Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Várjuk, várjuk...
De van egy olyan érzésem, hogy elromlik ez a hangulat (a lakat hangsúlyozása miatt). Kár, pedig az elalvásig önmagában is megállta volna a helyét, és többé-kevésbé jó érzésekkel fejezném be a sztorit. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Én is, én is. :C :R

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3) #19617792


#19617792
törölt tag

Én is várom a folytatást! :C
Nekünk is voltak ilyen kalandjaink papáméknál... Régi "szép" idők, hogy eltűntek!
Bár sokan elsírták magukat az állat levágásakor, de mégis utána az érzés, hogy milyen finom, friss hurkákat, kolbászokat, tepertőt ehetünk... :)
Összegyűl a rokonok apraja-nagyja és az egész nap szorgosan telik el!
Azok, akik ilyet még nem "éltek át" azok nem igazán érezhetik az ilyen napok "hangulatát".

(#4) Vakegérke válasza 7 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

No igen, és szerintem nem a kutyák lesznek a hunyók. Bár ha kutyák vannak, hogy jut be megdézsmálni bárki a torost?

Te Tzombi, útálom a folytatásos történeteket. Most agyalhatok a következő részig.
Vagy mégis szeretem a folytatásost? Van mire várni, és ez olyan izgis.
Kivárom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) e=mc²


e=mc²
őstag

Szep kis tortenet, volt benne nekem is reszem, nem is kevesszer.
Rekordunk 4 koca es ketto csungohasu levagasa es feldolgozasa volt egy nap :)

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#6) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Megnyugtatok mindenkit, hogy az ünnepre való tekintettel sietek a történet végének megírásával. :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#7) Tzombi válasza 7 (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ez egy érdekes történet, és azt hiszem, hogy mind a két rész megállja a helyét önállóan is. Bár az igazi hatás az egybeolvasással ér a katarzis szintjére.
Na nem fokozom tovább a hatást, és a válaszok után el is kezdem a befejezés írását.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#8) Tzombi válasza #19617792 (#3) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ezek azok az élmények, amiket tényleg csak olyan tud igazán átérezni, aki már meg élte ezt.
A sírós hangulat is csak a leszúrásig, perzselésig tart igazándiból. A feldolgozáskor már egy más érzés – úgy ahogyan írod – keríti hatalmába az embert!

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#9) Tzombi válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A kutyáknak is lesz még fontos szerepük a második részben.

Sajnálom, de amikor elkezdtem tényleg egy négyoldalasra, terveztem a történetet, hogy egyszerre lehessen elolvasni. Ez lett belőle.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#10) Tzombi válasza e=mc² (#5) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A négy koca, az már szép teljesítmény! :C

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#11) Vakegérke válasza Tzombi (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bánja a fittyfene, hogy mekkorára tervezted. Írj, csak írj, abba ne hagyd. Lehet egyszeri történet, lehet sorozat. Írj, szépen kérlek.
Élvezet olvasni írásaidat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Jó sztori, és igazán nem akarok beleugatni, de vagy a barátod nem tudta jól, vagy te értetted rosszul, mert Sámson párja nem Leila, hanem Delila.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13) Tzombi válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A felével már kész vagyok! :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#14) Tzombi válasza elmoraan (r) (#12) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Köszi a figyelmeztetést! Elkerülte a figyelmemet. :(
Már javítom is. :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#15) BloodRay


BloodRay
veterán

Tényleg érdekes kis történet! :R
Én is várom a folytatást.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.