Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

én se tudtam régebben fejből, ami papírokat kaptál keresd meg(mikor a kárytát készítetted), ott van egy pici borítékban!(legalábbis OTP-nél)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

"azért haragszom, hogy ezt nem tárolják a rendszerben."
szép világ lenne...

(#3) mexicanraven válasza Gergő_ (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:DDD :C

when the sun shines, we'll shine together

(#4) blokad válasza mexicanraven (#1) üzenetére


blokad
senior tag

Erstenél egy nagy A4-es lapon van rajta a többi cuccal együtt.

(#5) stangli válasza mexicanraven (#1) üzenetére


stangli
senior tag

és ha megváltoztatta? :DDD

(#6) mexicanraven válasza stangli (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

blokad: sose voltam Erste-és :DDD

háth akkor big suck :D

when the sun shines, we'll shine together

(#7) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Én múltkor benzinkúton fizettem kártyával, előre mondtam a srácnak hogy lehet el fogom rontani a pin kódot mert az utolsó két számjegyet fel szoktam cserélni, bónuszként nem kérte a pin kódot a tranzakciónál:U:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) tkazmer


tkazmer
addikt

mastercardok általában aláírosok, látom, az való neked :)) vagy hitelkártya, az is aláírós (legalábbis citinél, a visa)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#9) puttputt


puttputt
őstag

Úgy is jártam már, hogy mikor új telefonszámom lett, nem sokkal utána folyamatosan megkaptam egy pesti (és balatoni) vezérigazgató visszajelzéseit (havi fizetés összege, utalások, licitek, piaci vásárlások..., számlaszámok...). Mindenről ki lettem értesítve. :DDD
Aztán, finoman megzaklattam a feleségét Skype-on, hogy talán ezt nem kéne..., (csak neki volt normális elérhetősége természetesen...), aki nem válaszolt.
Majd az IWIW-ről megszereztem még pár ismerősének az elérhetőségét, onnan már jött visszajelzés, végül vele is levelezésbe kerültem.
Megegyeztünk, hogy letiltja a szolgáltatást, mert elképzelhető, hogy a volt számát kaptam meg...
2 hónap elteltével (a megegyezésünkre) megszűntek az sms-ek.
Még mindig jobb, mint egy ismerősömnek..., ő egy "konzumhölgy" számát örökölte meg, képzelhetitek... :U
Vannak ilyenek...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) anjani182 válasza tkazmer (#8) üzenetére


anjani182
őstag

Ez nem attól függ!

Hanem, hogy a chipet vagy a mágnes csíkot olvastatják be a lehúzóval!

Egyébként a cikkhez csak annyit, hogy K&H-nál e-bankban is lehet állítgatni az SMS-es értesítéseket, nem kell ehhez bankba menni :)

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#11) ollie válasza anjani182 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, a chipes, dombornyomott kártyáknál nem kell aláírni?

A cikkíróhoz: még az a szerencse, hogy a PIN kódot sehol nem tárolják.

***

(#12) JetiRulez


JetiRulez
őstag

mexicanraven: Az a kis boríték bizonyára elkallódott valahol a legutóbbi nagytakarítás során. Valószínüleg be eshetett a szekrény mögé, úgyhogy van remény.

Gergő_: Kinéztem a rendszerből, hogy van ilyen megbízható, ami különösen szokatlan, mert én általában nem bízom az ilyen rendszerekben.

stangli: Új kódot akartam generáltatni, de azt sem tuták megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13) anjani182 válasza ollie (#11) üzenetére


anjani182
őstag

Aláírni kell, de kódot nem kér... :K

Ez azért rossz, mert ha elhagyom a kártyám, pl. bárki tankolhatna vele... :Y

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#14) ollie válasza anjani182 (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor rosszul tudod, mert nem a chiptől vagy mágnescsíktól függ. Nekem csak mágnescsíkos kártyáim vannak, de mindkettőhöz aláírnom kell.

***

(#15) JetiRulez


JetiRulez
őstag

No, pont ott volt a telezsúfolt nagy szekrény mögött a kis boríték, benne a PIN-kóddal. Vajon, miért nem emlékeztem rá, hogy ilyet is kaptam hozzá? Lehet megint volt bennem ilyen-olyan gyógyszer. :DDD
Viszont szeptember óta igyekszem kevés ilyen szart beszedni. Házi elvonón vagyok.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#16) Fecogame válasza JetiRulez (#15) üzenetére


Fecogame
veterán

Hát, akkor jól elrejtetted :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.