Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peti85


peti85
senior tag

Hello!

Ez nem kifejezetten elavult módszer. Sok neves gyártó használja. A lejátszón valószínűleg MTP (Media Transfer Protocol) fw van. Ha pendriveként szeretnéd használni(mindenféle szoftver nélkül), akkor keress hozzá UMS (USB Mass Storage) firmwaret. Úgy tudom a SAMSUNG is gyárt mindkét protokoll szerinti fw-t.

[Szerkesztve]

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#2) rudi válasza peti85 (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, gyárt, itt van az YP-U3-as [link].

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) EQMontoya válasza peti85 (#1) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát ez nagyon jó, csak erre miért nem figyelmeztetik a szerencsétlen usert pl a kézikönyvben sem sehol? :O

Same rules apply!

(#4) alter1


alter1
csendes tag

S.O.S.!!!! vettem egy ilyen cuccot, feltelepítettem a mellékelt progit a minicdről. Azonban azt írja ki a gép, h nem ismeri fel, és a sajátgépben sincs ott. SP2 fent van. segítsetek lécci!!!

nem mindegy, hogy tanya a bakonyba', vagy banya a takonyba'! 3dfx Voodoo 1/2/3/4/5 rulez forever!

(#5) alter1


alter1
csendes tag

HELP!!!!!!!! :O

nem mindegy, hogy tanya a bakonyba', vagy banya a takonyba'! 3dfx Voodoo 1/2/3/4/5 rulez forever!

(#6) kutasg válasza alter1 (#5) üzenetére


kutasg
csendes tag

Hali!

nekem a következő segített: a samsung.comról letöltöttem a frissített programot
ami telepítéskor felajánlotta hogy telepítsem a media player 10-et és a .NET framework 1.1-et
(ezeket nem tartalmazza letöltött telepítő, hanem a microsoft oldalára irányít)
persze át kell futni a windows eredetiség vizsgálaton a letöltéshez
de egyéb forrásból is hozzá lehet jutni a letöltött mediaplayer10 és dotnetfx telepítőkhöz

és ezután már ment is.
Persze az eszközkezelőből el kll távolítani a felkiáltójeles eszközt és újra felismertetni

u.i valamelyik fórumról lehet letölteni mass storage firmware-t, amivel pendriveként megy
de még nem próbáltam. (persze a firmware frisstéshez is működnie kell a cuccnak)

(#7) Halmost


Halmost
csendes tag

Szevasztok!
Ma vettem egy 4G eszközt és tökéletesen működik Mass Storage-ként, amennyiben letöltitek a ftp://celtic.no-ip.org/pub/Samsung_YP_U3/DFU.ZIP fájlt és pontosan követitek a leírtakat. Előnyök: pendriveként is használható U3 lejátszó, Total Commanderrel (vagy akár Windows Intézővel) is lehet zenéket felmásolni, nem kell a Samsung Media Studioval vesződni.
Hátrányok: elvész a rádió RDS funkciója és a továbbiakban nem lehet a zenéket előadó vagy stílus szerint rendezni, kizárólag a mappanevek látszanak.
Szerintem megéri... :)

(#8) betti18


betti18
csendes tag

csáó!

eddig minden tök szupi volt az mp3-mammal de ma kiirta ezt: log val=0x10008018
foggalmam sincs mia ez...semmt nem enged csinálni csak miután kiirja ezt a kódot vagy mit folyamatosan villog
vki segitsen könyi :( :W

(#9) Manita777


Manita777
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam én is egy YP-U3 típusú MP3-as lejátszót. És nem érzékeli a laptopom, van mediaplyer 10. és Sp2 is. Tölteni tudom csak az baj hogy, nem látom a sajátgépen és nem tudom eltávolítani biztonságosan. És bekapcsoláskor megjelenik a log val=10008018. Ha valaki tud segítsen nekem!
Köszönöm! :W :W

(#10) happy_harry


happy_harry
csendes tag

Megvan még valakinek a működő ums firmware, amivel lehet pendrive-ként használni?

