Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flakter


flakter
tag

Akkor most az előrendelések is késhetnek? Mármint eddig sem volt hivatalos release date, de a novemberből lehet, hogy december lesz? Még karácsony előtt jó lenne, ha kézhez jönne :S

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#2) vanye


vanye
senior tag

Két kijelző-beszállító? Ez normális dolog ugyanazon termék esetében? Aztán majd lehet vizslatni a serialt, hogy az adott Retina Miniben milyen kijelző is van. (Vagy nem, mert ez nem olyan lényeges kérdés, mint az S4 esetében volt az Octa vs Snapdragon.)

Stern des Südens!

(#3) fogtunder válasza vanye (#2) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mintha az iPhone-ok kijelzőjét mindig egy cég gyártotta volna csak...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4) Cyberpunk válasza vanye (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Teljesen szokványos dolog.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) C$abi


C$abi
aktív tag

Nem azért de ugy kb. Mennyi az a mennyiség ami nem elégíti ki a vásárlókat?
1millió?

(#6) wozzy válasza fogtunder (#3) üzenetére


wozzy
tag

Mindenesetre a Sharp márkanév jobban csengése miatt, inkább azt választanám mint a Goldstar variánst.

[ Szerkesztve ]

(#7) Cyberpunk válasza C$abi (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Olyat kérdezel, amire senki nem fog tudni válaszolni csak a gyártó.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) Scoobyka válasza C$abi (#5) üzenetére


Scoobyka
addikt

Itt tobb 10milliokrol van szo...karacsonyi slager termek lesz. Csak amcsiba 20-30millio elmegy sztem.

(#9) Laci.M válasza vanye (#2) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ez még tévéknél is bevett szokás, ahol azért még lényeges a panel. Az én Samsung LE32C650-em is két fajta panellal készült, SŐT itt két különböző típus volt. Itt meg ha jól tudom IPS mindkettő.

Aláírás

(#10) Supersol


Supersol
tag

Köszönet a Sharpnak...azok legalább tudnak kijelzőt gyártani...lásd aquos...aztán,hogy az Lg hogyan csöppent ide azt nem lehet tudni.:-(

[ Szerkesztve ]

(#11) vanye válasza fogtunder (#3) üzenetére


vanye
senior tag

Én kifejezetten az egy termék (jelen esetben a '13-as Retina Mini) esetében előforduló többféle beszállítóról, az emiatt nyilván eltérő kijelzőpanelről beszélek. Egy szóval nem hoztam fel, hogy egy adott brand (iPhone) összes modelljét mindig ugyanaz a beszállító látta volna el panelekkel.
Laci.M: Gondolom, azért csak utánanéztél, melyik kijelzővel szerelt modellt érdemes választani. Ilyenről amúgy tévék esetén már olvastam, de mobilok esetében ez nekem új.

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#12) -Mosquito- válasza Supersol (#10) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Úgy,hogy az LG is tud kijelzőt gyártani.. :))

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#13) Cyberpunk válasza vanye (#11) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ha tudtad, akkor miért hoztad fel?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Supersol válasza -Mosquito- (#12) üzenetére


Supersol
tag

Na azt inkább hagyjuk milyet.....Sharp közelébe nem érhet,de gondolom ezt mindenki tudja akit ez a téma kicsit is érdekel...

(#15) Csapoati válasza Scoobyka (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne viccelj már, az a lakosság 10%-a lenne...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) joey04 válasza vanye (#11) üzenetére


joey04
titán

Tehát újra: Igen. normális az ilyen.

(#17) erdoke válasza Supersol (#14) üzenetére


erdoke
titán

Ugyanazon specifikáció alapján gyártja mindkettő a kijelzőt. Pl. ha az Apple IGZO-ra szerződött volna, és a Sharp nem tud megfelelő mennyiséget szállítani, akkor licenc alapján ugyanazt gyártaná az LG is.

A legjobb aláírás a héten

(#18) Scoobyka válasza Csapoati (#15) üzenetére


Scoobyka
addikt

300 millioan vannak...eros reklam es karacsony elott hidd el annyi elmegy majd.

(#19) Csapoati válasza Scoobyka (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát ha elmegy annyi, megeszem az egyetlen baseball sapkámat. :D Azért csecsemőket meg időseket is beleszámítva nem fog minden 10. ember ájpedet venni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) deja vu válasza Supersol (#14) üzenetére


deja vu
addikt

Azért ez erős túlzás, hogy szar az lg kijelző. Asztali professzionális monitorokban csak Lg kijelző van, az Eizo, Nec azt használ a 6-700 ezres modellekben is.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#21) adio


adio
tag

Az ilyen szokásos Apple készlethiányos cikkeknél valahogy mindig ez a rész ugrik be:

http://i1.ytimg.com/vi/ZmsINKO5a-I/hqdefault.jpg

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#22) flakter válasza adio (#21) üzenetére


flakter
tag

Ez miből van kivágva?

..FlaK..

