jelezd nekik, hogy nehogy továbbküldjék telemaxnak, inkább megvárod(ha sok a melójuk és plussz még szabiztatás is van,akkor szokták)! A telót meg ha nem küldték el kötelességük visszaadni,azzal sztem nem lesz gond..

orosmet
+1
Jó képeket lehet lőni vele :K

akooos
Thx! Pedig még gyerek is volt a nyakamba! :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50656) spuros


spuros
őstag

Sziasztok.

Az Asphalt 8 megy rendesen G2-őn? A Gameloft logónál folyton megáll. Volt reinstall, reboot. Infót nem találtam. Stock rendszer és kernel. Tudunk erről valamit?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#50657) GregOlah válasza fery02 (#50654) üzenetére


GregOlah
csendes tag

Köszi! Ez jó hír, akkor így NTFS lesz belőle hiába tetszik az ExFat mert sajnos a tv-m azt nem olvassa.
Kb 3 hétig bírtam ki root nélkül, aztán nekiestem ennek is.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Tab S8 Ultra

(#50658) kocsij válasza Sanki (#50649) üzenetére


kocsij
tag

Én végül személyesen vittem fel, így olcsóbb volt mintha futárnak is fizettem volna és mivel elötte telefonon megkérdeztem hogy van-e alkatrészük hozzá így amikor felvittem negyed 9-kor beadtam és fél 12-re már készen is volt úgy hogy a megkopott, meg karcolt hátlapot is garanciába kicserélték, pedig telefonon azt mondták ha karc van rajta akkor azt nem cserélik garanciába. Kapásból mikor bemész 3 ember vár a pultnál, gyorsan dolgoznak és a javítás után még ki is próbáltatják és átnézetik veled hogy minden megfelelő-e neked rajta.

Galaxy S23 Ultra

(#50659) Sanki válasza kocsij (#50658) üzenetére


Sanki
addikt

Kár, hogy nem tudom eljuttatni sehogy sem személyesen.
De így legalább nem kell attól tartanom, hogy leharcolt állapotba fogom vissza kapni, egyáltalán, ha megcsinálják a telemaxnál. Inkább fizetem azt az 1000Ft postaköltséget és várok plusz 1-2 hetet és legalább tudom, hogy biztos kezek közt van.
Hétfőn reggel fel is hívom őket. Amúgy a központi számot hívjam (a 40-es) vagy azt a Pesti számot (+36-1-es)?

(#50660) Azharel válasza Sanki (#50659) üzenetére


Azharel
aktív tag

Pesti számot hívd, a központi számon max a pesti számot adják meg sokat nem tudnak intézni. Én is küldtem már pestre futárral a telefont.

(#50661) PHARD válasza spuros (#50656) üzenetére


PHARD
tag

Szia!Nekem szêpen fut rajta.Nem is melegszik nagyon a telo

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#50662) Sanki válasza Azharel (#50660) üzenetére


Sanki
addikt

Rendben.
Azt még megkérdezném, hogy hogyan küldjem fel. Sima postai csomagfeladás vagy valami futárral (MPL vagy DPD) kell majd feladni? Mert akkor úgy készülök hétfőre már. Illetve elég csak a telefon saját dobozába feladni vagy érdemesebb egy nagyobba is bele rakni?

(#50663) Indiant válasza PHARD (#50661) üzenetére


Indiant
addikt

Én tegnap kameráztam vele és tűz forró volt. ..aztán hamar kiírta, h. elfogyott a hely, szóval muszáj lesz egy külső sd-t tenni bele. ...meg a hátuljára egy 8cm-es ventit. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50664) Indiant


Indiant
addikt

Ilyet még nem láttam. A videózás közben (vakuval) az emberek szeme világít.
Ezt miképp lehet kiküszöbölni?

