Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Szia

2L olaj egesz evre? Olajcsere nem volt? Vagy ezeket hova szamolod ami eves karbantartas, gumik stb?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2) JoeYi válasza szabonagyur (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

kb ugyanezt kérdezted 1 éve az előző cikk alatt :D

Olaj: csak rátöltöttem, idén nem cseréltettem. Mindig kiment a fejemből
Gumik: 4 éve ugyanaz a szettem van. A nyári alufelnin, a téli lemezfelnin és saját kezűleg cserélem

Egyszerűen van olyan tétel ami éven belül nem látható. Pl tavaly volt féktárcsa csere, így az ott egyszer szerepelt, de évekig nem fog újra. Majd a 4 éves összefoglalóban látszik.

(#3) szabonagyur válasza JoeYi (#2) üzenetére


szabonagyur
félisten

Volt egy erzesem, hogy kerdeztem mar.

Teljesen jo penzert tartod fenn :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4) Hieronymus válasza JoeYi (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Most tolod magad a ráfizető irányba.

"....nagyobb emelkedőnél mintha nem zárna össze rendesen a motor és a váltó, mintha én csúsztatnám a kuplungot..."

Nagyobb terhelésnél észlelhetően csúszik a kuplung. Kisebbnél is van egy folyamatos csúszás, csak az nem tűnik fel neked. Ha így hagyod, a komplett kuplungot kell majd cserélned. A melegedéstől tönkre fog menni a teljes szerkezet. Most még viszonylag kevés pénzből úszod meg a javítást. A focusnál én belefutottam ebbe a hibába. Nem mentem szerelőhöz időben. (Később még egyszer ráfizettem, mert találtak olcsón utángyártott alkatrészt, Jó is volt egy ideig. Aztán az autópálya városba vezető szakaszán a benyomott kuplung nem tért vissza alaphelyzetbe. (Legszívesebben felgyújtottam volna az autót, miután beültettem a szerelőt.)

"Olaj: csak rátöltöttem, idén nem cseréltettem. Mindig kiment a fejemből"

A te autódban még éves olajcserét ír elő a gyártó. Nem véletlen. A kilométer vagy dátum határt nem szabad figyelmen kívül hagyni. Megbosszulja magát. Ha okosolaj (ó'csó) a csere olaj, akkor még jobban kell rá figyelni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.