Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Nem rossz. :N

A PH logót szedd le, szólnak érte.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Lenry válasza EczkE (#1) üzenetére


Lenry
félisten

szóltak. leszedtem. van sajátom is, csak nem találom

mod: megtaláltam

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) EczkE válasza Lenry (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Ez sokkal jobb. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#4) #65675776


#65675776
törölt tag

Igazából nem tudom mi az extra ezen. A Vista egyik nagy újítása volt, hogy egyszerre több VGA driver is futhatott már alatta. És ez megmaradt a W7-ben is.

A hw-es korlátokról meg nem a driver és nem is az OS tehet. A GTX460 GPU-ja ennyit tud, maximum két kijelző egyszerre.

(#5) joey04


joey04
titán

ez nem lesz gond?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ebből egyszerre maximum kettőt hajlandó meghajtani a GPU, erről kis buborék tájékoztat az NVIDIA vezérlőpultban. Faja.

Tegyél fel egy ATi-t, az sokkal jobb! :DDD

Tied jobb, nyugi ;)

daa-raa:

Lehet, hogy nem nagy extra, de én speciel ezt eddig nem is tudtam, és ezután(+ a te postod után) lett ismeretes számomra ez, úgyhogy ennyi előnye már van a dolognak, részemről köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) Lenry válasza joey04 (#5) üzenetére


Lenry
félisten

néztem már filmet 24p módban, nem láttam akadást vagy plusz képkockát

ugyanaz a film közvetlenül pendriveról használva mocskosul gyorsult-lassult, akkor nagyon látszódott. gépről viszont tényleg nincs ilyen gond

daa-raa írtam is, hogy lehet, hogy ez teljesen nyilvánvaló, de én nem tudtam róla, meglepett és igen megörültem neki.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) #65675776 válasza Lenry (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyébként az tényleg meglepő, hogy a mindenre jó Linux nem képes erre.

Tisztában vagyok vele, hogy a 3D munkáid miatt használsz GF-ot, de az nV ilyen szempontból (mármint multimonitor) nagyon le van maradva az AMD mögött. Az egy darab 6870-emre rá tudnék kötni önmagában négy kijelzőt. A két kijelző kezelése az AMD IGP-knél is alapszolgáltatás, bár a régebbieknél csak egy digitális + egy analog felállásban.

(#9) Lenry válasza #65675776 (#8) üzenetére


Lenry
félisten

valami Linuxos megoldás biztosan van, mert nem hiszem el, hogy nincs.
Arch fórumon a Bumblebee-t javasolták (az NV Optimus Linuxos open-source koppintása), de amennyire én tudom, az egyáltalán nem erre való.

még azt megpróbálom, hogy az ütköző komponenst valami más néven újrafordítom, akkor hátha nem veszik észre egymást és felmegy az Intel driver, de nem hiszem, hogy lenne eredménye.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) #65675776 válasza Lenry (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

A VGA driver kernelszinten fut, szóval annál nem fog segíteni ez a trükközés. Ezt magának a kernelnek kel támogatnia.

(#11) madgie


madgie
titán

Hm, lehet ki fogom próbálni, mert most azt csinálja a windows, hogy az erősítő bekapcsolásakor (HDMI-s) szépen megvillogtatja a monitoron az asztalt, sőt, egy ideig az ikonokat/startmenüt is elveszi, aztán majd visszarakja (vagy nem). Szintén GTX 460, szintén i7, remélem jó lesz :) (nem mintha PC-ről néznék filmeket, de néha jól jön, ha kimegy az erősítőbe a kép/hang a PC-ről is)

(#12) agressiv


agressiv
addikt

Ennek a világon semmi köze a windows-hoz, ennek az egésznek se füle, se farka, csak egy halom ökörség összehordva.. Nincs ebben semmi extra, mindíg is lehetett töb VGA-t használni a windows alatt..

Hát még a borz.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.