Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Már mindent próbáltam a tabomhoz, egy se ment. Egye fene, kipróbáltam ezt is. Lefutott, nem sikerült.
Újraindítottam és rootolva volt. :D

Kösz mester! :R

Már csak arra kéne rájönni, hogy miért nem látom az általam készített ext2 particiót. (Link2SD-vel fel lett csatolva)

(#2) Lasy válasza aero. (#1) üzenetére


Lasy
veterán

mert a friss link2SD ext4 particiót használ biztosabban. :)
tedd át arra és elviekben jó lesz.
remélem.

+36702778032

(#3) aero. válasza Lasy (#2) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Azt még nem próbáltam, ha az se akkor meg a kernel nem támogatja. Akkor nudli, mert azt nem lehet bütykölni.

(#4) Lasy válasza aero. (#3) üzenetére


Lasy
veterán

sajnos ez van az Xcover2-vel is. :)

amúgy milyen tablet volt?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#5) aero. válasza Lasy (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Alcatel One Touch Evo 7 HD
Nem megy amúgy, a kernel a ludas. :)

Amúgy minden várakozásomat felülmúlta, egyáltalán nem látszik rajta az ára.
Csak ami menet közben kiderült: nincs OTG, nincs 2. partició (így a nagy játékok is kilőve)

(#6) Lasy válasza aero. (#5) üzenetére


Lasy
veterán

Ez akkor csak jó. :)
volt még egy másik root pogi is ami mindent csinált, de az csak root.
Ez annak a továbbfejlesztett változata.

+36702778032

(#7) rangersanyi


rangersanyi
tag

Van már 2.4 verzió is, igaz, hogy az kínai, de a nem olyan nehéz használni, bár a Sony android 4.3 verziókat ez sem viszi.

IPhone 14 pro

(#8) Lasy válasza rangersanyi (#7) üzenetére


Lasy
veterán

direkt nem is frissítem, hiszen semmit nem tudsz elolvasni belőle.
sőt nem is ajánlom a frissítését.

+36702778032

(#9) Duless


Duless
újonc

Hali! Flashelni hogyan lehet a programmal? mert megakadok egy ilyen képnél, és nem tudom mit kezdjek vele...

(#10) Trotter66


Trotter66
tag

Helló!

Van egy kis problémám. A leírás szerint telepítettem a programot, csatlakoztattam a telót, USB hibakeresés bekapcsolva, MTP kacsolat kiválasztva. Csatlakozni akar de nem tud. Nézem a laposonn a driver kontaktálását, ott azt írja, hogy serching preconfigured driver folders, majd driver not found és kezdi elölről. Ezt az Android és a CDC Serial sornál is csinálja. Olybá tűnik, hogy nem telepítette fel a drivert.

Mielőtt a program kapcsolódni akart volna a telóhoz, a telepítés látszólag rendben lefolyt, ahogy a leírásban is szerepel.

Mi a fene van ezzel? Ja igen: Win7 figyel a laposon, és az első sikertelen próbálkozást követően újraindítottam a lapost.

Köszi előre is a helpet.

(#11) Trotter66 válasza Trotter66 (#10) üzenetére


Trotter66
tag

Tesztelte, valamiért nem telepíti a drivert. Valakinek ötlete erre?

(#12) Lasy válasza Trotter66 (#11) üzenetére


Lasy
veterán

ugye van internet hozzáférésed a gépen?

Duless
miért akarsz vele flashelni?
ez amúgy azt írja, hogy kapcsold ki a telefont, és utána a vissza gomb nyomvatartása mellett dugd rá az adatkábelt. ekkor a led zölden fog világítani.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#13) ericcartmen


ericcartmen
újonc

Szia! A te általad megadott módon leszedtem a root jog megszerzéséhez ezt a programot. Amatőr vagyok csak, a Samsung xcover 2 -t szeretnem használhatóvá tenni. Leszedtem, rajta van, király..de most mit és hogyan kell csinálnom? Segíts légyszíves! Előre is köszönöm!

(#14) Lasy válasza ericcartmen (#13) üzenetére


Lasy
veterán

Mit szereztél csinálni?

