Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) nalaca000


nalaca000
tag

Egy pár gondolat a Logitech G402-ről, most vettem kb. 5-6 óra használatot követően.

Én nem tesztelek sok egeret. Mikor valamelyik elromlik utánanézek, hogy melyik lehet jó számomra és megveszem az újat. És utána évekig azt használom. Tehát én mérni nem mérek, inkább csak az érzéseimet tudom átadni, és az én egyéni véleményemet, ebből következően ami nekem pozitívum másnak lehet, hogy negatívum lesz és fordítva.

Ami szokatlan számomra, hogy nem olyan hordós az egér, kicsit laposabbnak érzem az Mx518-hoz képest. Más a fogása, nem támasztja alá annyira a tenyeremet. A régi egyelőre nekem jobban kézreállt, de lehet, hogy megszokom hamar és így első használata sem volt kényelmetlen.

A görgő (középső gomb) lehetne egy kicsit előrébb, közelebb a vezetékhez. Nálam az utolsó és a középső ujjperc közé esik, pont az ízületre. Ezen túlmenően egy kicsit nehéz is lenyomni, de egyáltalán nem vészes és problémát sem okoz (számomra), mivel a görgő stabil és nem "görög" könnyen, szinte klattyan egyik fokozatból a másikba, tehát miközben nyomom nem tekeredik előre vagy hátra (volt már ilyen egérhez is szerencsém, na azt nagyon utáltam).

Nekem a kábel merevségével nincs problémám.

Jópofa dolog az a dpi váltó rajta. Régebben nem nagyon láttam értelmét, de most úgy érzem lesz.

A G betű lassú ütemben pulzál (világít) rajta hupikék színben (remélem, hogy ki lehet kapcsolni, de még nem kerestem).

Egyébként jó benyomást tett rám összesítve, nem érzem, hogy pontatlan lenne, a gombok ideális erővel nyomhatóak (kivéve a görgőt) és az anyaghasználata, gumírozása is kellemes. Jó érzés megfogni...

És jól néz ki. A fekete árnyalatai.

Remélem, hogy tartós is lesz, de ez még a jövő zenéje.

Ha van valami konkrét kérdés, amihez nem kell effektív mérnem, csak a véleményemet adni, akkor szívesen válaszolok.

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.