(#50665) Azharel válasza Sanki (#50662) üzenetére


Azharel
aktív tag

Én beleraktam egy router dobozába, körbe béleltem szivaccsal. A dobozon nagy betűkkel ráírtam hogy MC, mivel ezt kérték tőlem mielőtt feladtam. Így tudták hogy kinek kell adni anélkül hogy felnyitnák (mobil communication). GLS futárral küldtem el, 1400 ft-ba került. GLS csomagponton adtam fel, 50k-ig automatikusan érték biztosítva volt. Hiba jelenség függő hogy mit kell a készülék mellé csomagolni, nekem az alaplapom halt le ezért töltőt nem kellett bele raknom. Értelem szerűen ha akku/töltés/usb csati gondjaid vannak akkor azt is mellékelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#50666) danee992


danee992
tag

HELP erre !
Knock On/Off nem működik. bezzeg a Knock Code meg igen

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#50667) Indiant válasza danee992 (#50666) üzenetére


Indiant
addikt

Esetleg ez:
- Ha Firmware vagy Rom telepítés után, nincs KnockON(dupla kopp) funkció:
Néha előfordul, ha rendszert frissítünk vagy Romot telepítünk, akkor eltűnik a KnockON(dupla kopp) funkció. Ezt egy egyszerű módon vissza lehet hozni, mégpedig úgy, ha megnyitjuk a tárcsázót, Bepötyögjük a 3845#*802# -et, majd "Settings" és nyomjunk az "Update Touch Firmware" opcióra. És már használhatjuk is újra a jól megszokott KnockON funkciót.

(#50668) danee992 válasza Indiant (#50667) üzenetére


danee992
tag

már próbáltam, nem jött be :(

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#50669) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Hozok én is egy képet. G2 saját kamerája és saját képszerkesztője. Az eredmény
Még a nyáron készült.

(#50670) spuros válasza PHARD (#50661) üzenetére


spuros
őstag

Érdekes.. Na ma megint megpróbálom. Köszi

(#50671) RomiJosy válasza RomiJosy (#50669) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Lejárt a szerkesztés.
droboxon hátha meg is nézhetitek.

(#50672) batai15


batai15
félisten

Én most a gyári és dslr camera pro appal párhuzamosan tesztelgetem. a pro camerán többet kell állítgani hogy ugyan azt produkálja.

(#50673) batai15 válasza danee992 (#50666) üzenetére


batai15
félisten

Rakd akkor újra!

(#50674) gabenn4241


gabenn4241
tag

Na emberek, ma visszakaptam a telómat. December 12-én reggel pénteken adtam le a Debreceni telenor üzletbe a telefont mivel onnan pénteken és kedden is van oda-vissza szállítás természetesen a budaörsi telemaxhoz... Kedden érkezett meg a telemaxhoz és szerdán délben el is hagyta a szervizközpontot. Pénteken azaz dec.19-én este már jött az sms hogy lehet menni érte csak ma jutottam odáig hogy felvegyem a telómat. A szevízben kicserélték a komplett kijelzőt és az akkumulátort garanciában. A telefon abszolút úgy jött vissza kivéve persze ami alkatrészt nem cseréltek ki :DD mint ahogy elküldtem. Szóval egy hét alatt intézték a javítást, abszolút sikerrel. Úgyhogy vagy nekem volt mázlim, vagy nem de megosztottam az én tapasztalatomat a szolgáltatói szervizeléssel (telemax gsm) kapcsolatban. Jah és azért nem a már említett Szig-Villhez vittem mert náluk viszont csak hétfőnként van szállítás heti 1 alkalommal :( ami szerintem elég szánalom, de ez van. Szóval aki nem tudja felvinni Pestre a Váci utcába az egyetlen hivatalos LG szervizbe akkor fotózza le a készüléket mielőtt beviszi de nyugodtan vigye a szolgáltatóhoz vissza a garanciás!!! ügyintézéssel a telefont.

Amúgy a teló k.jó lett még az a kis sérülés is eltűnt a plexi felső részéről ami megvolt rajta mikor vettem :DD

(#50675) Sanki válasza Azharel (#50665) üzenetére


Sanki
addikt

Értem, akkor telefonba majd ezekre rákérdezek.
(#50674) gabenn4241: én pénteken voltam bent a szigi villnél és azt mondták, hogy kedden szállítják el. (Mondjuk ez lehet az ünnepek miatt van.)

(#50676) golf2gt


golf2gt
tag

Üdv!

Aki quickwindow tokot használ.. másnak is lóg kicsit a felső rész? nekem mikor összecsukon led félig látszik olyan mint ha a bőrt nem egyenesen ragasztották volna a hátlaphoz :(

(#50677) fery02 válasza GregOlah (#50657) üzenetére


fery02
addikt

Nincs mit!