(#11) csil


csil
csendes tag

Sziasztok! Én is ma vettem egy ilyen kütyüt, és nem ismeri fel a gépem. Mit lehet ezzel kezdeni?

(#12) Anakin007


Anakin007
aktív tag

Sztem ezt kikéne dobni. Mekkora rakás fos ez halljátok... Naponta találkozom mindeféle mp3/mp4-el, mivel ezekre fejlesztek fw-t és hasonlókat. Birom,amikor a mi termékeinkre panaszkodnak,h ezt meg azt nem úgy tudja.Hát már legalább az ilyenekhez hozzá lehet vágni ezt a csamcsung-csodát, hogy nesze. Ez után isteníteni fogják a vackainkat az tuti :D
Amit linkelt vki feljebb, az is jól néz ki, csak nem bírrom rárakni sehogysem. Kérdés: lunux alatt pl., hogy használja az ember ezt a sz@rt?

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#13) Anakin007


Anakin007
aktív tag

jah a msáik: nem hajlandó indulni az upgrade prg, mivel nekem nincs c meghajtóm xp-n és ez akkora stressz neki, h nem látja elindulás után a készüléket. Nemhiába döglődik a samsung, ilyen termékekkel és ilyen programozókkal....

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#14) happy_harry válasza Halmost (#7) üzenetére


happy_harry
csendes tag

Szóval ezzel a dfu cuccal én is megcsináltam és működik azóta rendesen.

(#15) Anakin007


Anakin007
aktív tag

Újabb gratula a samsungnak:most vettem észre, h a gyári samsung media studio, a legújjabb,amit pár perce upgradelt fel, szétb@ssza az eredeti forrás anyagot a PC-n és nem lehet a lejátszóról visszamásolni az anyagot. H fulladtak volna az édes jó szüleik a vérmelegbe és inkább papucsot csináltak volna, mint mindenki más koreában.
Szal no upgrade. Másik fw-t nem tudok rátenni,amit legfelül linkeltetek, mert nincs C meghajtóm, a gyári linkek,amiket kicsivel írt vki alatta, mindkettő halott... Forewer csamcsung ;]

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#16) szergej2


szergej2
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy ilyen kütyüt, de másodszorra mikor bedugtam a gépbe már nem ismerte fel. Letöltöttem azt a feljebb említett DFU cuccot, de nem dudok mit kezdeni vele, mivel az angol tudásom szinte semmi. Tudna nekem valaki segíteni, hogy tudom használni?
Előre is kösz!

(#17) bigvick válasza szergej2 (#16) üzenetére


bigvick
csendes tag

hy énis vettem 1 ilyen kütyüt és a laptopom nem ismeri fel ahogy bedugom írja h usb connecting aztán azt írja h disconnected... hááát mit csináljak??? ez a dfu cucc nem m1 más megoldás nincs??? köszi

(#18) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Most csináltam meg haverom lejátszóját. Ha lehet tényleg ne vegyetek ilyet, de ha már megvettétek a #6 hozzászólásban leírtak szerint menni fog. És köszönet az írónak.
Csak figyelni kell arra hogy törlöd az eszközkezelőből, és újra felismerteted!!!
Mert hiába raksz fel hozzá mindent, ha nincs újra felismertetve nem lesz jó (szenvedtem vele 1 órát mire rájöttem :D )

[ Szerkesztve ]

(#19) Norbert1230 válasza Anakin007 (#12) üzenetére


Norbert1230
csendes tag

:((( Hülyeségeket Beszélsz A YP-U3 Nem Arra Van Hogy Hülye Linuxokra Működjön
És Ne Beszélj Mindent Összevissza....
A Samsung YP-U3 Jó :K
Windowsra Való SP2,Framework 1.1,Windows MP 10
Szóval Mielőtt Hülyeséget Beszélsz Itt Mindenkinek
Először Gondold Meg Mit Fogsz Mondani...
norbert1230@vipmail.hu

Írj Vissza Mit Szólsz Ehhez

Ja És Nekem Jó Megy A YP-U3 Nagyon Még Semmi Baja Nem Volt Mert Én Elolvasom A User Manault

Hello :(((

Levél Anakin007 Szól...

