Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) janaman01 válasza Harpoon13 (#898) üzenetére


janaman01
addikt

van kettő is , de nem csinál vele semmit :) a klick appal reagál végülis de közben állitgatja a hangerőt :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#902) csongi válasza KukkSteve (#899) üzenetére


csongi
veterán

Varom en is, es ha tudod auto szelvedo mogott ugy hogy suti a nap, tesztelhetned, milyen homersekletek uralkodnak a keszulekbe. :R

(#903) KukkSteve válasza Harpoon13 (#900) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Hétfőn postára adom! ;) :D

csongi:
A hátlapot meg amint megjön alávetem egy tesztnek, lehet kérni appokat, hogy mit és meddig szeretnétek h futtassak, közben pedig lekapom gyorsan a hőfokokat. gyári hátlappal meg üveggel is... az a baj, hogy ez még vagy 10nap...cn post. :(

A számom az adatlapomon. ;)

(#904) Harpoon13 válasza KukkSteve (#903) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Azt tudom, én a hátlapra gondoltam, de már azt is megválaszoltad:)

(#905) csongi válasza KukkSteve (#903) üzenetére


csongi
veterán

Nekem meg a telefonom van postai uton, szoval majd meglesz, a lenyeg hogy tokot veszek ra, a kerdes hogy milyet?
Engem egyedul a szelvedo mogott navigaciot futtatva, kozben mehet a zene, es lehet hivast is bonyolitani :) Kozben toltore dugva. Nalam ilyen allapotok vannak:) Amugy ha jol ertem ez a gyari hatlap helyett, es nem pedig ra illeszkedik?

(#906) janaman01


janaman01
addikt

alig hogy belakatam a 036 ot itt a custom beta 038 ....nem baj helyes :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#907) mundzuk válasza janaman01 (#906) üzenetére


mundzuk
csendes tag

:C

(#908) Pixibaby


Pixibaby
csendes tag

Sziasztok !
Ez a telefon tudja kezelni a 4 G-s hálózatot is ?

(#909) TedThomas válasza janaman01 (#906) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Letölteném de nem tudok regisztrálni :D
Van valami kérdés a robotok kiszűrésére és nem jutok túl rajta :D

(#908) Pixibaby: Nem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#910) janaman01 válasza TedThomas (#909) üzenetére


janaman01
addikt

én kimásoltam kinaiul a nyuszi a kérdés ehehehe és beillesztettem :)
igy se jön elö neked ?
baloldalt a rom ra katt ( zöld)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#911) janaman01


janaman01
addikt

illletve jobb oldalt na...de ha kell fellököm valahová ..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#912) Pixibaby válasza Pixibaby (#908) üzenetére


Pixibaby
csendes tag

(#909) TedThomas : Kár hogy nem.. :(( .Láttam róla összehasonlítási videót a 3 G- vel hát jóval gyorsabb lett volna. A Köszönöm a választ ! :R

[ Szerkesztve ]

(#913) szamoki válasza janaman01 (#906) üzenetére


szamoki
tag

Valaki árulja el a trükköt, hogy a 036-os szűz gyárit ROMot,amit TWRP restore-al lehetett feltenni itt raktátok fel a G drivera.
Abban a nálam ügyesebbek, hogy oldották meg, hogy legalább angol nyelvre be tudják állítani?
Nekem bemenve a beállításokba ott sem leltem meg nyelv listát ahol lehetne állítani. :(
Aki tudna onnan egy képernyő képpel segíteni, hogy a beállításokban hanyadik menüpont is és hol lehet kiválasztani a nyelvet, annak nagyon hálás lennék. :B

(#914) janaman01 válasza szamoki (#913) üzenetére


janaman01
addikt



/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#915) szamoki válasza janaman01 (#914) üzenetére


szamoki
tag

Sírig tartó örök hálám :R :R :R
Nagyon szépen köszönöm.

(#916) janaman01 válasza szamoki (#915) üzenetére


janaman01
addikt

nagyon szivesen ;) mellesleg egyáltalán nem zavar hogy nem magyar ( persze ha lenne azt használnám...)
a 015 ös romban hiába volt magyar nyelv , a tárcsázó sms stb ott se volt magyar..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#917) TedThomas válasza janaman01 (#910) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Itt már sikerült és fel is raktam.

Google sevices has stopped, Contacts has stopped...
Plusz felrakott egy csomó kínai appot.

Úgyhogy vissza raktam a 036-ot

(#918) viktorhu válasza janaman01 (#853) üzenetére


viktorhu
veterán

Az ilyen titokmód, csinálhatsz neki jelszót, és akkor amit titkos módban csináltál, az normál módban nem látszik. Engem is zavart, de át lehet állítani, hogy csak valami billentyűkombinációra aktiválódjon, lehúzásra ne, azóta nem zaklat :)

(#919) testo92


testo92
csendes tag

A 036 os romot sikerült valakinek magyarítani idő közben ? Nagyon zavar hogy a Miui-ban ilyen rossz a videózás.

(#920) Kloss válasza testo92 (#919) üzenetére


Kloss
őstag

A Hongmi kamera helyett állítsd be a Cp kamerát alapértelmezettnek, azzal jó a videó felvétel.

