Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothm


tothm
őstag

Reméljük jó lesz...

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Nem tűnik rossznak..

(#3) engusz


engusz
veterán

A HP odatette magát. Durva lett volna, ha ezzel nyitnak a VIA-s okosság helyett.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) simonzé


simonzé
addikt

Pláne 399 USD-ért. Ütött volna nagyot.
Ez a 'kínai designelemek' kifejezés mit akar jelenteni? Sárkányt, vagy gagyi krómozást mindenütt? Esetleg színváltós borítást sok sok leddel?

Szerk: benéztem. 399 EUR nem bombaár.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#5) Bibby válasza engusz (#3) üzenetére


Bibby
addikt

Egy angol teszt.

Mitől olyan nagy dolog ez? A billentyűzete jó lehet, de amúgy ezt a wind is hozta már jóval régebben.

Ελευθερια η θανατος

(#6) engusz válasza Bibby (#5) üzenetére


engusz
veterán

Olvastam, láttam, köszönöm.

Szerintem ez az egyik legszebb netbook az összes közül. Tudom, ez szubjektív dolog. A Wind is belopta magát a szívembe.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) sekli


sekli
addikt

na jó, de így sokadikként nem kéne valamivel (valamiben) jobbnak lenni a konkurenciánál...? :B

(#8) Thrawn válasza simonzé (#4) üzenetére


Thrawn
félisten

Döntsd el te :)
Tettem be képet róla.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Vivienne Tam Special Edition

Hogy a nőknek is legyen máá netbukjuk... :B :P

...

(#10) parandroid


parandroid
nagyúr

Ahogy attól tartottam: megint nincs trackball. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11) Magnum_


Magnum_
nagyúr

szép,jonak igérkezik....

alakul a kijelzö méret is,lassan elérik a 11'-t is...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#12) Reac^ válasza Bibby (#5) üzenetére


Reac^
őstag

Azért az msi wind billentyűje és semelyik másik netbook bill.-je sincs köszönőviszonyban a hp billentyűjével. Épp ma is, de megjelenéskor is megcsodáltam. A legoptimálisabban összerakott kis gép, csak szar lett a via miatt, meg a névnek ára van... :K

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#13) Ste


Ste
addikt

549 dodóért annyira nem vonzó
ha az új Via procival jönne, nekem szimpatikusabb lenne :K

(#14) Mercutio_


Mercutio_
félisten

A piros a család női részlegének bejönne, ha 2magos atommal lenne szerelve és 399 $ lenne az ára talán be is ruháznék ilyenre, de ennyiért és ezt...:(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Megnéztem a belinkelt tesztet. Nem értem, miért kellett elrontani azt, ami már egyszer jól ki volt találva rajta. A nagyobb kijelző kisebb felbontással oké, így használhatóbb, viszont egy jack-en van a mikrofon-bemenet és a füles-kimenet, nincs rendes VGA kimenet, rátették ezt a bővítő csatlakozót, külön jópénzért lehet hozzá venni átalakítót, akkor már rátehettek volna egy HDMI-t, kb. hasonló méretű az is. Pedig imádnám a gépet, a billentyűzete nagyon jó lehet, a forma is tetszik. Kár. Most már megvárom a következőt VIA Nano-val.

(#16) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nálam a noti az mindig is HP volt, sajnltam is, hogy nem volt jó netbook-juk. Kénytelen voltam ASUS-t venni. Nah, megnézzük, milyen lesz ez, hátha....

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17) Skizz válasza Nyugdíjas (#16) üzenetére


Skizz
addikt

HP notit nyüstölök én is (nx7300), és eddig qrvajó tapasztalatim vannak. Felcsillant a szemem a hír láttán, gondoltam megvan az utód, de 400 ojróért jobbat is találni...

bocska, nem válasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

(#18) SteeWe


SteeWe
aktív tag

Tetszik, eddig ez a legszimpatikusabb számomra. Végre nagyobb kijelző, atom, bill. teljesen okés.

(#19) Gabis


Gabis
őstag

bocsika de most vagy én nem ismerem a jeleket vagy valami kehe van de több helyen is dollár van írva nem pedig euro :U

(#20) orbano


orbano
félisten

nem tudja valaki, mikortól lesznek ezek kaphatók? úgy volt hgy a mini700 decembertől kapható, de nemigen látok sehol... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) PC-Style


PC-Style
tag

Sziasztok!
Van nekem egy HP nw8440 notim jó ideje. Nem találtam róla külön topikot, pedig szerintem igencsak megérdemelné, amilyen jól sikerült darab.
Szerintetek érdemes volna nyitnom egyet neki, vagy van már ilyen, csak én nem találtam?
Üdv all!
--
PC-Style

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.