[ Szerkesztve ]

Kómár Norbert

(#20) supermax


supermax
csendes tag

szerintem ez a kütyü egy rakás sz@r

nálam is hasonlóan kezdte mint a fentebbi hozzászólóknál, kiírta hogy usb diconnected
láttam hol gyártják made in slovakia(gondoltam trianon nem volt elég nekik!)

(megj. van sp2 és media 10-es lejátszó) még jó hogy be van linkelve a dfu azzal működőképessé tettem (nem egyszerűen).
azért az elég gáz hogy újra kell "programozni" egy elvileg plug&play eszközt
még az ezer forintos kategóriában is ált. felismeri az xp
a kezelhetőség katasztrófális (érintőgombok aki kitalálta le kéne lőni)
lehet hogy finnyás vagyok előtte egy sony volt amit sajna elloptak
röviden ezt a szart nem ajánlom senkinek, soha többé samson!!

(#21) nyitokapa


nyitokapa
csendes tag

sziasztok!
egy kis segítséget szeretnék kérni:Samsung YP-U3 mp3 lejátszóval van problémám, soxor lefagy és olyankor kisem lehet kapcsolni, meg kell várni amíg lemerülés utána persze megint müxik csak hát ez így elég nyűgös egy ilyen cucctól van vkinek vmi ötlete?előre is kösz...

(#22) #38374400


#38374400
törölt tag

Üdw mindenkinek

A hozzászólásokat olvasva kicsit elbizonytalanodtam.
De ettől függetlenül engem érdekel ez a lejátszó. Tehát valaki aki egy ilyen kütyüvel rendelkezik az ha lenne olyan kedves, és elmondaná, hogy hangerő ügyileg mit tud, akkor annak nagyon örülnék.

(#23) riethjan válasza Norbert1230 (#19) üzenetére


riethjan
csendes tag

"A YP-U3 Nem Arra Van Hogy Hülye Linuxokra Működjön"
Ennek ellenére tökéletesen működik Linux alatt is.
Ehhez a gnomad2 csomagot kell csak telepíteni.

(#24) everem


everem
csendes tag

HI!
Nem tom hogy kinek segítség,de leírom az eksönt.
Én is vettem egy ilyen mp3-t és nagyon megküzdöttem vele.Állandóan azt írta ki,hogy disconnected,és a gép sem látta pedig,minden feltétel megvolt amit kért a cd-n.
Aztán elkezdtem keresni.hogy miért nem látja a gép.Pedig látja a szemét,csak nem ott ahol megszoktam.
Start-Vezérlőpult-Rendszer-Hardver-Eszközkezelő.
És itt megtaláltam.Utána már csak annyi volt,hogy megadtam a gépnek,hogy honnan telepítse az illesztőprogit és fut mint állat.
Én egyébként rá szoktam másolni a vinnyogóra a cd-ket amit kapok a csodákhoz.
Kupisoknak ajánlom.
Hát ennyi.Ha valakinek segítettem dobjon egy üzit.Kíváncsi vagyok,hogy ez a megoldás általános-e?Mert ha igen akkor a Samsungnál lehet egy kis gond.....
emgé.

(#25) maszekember válasza Anakin007 (#15) üzenetére


maszekember
aktív tag

Hali!
Nekem is van egy ien szerkezetem.Nekem konkrétan semmi bajon vele.Elsőre felment,felismeri a gép egyből,nem fagy le,az érintőgombok nekem nagyon bejönnek,a hangja is nagyon király egy Sennheiser HD 202-vel :C .Viszont úgy esett h vettem egy hifit,aminek van egy USB-csatija.Csakhogy az nem tudja leolvasni a Samsung alap 1.11-es verziójú szoftveréről a számokat :( .Megpróbáltam letölteni a fent már sokat emlegetett ftp://celtic.no-ip.org/pub/Samsung_YP_U3/DFU.ZIP linkről a fájlt.De nekem azt írta h a fájl nem található.OK gondoltam,akkor beírom csk a honlap főoldalának a címét,és majd onnan kikeresem ftp://celtic.no-ip.org/.CSAKHOGY üres az egész olda :Y l!Lehet persze h csk én vagyok noob :K .De vki esetleg elküldené nekem csatományként a fájlt :DD ?Eléggé fontos lenne,mert akkor így nem kéne kiírnom a hifire a CD-ket,és egyébként mennyivel kényelmesebb ha csk hazamész,rádugod az mp3-at és már játsza is róla a zenéidet :)) .Szal kérlek küldjétek el erre a címre:maszekember@citromail.hu
Előre is köszönöm!
Üdv :O