+36702778032

(#15) oort


oort
csendes tag

Sziasztok,
Előre bocsájtanám, hogy elég amatőr vagyok ebben telefon rootolás a témában. Bocs ha hülyeséget kérdezek.
Eddig csak a régi Samsungomat rootoltam, meglehetősen egyszerűen. Más gyártó készülékét nem. Tehát feltettem az említett programot, UBS hibakeresés beállítva, ismeretlen helyek szintén. Win7 alatt a programnak full admin jogokat adtam, plusz nem a "C:\" -ről fut, nehogy ez is gondja legyen. (Bár a C-ről is futtattam, de minden ugyanaz maradt) Elvileg mindent megtettem neki amit csak kell és a rootolás közben golgozik scripteket keres és fileokat másol stb. Majd hirtelen 20%-nál "a Root nem sikerült"
Próbáltam Sony Xperia P és J-vel (LT22i ; ST26i : mindkettőn JB 4.1.2) , valamint Alcatel EVO7 (JB 4.0.4) tablettel is. Mivel egyik se megy kezdek gyanakodni hogy fos a program. Vagy én kefélek el valamit?
Ha van ötlet nagyon kíváncsi lennék a megoldásra.
Elóre is köszi az infót.
Üdv Zoli

[ Szerkesztve ]

(#16) MaxTorque válasza oort (#15) üzenetére


MaxTorque
tag

Én is belefutottam ebbe, nagy segítség lenne, ha valaki lerántaná erről a leplet.

(#17) oort válasza MaxTorque (#16) üzenetére


oort
csendes tag

Hali,
Ennyi Update van az ügyben; Ha felteszed az újabb verzióját a root-oló programnak, -azt ami fullosan kínai-, akor bár lefut a kis baszkodása , de semmi root jogot nem szerez a készülék. Szerintem hagyom ezt a csoda programot és keresek valami mást. Továbbra is fenttartom, hogy és kúrok el valamit, de kicsit kiábrándít. Ha lelek működő programot akkor jelzem. (most kicsit jegelem , míg nem lesz hardweres gondja mert szétverem :D egyébként mindhárom, fentebb említett készüléket ki akarom rootolni , ha valamelyiken bejön akkor is tudatom)

(#18) Lasy


Lasy
veterán

Közel 9 hónapos a leírásom.
Nagyon sokminden változott már.
A P-t is máshogy kell...

Ezzel menni fog a P és J is.
Remélem

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#19) Fagyibabi


Fagyibabi
újonc

Sziasztok!

Én még kezdő vagyok a témában, és a telefonom is elég új, garanciás. Én attól félek, hogy ha nem sikerül, nem látom viszont a telefonomat. A kérdés az, hogy most megpróbáljam gar vesztéssel vagy pedig várjak vele, és ha nem sikerül, mi a teendő? :F

(#20) Trajtzik


Trajtzik
újonc

Szia! Htc desire 500 telóm van. sajna nem tud kapcsolódni a superflash-hez . Mit csinálok rosszul?

(#21) attila48031


attila48031
újonc

Nekem annyi lenne a problémám, hogy kb. 68%-nál azt írja ki, hogy időtúllépés történt.Kicsit furának találom, mert a telefonomnál az időtúllépésnél az van, hogy SOHA...Valaki segítene?

(#22) SimonJanos válasza attila48031 (#21) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Eléggé furcsa dolgok történnek mind ezzel, mind az ERoot-tal!
Pl.:
- ne kapcsolódj(on) internetre
"kihúzod a netet" vagy blokkolod
de van hogy semmi gondot nem okoz, sőt, elvileg kell is)
- sokszor Win7 x64-en nem ment (érdemes próbálni Admin módban is!)
- ezért frissen telepített XP-vel megoldottam...

Tehát lehet "mókázni", nekem eddig mindig összejött, de sosem elsőre, sőt...!

Ui.: ha sehogy sem megy, akkor vannak megoldások pl. fw fájlokkal és ott van ehhez pl. a Flashtool, ez kicsit időigényesebb de ha egyszer megvan minden, akkor tuti megoldja.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#23) SimonJanos válasza SimonJanos (#22) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Sry, a net nélküli verzió ERoot-ra vonatkozik - itt (SuperFlash) kötelező...

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24) erikcsi123


erikcsi123
újonc

Üdvözletem..
amióta meg rootoltam a telefonomat azóta nem működik a gmail (nem tudok belépni)

(#25) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Arról van valakinek információja, hogy milyen programot telepít ez a Superflash?
(Supersu, avagy Kingroot?)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.