Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Wow...nem rossz a kicsike. Ennyi pénzért meg főleg nem az! Láttam duplájáért meg triplájáért is. Azt hiszem e miatt nincs is nekem.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) ádyz válasza ,,no name" (#2) üzenetére


ádyz
addikt

Erdekes, te minden cikkhez azt irod, hogy "erdekes, nekem tetszett, jo iras."

Hsz. vadaszo eletmodot uzol? :F

Amugy szep a GTR. :R

(#4) Nunder


Nunder
őstag

Egy pillanatra azt hittem az eredeti tulaja lettél, aztán látom hogy "csak" a makett. Gondoltam is magamban, hogy akinek van 20+millája az mit keres a Gamepod-on :D Nekem tetszik, de én jobban szeretném a működő, távirányítós modellt :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) Quiksilver válasza Nunder (#4) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

össze spóroltam :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#6) Misi 007 válasza ádyz (#3) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Miért most újított azt írta hogy "netszett" :DD

Hát nem kis fába vágtad a fejszéd Quiksilver nem olcsó mulatság ezeknek a modelleknek a beszerzése!

(#7) Nunder válasza Quiksilver (#5) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor ügyes lehetsz :DDD Írd meg egy könyvben a memoárjaidat, hátha másnak is bejön az élet ;]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Gratula, nagyon régen én is gyűjtöttem a Matchbox-okat. :DDD Persze azok nem kerültek ennyibe - egy pár jó jegyért a suliból kaptam ilyeneket -, mégis elszórakoztam velük a homokozóban. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Fajin kis járgány, ha azt veszem 18x kisebb mint az igazi, de az ára nem a 18-ad része. :)
Szerintem bőven elfér itt is, végülis hellyel-közzel játék.(tologatós kisautó ;] )

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#10) sti10p


sti10p
senior tag

15e :Y ?! Egy makettért :Y ?!

Használd egésséggel! :C

[ Szerkesztve ]

XY

(#11) D1Rect válasza sti10p (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Drága vagy olcsó? :U

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#12) sti10p válasza D1Rect (#11) üzenetére


sti10p
senior tag

Régen modelleztem, igaz azok összerakósak voltak de 1-ik se volt több 5e-nél.

XY

(#13) Eagle16 válasza sti10p (#10) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez nem pénz érte, egy jobbfajta 1:24-es makett kerül ennyibe úgy, hogy még össze sincs rakva.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14) D1Rect válasza sti10p (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez más kategória, jó áron vette. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#15) volvoguy


volvoguy
addikt

tök jó mennyivel megy? hány lóerős?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16) Quiksilver válasza volvoguy (#15) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

ez egy modell autó :))

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17) FoxiestFox válasza Quiksilver (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem gurul? Nem zümmög? Nyáááááá.
Szép-szép.
De ennyiért már zümmöghetne. :D
Első ránézésre azt hittem, hogy valami kis robbanómotoros távirányítós bigyó lesz, azokért oda vagyok meg vissza, csak annyit sosem adnék értük... :)

(#18) cor válasza volvoguy (#15) üzenetére


cor
őstag

szakadékban hátszéllel jo gyorsan ;]

Quiksilver
szoval vettél egy olyan "játékot" amit nem használsz semmire? télleg legalább gurul, mert ennyire erövel akár vázát is vehettél volna, az is egész jol mutat a szekrény tetején :DD ;)

nem lett volna gazdaságosabb a linkröl rendelni :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#19) Quiksilver válasza cor (#18) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

gurul ez, fordulnak a kerekei is. sőt. le is lehet őket szedni és másikat rátenni. de mint mondtam nem játszani kellenek (abból már kinőttem és időm sincsen rá) hanem vitrinbe mennek.

Nem tudom lehet. Nem is néztem ott az árat. :N most már mindegy :B

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.