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#26) szenaa


szenaa
csendes tag

Én is ezzel a lejátszoval rendelkezem. eleinte müködött rendesen ,de most semmi pénzért nem ismeri fel a gépem. mielött végleg ketté törném ,ha tud segiteni valaki hogy mit szedjek le hozzá ,azt megköszönném. :R erre az e-mail cimre:szeena@freemail.hu thanks

[ Szerkesztve ]

(#27) thimany


thimany
csendes tag

Nekem semmi bajom ezzel a kis kütyüvel. Sosem fagyott eddig le (4 hónapja használom), az aksija majdnem 17 órát bír. Remekül szól, imádom!!!!!
Ez a második mp3 lejátszóm.
Nekem 2 gigás, FM rádiós, fekete. Nemtom mi bajotok a feketével, szerintem ebben a legjobb. :))
Vistám van és nem volt gond a felismeréssel. Nagyon jól működik.
Mondjuk nem Magyarországon vettem. :D

[ Szerkesztve ]

thimany

(#28) fifi_addict


fifi_addict
tag

hm, én most vettem, kettőt. az enyém zsirul szalad, és teccik a hangja (ezért vettem meg naivul, mit se tudva a nehézségekről. a másikkal gondok vannak.) :) müködés közben wmp11 drivereket használ... xp sp3 az op. az is tetszett, hogy usb-ről kell tölteni: az elemeket, meg a kivehető aksikat is utálom. a rendszer tökéletesen felismerte, még mielőtt a szoftverét telepitettem volna, szerintem a wmp11 használata a kulcs hozzá. :DD ha emlékeim nem csalnak, a wmp11-et a hordozható lejátszók kiszolgálására tupirozták fel... sajátos MS szemlélet, és összefonódás. lehet simán intézővel is pakolni rá számokat. ha már csatlakozott, persze.

...........................???

(#29) patex1983


patex1983
őstag

Nos akkor én is leírom a tapasztalataimat...
Barátnőmtől kaptam egy ilyen kütyüt, megörültem, faszányosul néz ki, minden szép és jó...
Először Vista alatt próbáltam ki, gond nélkül felismerte, semmilyen driver, vagy cd nem kellett hozzá, az explorerben ott volt,mint hordozható médiakütyü.

Ezután jött a fekete leves...Xp(sp3)...
Először is azt írta ki, hogy a telepítés során hiba lépett fel, a lejátszón pedig megjelent a disconnected felirat.(mindez persze a samsung media studio telepítése után)

Na mondom szép... :Y
Olvasgattam a hozzászólásokat, felraktam a .NET Framework 1.1-et, media player 11 már fenn volt korábban.

Ez sem segített, maradt ugyanaz a helyzet.... :F

Eszközkezelőben ott volt az eszköz, de le volt tiltva, engedélyeztem, de semmi. :W
Ezt követően jobb klikk, illesztőprogram frissítése, automatikusan és érdekes módon ezután már faszányosul működik....

Hát szó ami szó, télleg eléggé el*eszték ezt a részét a dolognak, de ezt lezámítva meg vagyok elégedve a lejátszóval. :K

X

(#30) macgirl


macgirl
csendes tag

Aki nem tudja összehozni a macbook-ját és a U3-as mp3 lejátszóját töltse le hozzá az xnjb nevű programot.

(#31) benereka


benereka
csendes tag

hú de igaz! engem megajándékoztak ezzel a csodával, de hosszú hónapokig csak bosszúságom volt vele. Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha egy szimpla pendrive-ot kapok!!! az illesztő programm, valamint a feltöltés ok, viszont nem tudok mappázni, töményen összekevei a Valamiért. Üdv. Szerintem ez egy nagy szar. Bocsi.

