Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

:C Nagyon jó lett szerintem :)

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

nemrossz, bár túl egyenes az a kötél ami a fővitorlát alulról rögzíti a hajó hátuljához. Kicsit lógnia kellene szerintem.

Dobhatnál rá egy kis raytracinget, meg némi fényt, sokkal színesebb-szagosabb lenne

(#3) kovsol


kovsol
titán

látszik a fejlődés a munkáidon, jó lett
így tovább :K

May the Force be with you!

(#4) Klemens


Klemens
őstag

Aztakurva! :Y :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Hát ez nem lett gyenge :Y . És a zászló is jó irányba áll :C .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) CséZé


CséZé
őstag

durva :R

(#7) EczkE


EczkE
addikt

Szép munka! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Lenry válasza JoeYi (#2) üzenetére


Lenry
félisten

ha lógna, akkor a hajó irányíthatatlan lenne, a kötelekkel forgatják a vitorlákat és kvázi irányítják a hajót. a köteleknek feszeseknek kell lennie.

lehet, hogy színesebb meg szagosabb lenne mindenféle effekttel, de ennek egy webalkalmazásban kell majd megjelennie, úgyhogy minél erőforráskímélőbbnek kell lennie.

köszönöm mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) eastsider


eastsider
nagyúr

rengeteget fejlődtél!
gyönyörű

(#10) JoeYi válasza Lenry (#8) üzenetére


JoeYi
őstag

de a vitorla szinte tökéletesen vízszintes, nem feszíti a szél

(#11) Lenry válasza JoeYi (#10) üzenetére


Lenry
félisten

enyhe szél van :DDD

egyébként meg tökmindegy, az előző verzióban lazák voltak, akkor le lettem osztva, hogy így szar, a kötelek így maradnak.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Elismerésem, szép munka :) Remélem nemsokára utolérlek :D

Hja és egy vödörrel a melóhoz! :K Erre a modellre reagáltak már?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) Lenry válasza Apollyon (#12) üzenetére


Lenry
félisten

a modellre igen, tetszett nekik, anélkül nem is álltam volna neki a textúrázásnak.
a végeredményt viszont még nem küldtem el, a lektoromra várok :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Ice!?


Ice!?
őstag

nice.:K

(#15) szablya


szablya
tag

Szép, szép. Ügyes vagy :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#17) Lenry


Lenry
félisten

köszönöm az elismerést, remélem a cégnél is tetszeni fog a népeknek :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) vans?


vans?
őstag

Igen durva :R Hány óra meló van benne körülbelül?

hábm bábm

(#19) Lenry válasza vans? (#18) üzenetére


Lenry
félisten

őszintén megmondom, hogy halvány fogalmam sincs. biztosan több, mint amennyi idő alatt meg kellett volna csinálnom, és teljességgel mérhetetlen, ugyanis mivel otthon csináltam, sokszor elkalandoztam... egy kis házimunka, idemenni, odamenni, ezt-azt megcsinálni, itt egy órácska GTA4, ott egy epizód Dr. House, még átnézem ezt a pár topikot PH!-n, csak megnézem az RSS-eket...

a Milyen program...? topikban érdeklődtem olyan szoftver felől, ami méri egy program nettó, aktív futását, mert én is kíváncsi voltam az időre, de sajnos nem tudtak segíteni.

egyébként bruttó 6 hét volt.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Lenry


Lenry
félisten

most maileztem el. ADSL, 17 perc volt, míg feltöltöttem a 21 megányi textúrát és a projektfájlt. szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) vans? válasza Lenry (#19) üzenetére


vans?
őstag

Ja tényleg, ilyen körülmények közt mérhetetlen.:) Azért mindenesetre elismerésem.

hábm bábm

(#22) dy_nmq válasza Lenry (#19) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

worktime vazzeg worktime :O

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#23) Lenry válasza dy_nmq (#22) üzenetére


Lenry
félisten

tudom. de ez itthon nem megy olyan egyszerűen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Szép lett nagyon :C Látszik, hogy értesz hozzá. Egy Enterprise-ra kíváncsi lennék :D

sweetlou6.wordpress.com

(#25) eziskamu


eziskamu
addikt

Ezek a mai fiatalok! Régen bezzeg fával, műanyaggal és ragasztóval modelleztek, most meg 3D Studio MAX-xal :N .
Amúgy szép :C , már csak valami 3D nyomtatóra kellene ráereszteni, vagy legalább valami hologramm nyomtatóra (asszem ma már nem csak létező tárgyról tudnak készíteni, de bocs ha tévedek). Utóbbi esetben fasza poszter lenne a falon, mintha egy vitrin lenne, benne a hajóval :)

(#26) proof88 válasza Lenry (#20) üzenetére


proof88
addikt

nagyon szép munka, gratulálok! :C

nem akarok kötekedni, de ... 21 megányi textúra? Milyen formátum? :F

(#27) Lenry válasza proof88 (#26) üzenetére


Lenry
félisten

psd, ~150 layerrel. persze, ha az egészet összenyomom egy jpg-be, az eredmény akkor is ugyanez :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) proof88 válasza Lenry (#27) üzenetére


proof88
addikt

jahogy psd, ok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.