Igen-igen az itthoni TV miatt nem jöhet szóba nálam sem az exFat, máskülönben minden hordozható adattárolót arra formáznék. :)

(#50678) gabenn4241


gabenn4241
tag

Mivel új akksi van benne érdekelne, hogy első alkalommal merítsem le teljesen vagy nem szabad??

Van aki ezt mond van aki azt, csináljuk egy szavazást :D

(#50679) laverdadb


laverdadb
tag

Megjelent az elso 5.0.1 hivatalos teszt rom a Koreai verziora. (A letoltes fizetos, ahogy a G3 test buildjai is azok voltak). Az uj ui most mar hivatalosan is lathato ;) A D802 testjei lesznek a kovetkezok, csak varni kell egy picit meg.

http://www.lgbbs.net/thread-924-1-1.html

(#50680) danee992


danee992
tag

Újraraktam a ROM-ot, 1 a gond, újraindításnál automatikusan a TWRP-be lép be :/ tipp?

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#50681) kristof_ válasza spuros (#50656) üzenetére


kristof_
tag

Mikor tetted fel a játékot? Mert nekem is ugyan ez van és én nagyon bízom abban, hogy a játék hibája ez. 18án vettem át a telót, a játék is 18-án frissült. Szóval nem tudok mire gondolni, hogy miért nem működik a játék, egyedül arra, hogy az új frissítéssel valamit elszúrtak...vagyis bízom ebben.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50682) Real_Necro válasza gabenn4241 (#50678) üzenetére


Real_Necro
veterán

Li-Ion/polimer akksit nem merítünk csutkára... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50683) Atish19


Atish19
őstag

LG LB650V okostévénél megoldható a magic remote funkció telefonnal gyári alkalmazással? a tv maga tudja a funkciót, de nincs a támogatott termékek listáján és a telefon nem is látja.

(#50684) akooos válasza golf2gt (#50676) üzenetére


akooos
veterán

Hi,

Igen, elég amatőrül néz ki az LG megoldása a Samu S-View covere mellett. Az szuperül passzol a helyén, nekem 2 flippes tokom volt a G2-re, mind a kettő lóg :( De nembaj, mert azért csinos :)

(#50678) gabenn4241: Nem kell tanítani az akkut, ha erre gondolsz (már egy jó pár éve), nyugodtan használd úgy, mintha nem is cserélték volna ki benne :)

(#50685) gabenn4241 válasza Real_Necro (#50682) üzenetére


gabenn4241
tag

(#50684) akooos: köszi akkor megy is a töltőre mert 20%alatt van.

(#50686) hcs57 válasza Atish19 (#50683) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem a 42LB671v van, azzal sikerült...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#50687) golf2gt válasza akooos (#50684) üzenetére


golf2gt
tag

Az biztos hogy nagyon jól mutat vele a telefon, egyszer elborul az agyam lecibálom a műanyagról a bőrt és újraragasztom :D

(#50688) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

a root-ot most akkor melyik lépéssel törlöm le?

másik kérdésem,
testvérem is gondolkozik a G2-n csak még nem tudja eldönteni, hogy G2 vagy Nexus 5.
nexus 5 nél ott a naprakész android, g2 nél kamera meg az aksi tudtommal de a ti érveiteket is meghallatom.

Szépnapot!

(#50689) batai15 válasza Dexter-2000 (#50688) üzenetére


batai15
félisten

G2-re is itt a naprakész droid custom rom formába..

(#50690) 2o1i válasza Dexter-2000 (#50688) üzenetére


2o1i
senior tag

Volt Nexus 5-öm. Nagyon rövid ideig bírtam vele együtt élni.
Számomra a G2 sokkal többet nyújt.
Naprakész droid nekem pl inkább átok, mint áldás. Annyira puritán az a rendszer, hogy valami borzalom.
Ahhoz, hogy az értesítő led működjön, külön alkalmazást kell feltelepíteni és az sem garantálta a megbízható működését. (Ettől majdnem agymenést kaptam)
Engem az is tudott zavarni Nexus 5-ön, hogy a digitizer érzékelő sávjai nagyon sok esetben látszódtak a kijelzőn. G2-nél erősen kell keresni, hogy megtaláld őket.
G2-nek szebb a kijelzője, szebbek a színei és egyenletesebb a feketéje. Nexus-nál elég gyakori a bevilágítás.
G2-nél baromi jó pl. hogy a hangerő le gombbal aktiválni lehet a kamerát.
G2 mellé elfogadnám azért a Nexus 5-öt, de helyette semmiképpen nem kellene.
:)