(#32) JanFe


JanFe
aktív tag

En is ajandekba kaptam. Sokat kinlodtam az elejen vele. A gepem nem akarta felismerni. Uj Windows Xp SP3-at kellett fel rakjak, hogy menjen.
Maskepp jo a kutyu.

"There is nothing permanent except change"

(#33) #24889344


#24889344
törölt tag

YP-U3 DFU update , és már lehet is pendrájvként használni. Persze öcsém kettőt is vett, mindkettőn segített a dolog. Eléggé idegesítő probléma volt

(#34) adi53


adi53
csendes tag

Samsung YP-U3 DFU update-tal kapcsolatban kellene segítség!

Addig megvagyok vele hogy a gép Serenade DFU device-nak felismerte az mp3 lejátszót. Na most jönne az h indítom a Serenade DFU server progit, a device mezőben látszik a lejátszó ID-je, manager és firmware mezőbe betallózom az oda való fájlokat majd download gombra katt, és itt jön a probléma amikor kezdené csinálni a dolgot, pár mp után ezt írja ki a program: Failed to renumerate the device! Mit tehetnék hogy jó legyen, nagyon fontos lenne mert így most a lejátszó DFU módban maradt és nem tudok vele mit kezdeni nem kapcsol be, semmit sem csinál. Help valaki!

(#35) partymaci válasza adi53 (#34) üzenetére


partymaci
aktív tag

dobj fel windows 7-et, ott felismeri strage- kent mint egy pendrájvot

felteve ha visszatudod csinalni az eredeti allapotot :U

[ Szerkesztve ]

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#36) misu22


misu22
csendes tag

Sziasztok, nekem is van egy ilyen ketyerem meg van 2 eve de csak most adodt vele broblemam, beteszem a számitógep akkor azt irja Connectind, aztán Disconekted. A linket meg találtam amiket már elözöleg irtatok csak azt nem tudom hogy mélyk a jó. Microsoft .NET Framework Version 1.1 Language Pack
Microsoft .NET Framework Version 1.1 Redistributable Package
Microsoft Visual J# .NET Version 1.1 Redistributable Package
Visual J# .NET Version 1.1 Redistributable Package Language Pack jah és nem akarom adat hordozoként használni :W

(#37) razorka7777


razorka7777
csendes tag

Hy.Nekem is van egy ilyen kütyüm,ami eddig jól müködött,de pár napja nem hajlandó a gép felismerni:"A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)"
nem tudom mit tegyek,valaki tud vmi megoldást?

(#38) johni86


johni86
tag

Sziasztok! Nekem is hasonló jellegű a problémám. Rádugom a gépre, é az eszközkezelőben ugy ismeri fel mint unknown device. Próbálom frisiteni, de semmi. Letöröltem, aztán ugyanugy ismeri fel, hogy unknown device.Addig törölgettem le, fel, amíg egyszer csak felismerte, de a winfos kér egy restartot. Ujrainditás utána, megin ugyanaz. Win7 Ultimate van fenn 32 bites, de érdekes mert nem volt szükségem a lemezre és anélkül is ugyanugy ment. Eddig.Próbáltam a frameworkel,semmi változás, meg ezzel a DFU val, de hiba üzenet jön be.

Nem vágom már mivan, eddig minden okés volt most meg.... :O
Megy róla a zene ,meg minden, de egyszerűen nem ismeri fel a gép

(#39) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

No, látom nem egyedülo a probléma...
Az a vicc, hogy az előző, elavult gépen ment minden (CD-telepítés, bedugom, USB-be, 1.0-ás, és ment.) :O
Most meg én is szórakozhattam, a Vezérlőpultból sikerült Windowsal leszedetni valamit (lövésem nincs mi lehet :DD ), de (végre) megy...
Ismerősöm Phillips lejátszóját benyomtam, megy, mint egy pendrive.Szerintem ezt gyárilag megoldani, nem egy wasisdas, könyörgöm...

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.