(#23) fogtunder válasza vanye (#11) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én meg arra utaltam, hogy iPhone-ból sem kell szériaszám alapján keresni a jobb kijelzős verzitót. és azt kérdezted normális dolog-e egy eszköz esetén.

nem igazán értem, miért van mindenki meggyőződve róla, hogy az LG nem tud kijelzőt gyártani, IPS panelek terén elég nagy tapasztalatuk van, rengeteg Apple készülékbe gyártottak már kijelzőt, retinát is. tény, hogy a Sharp a nagy név a szakmában, de azért az Optimus G2 kijelzőjéről sok minden eszembe jut, csak az nem, hogy szar.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24) randras


randras
veterán

Szívből remélem, hogy jól megszívják, és nem tudjak letarolni a piacot karácsony előtt. :)

"felbontésú"

(#25) Supersol


Supersol
tag

A Tény ,hogy a Sharp a nagyobb név a szakmában...de gondolom ugyanazzal a technológiával gyártanak majd a Mininek...ha nem akkor jajjj

(#26) Cyberpunk válasza fogtunder (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ráadásul ugyan attól a gyártótól származó papíron két egyforma kijelző sem egyforma. Pont ezért kell külön kalibrálni mindet.

Supersol: a Sharp inkább a plazmáiról híresült el.;)

randras: és az neked miért jó?:)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27) adio válasza flakter (#22) üzenetére


adio
tag

Futurama -ból. eyePhone című epizód

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#28) flakter válasza adio (#27) üzenetére


flakter
tag

Köszi, megfogom nézni :D

..FlaK..

(#29) randras válasza Cyberpunk (#26) üzenetére


randras
veterán

Mert nekik rossz. :)

Cyberpunk: Just trollin'. Egyébként gyártsák csak bőven a kijelzőket, hogy jöhessenek vele a kínai csodák.

[ Szerkesztve ]

(#30) Cyberpunk válasza randras (#29) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És ezért neked jó? Értem, még ha részvényes lennél valahol máshol megérteném.:D Aki meg nem tud esetleg időben hozzájutni az meg főjön csak a levében.:U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) Csapoati válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hagyd ugyanugy erthetetlen, mint az elvakult rajongok, akiknek mar az oviban is alma volt a jeluk. :DDD Nem ertem, milyen mertekben befolyasolja valaki eletet, hogy egy kulfoldi cegnek jol megy-e vagy sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) wozzy válasza Cyberpunk (#26) üzenetére


wozzy
tag

De az lcd tv-i is a legjobbak...

(#34) BoC1ka válasza randras (#24) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Év kommentje díjra pályázol? :)

neked nem teljesen mindegy?

YNWA

(#36) deja vu válasza -Mosquito- (#35) üzenetére


deja vu
addikt

Nem lehet elégszer elmondani, hogy az LG szar, csak szar kijelzőik vannak. Szólni kéne a profi grafikusoknak, fotósoknak , hogy dobják a kukába, gyújtsák föl az Eizo, Nec cuccaikat.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#37) Yokayee válasza fogtunder (#23) üzenetére


Yokayee
tag

A G2 kijelzőjétől dobtam egy hátast. Nagyon durván szép. Kár, hogy nem lehet bővíteni a memóriáját, különben részemről eggyel jobban le lenne terhelve a kijelzőgyártó részlegük...

(#38) jacis válasza Yokayee (#37) üzenetére


jacis
nagyúr

Nincs is jeleneleg szebb kijelző tőle sztem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szegény Tim-et nagyon sajnálom, hogy ez okoz neki fejfájást, hogy mikor dőlnek be a milliók holnap vagy holnapután.

Az biztos, hogy a Mini Airt vagy Mini 2 mi lett a neve sokan fogják választani, mert megkapott mindent amire a nagyközönség várt. Csak amíg a konkurencia csúcstabletei (hasonló méretben) megmaradtak 100 000 Ft alatt addig itt elhagytuk azt az összeghatárt.

(#40) deja vu válasza b4zsi- (#39) üzenetére


deja vu
addikt

Végre 2 gb ramot kapott? Olvastam vannak ipad 4 tulajok akiknek elfogy. Vagy majd a következő, hogy el lehessen adni valamivel azt is. Az iphone 5s-nek sem lett 4,3, vagy 4,5 hüvelykes kijelzője, mert el kell tudni adni a 6-ot is.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#41) erdoke válasza deja vu (#40) üzenetére


erdoke
titán

Maradt 1 GB, és ezúttal azt kell mondjam, hogy sajnos. A két új iPadbe tényleg kellett volna a RAM duplázás. Így se lesz ultra gáz, de ~20 %-kal többet fognak használni a 64 bites appok, tehát érezhetően erősebb a memória menedzsment, azaz sűrűbben rugdossa ki az appokat az OS. Igaz, a gyorsabb flash és az A7 fürgébben is tölti vissza őket, de jobb is lehetne. És az iPhone-nál kevésbé fontos az a plusz fogyasztás, amit jelent a második GB. Így is többet bír az Air, mint a 4, ami elég durva.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.