Szuper teló a Nexus is. Design abszolút nyerő nálam, sebessége hibátlan (csak, hogy jót is írjak róla :) )

(#50691) BeastMode válasza Dexter-2000 (#50688) üzenetére


BeastMode
őstag

1 hete váltottam Nexus 5-ről. Sebességben lealázza a G2-t akárki akármit mond. Viszont kb. ennyi, amiben jobb. De biztos vagyok benne, hogy ha egy custom stock ROM van a G2-n, akkor ez is van ugyanolyan smooth.

(#50692) Sanki válasza gabenn4241 (#50674) üzenetére


Sanki
addikt

Amikor leadtad a telenorhoz akkor mit írtak a készülék állapotához? (Előlap, hátlap, sarok részek)
Írtam privátot is, nem tudom láttad e. :R

(#50693) gabenn4241 válasza Sanki (#50692) üzenetére


gabenn4241
tag

Amikor a telenorhoz bevittem akkor nem írtak semmit a külsejéről, viszont ahogy a telemaxhoz beérkezett ők vették fel ezeket az adatokat és le fotózták a telót és persze azt írták a munkalapra amit a neten meg is lehet nézni a fotókkal együtt, hogy karcos a plexi meg kopott itt-ott holott a kijelző fóliás volt a hátlap hibátlan de a plexin valóban volt egy sérülés. Mindegyikre ezt írják hogy védjék magukat. Összességében viszont semmi plusz karc vagy sérülés nem keletkezett a telefonon a szervízelés alatt... :C

/De azért érdemes leadás előtt ott előttük lefotózni és nem árt ha van veled valaki aki tanúsíthatja is adott esetben hogy azok a fotók ott és akkor készültek az adott készülékről :D /

(#50694) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Köszi a válaszokat :R

Szépnapot!

(#50695) spuros válasza kristof_ (#50681) üzenetére


spuros
őstag

Én tegnap tettem fel. Korábban működött.

(#50696) kepu


kepu
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a telefon két hangszórós mert nekem csak egy hangszóró szól!
:F

(#50697) akooos válasza kepu (#50696) üzenetére


akooos
veterán

Ez a másfél év alatt szerintem az 1378. ilyen kérdés! :) A telefonhoz kapott kis könyvben is benne kell, hogy legyen! A bal oldali az mikrofon!!!

(#50698) fery02 válasza kristof_ (#50681) üzenetére


fery02
addikt

Ha Gameloft termékről van szó (mint ahogy az esetetekben is), emlékezzetek, hogy elsősorban a játékot hibáztassátok mindenért(!) és csak utána a telefont!
Egyszerűen hányadék munkát végez a cég általánosan a játékjaival, hemzsegnek a bugokban legtöbb termékük.

Ha rám hallgattok, elfelejtitek az Asphalt-ot és minden egyéb játékot a jövőben, ami a nevükhöz kötődik.

Lehet elfogultnak tűnik az undorodásom a céggel szemben, de felhalmozódott az év folyamán elég tapasztalatom ahhoz, hogy messziről kerüljem a jövőbeli játékjaikat.

Ja és válaszolva a kérdésedre is volt már olyan, hogy egy frissítéssel jó időre kizárták az LG G2-eseket a játékból.
Nem lepődnék meg egyáltalán, ha most is hasonló lenne a helyzet és akinek mégis működik, az lehet valami főzött ROM-on van.

[ Szerkesztve ]

(#50699) kepu válasza akooos (#50697) üzenetére


kepu
csendes tag

köszi

(#50700) fery02 válasza Dexter-2000 (#50688) üzenetére


fery02
addikt

Ha az a célod a root eltűntetéssel, hogy frissíthesd utána a telefonod, akkor a következő lépéseket kell követned:

Hard Reset --> kdz-vel flash-elsz egy 20H-t --> Hard Reset --> örülsz a legfrissebb új, tiszta rendszerednek.

Nexus 5-ös témára meg látom már, hogy többen is válaszoltak, de tömören én is írok egy véleményt a témában:

LG G2-ből bármikor csinálható egy turbózott Nexus 5, míg fordított esetben max csak egy butított LG G2.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.