(#921) janaman01 válasza TedThomas (#917) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi az infót , olvastam hogy a gappokat valahogy meg lehet mókolni, de nem görcsölök akkor én sem vele....akkor várunk még .

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#922) mundzuk


mundzuk
csendes tag

Sziasztok!!
A miui romban hol tudom beállítani h kiírja a telszámomat ha mást hívok? :)

(#923) janaman01 válasza viktorhu (#918) üzenetére


janaman01
addikt

Na köszi, valamit beállitottam, mert már nem jön elő :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#924) janaman01


janaman01
addikt

na csak berendeltem én is egy ilyen "üveges" hátlapot...kialkiudtam az eladóval a holland post ot :9 az mostanság egész gyors....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#925) testo92 válasza Kloss (#920) üzenetére


testo92
csendes tag

Ezt hogy kicsit részleteznéd nekem mit és hol ? Sajnos még nem vagyok annyira jártas a MIUI rom ban.

(#926) Kloss válasza testo92 (#925) üzenetére


Kloss
őstag

Beállítások---Alkalmazások---Alul alkalmazás beállítások
Itt a kameránál gondolom Hongmi kamera van, azt állítsd át CP (CoolPad) kamerára.
Nálam ez megoldotta, fényképezni meg a ProCapture-rel szoktam.
Lehet újra kell indítani, nem emlékszem :B

[ Szerkesztve ]

(#927) testo92 válasza Kloss (#926) üzenetére


testo92
csendes tag

Nekem ott csak egy Kamera van sajnos. Nem tudok választani, neked melyik MIUI rom van fenn ?

(#928) Csezi válasza testo92 (#919) üzenetére


Csezi
tag

Én a 036-ot használom+ a MoreLocale 2 nevű progit...
Ez a telepített programokat magyar nyelvűre állítja...csak a rendszer marad angol...

(#929) testo92 válasza Csezi (#928) üzenetére


testo92
csendes tag

Felraktam ma reggel a 036 os romot restorral előtte mindent wipe oltam, de miután belaktam elszállt a GPS-em,sehogy sem talált jelet, plusz a 036 os restor után a másik romon telepített appok widgetei kinn maradtak miközben nem voltak telepítve, ez mitől lehet ?

(#930) nash13


nash13
aktív tag

Használ valaki ilyet? Állatul néz ki. Vajon mennyivel lesz nagyobb tőle a teló?
[link]

iPhone 7

(#931) TedThomas válasza nash13 (#930) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Én külön örülök, hogy nem néz ki alapból ájfonnak :D
Meg egy kép sincs róla szemből. Érdekes lehet.

(#932) janaman01 válasza nash13 (#930) üzenetére


janaman01
addikt

Pont ma rendeltem meg...majd kiderül :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#933) Csezi válasza testo92 (#929) üzenetére


Csezi
tag

Nem tudom miért lehet...én a zippet telepítettem,ráadásul a 015-re,factory reset nélkül,így minden alkalmazásom megmaradt...

(#934) Kloss válasza testo92 (#927) üzenetére


Kloss
őstag

Nekem még mindig az emjot féle. Mivel kevés gond van vele, nem cseréltem le.
Melyik miui ez? (ezt ne tegyem fel azért :) )

[ Szerkesztve ]

(#935) testo92 válasza Kloss (#934) üzenetére


testo92
csendes tag

Ez az ide feltöltött ,dicsért féle MIUI :) Amúgy imádom és tényleg tökéletesen működik, egyedül a videózás tré benne: Miui 4.7.26 hun .

Szerk. Az emjot félének mi az ismert hibája ?

[ Szerkesztve ]

(#936) Kloss válasza testo92 (#935) üzenetére


Kloss
őstag

A gyári tárcsázó nem jó, de másikat letöltesz és ok.
Játékok alatt szaggathat. Időkép alkalmazás térképei nem működnek. Hirtelen nem jut eszembe más.
Stabil, gyors. Videó felvétel, fényképezés jó.

A felvételre próbáltál más programot a gyári kamera alkalmazáson kívül?

[ Szerkesztve ]

(#937) hungobungo


hungobungo
aktív tag

Elkészült a 038-as gyári rom magyar tuningolt verziója, részletek, letöltés a leírásban! :-)

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Akinek van ideje beszállni a fordításba a még hiányos alkalmazásoknál, írjon bátran!

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#938) janaman01 válasza hungobungo (#937) üzenetére


janaman01
addikt

Francba hogy ilyenkor melózok :) d.u rakom fel .
:R :R :R
Ha felrakom a romot még utána ? Az alapcsomag gapps és a superuser ? Az alapcsomag az mi ?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#939) TedThomas válasza hungobungo (#937) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Este bepróbálom. :R :R :R

Akkor ezt te már használtad is? Mert amit én felraktam 038-at ott például nem indult a Contacts illetve "goole service has stopped" üzenet volt néha. ( Asszem az béta volt )

(#940) hungobungo válasza TedThomas (#939) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Az "igazi" 038-asban nincs google csomag, biztos valami mókolt volt, ez működik, a Névjegyzék sem fagy, teszteltem.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#941) hungobungo válasza janaman01 (#938) üzenetére


hungobungo
aktív tag

"Ha felrakom a romot még utána ? Az alapcsomag gapps és a superuser ? Az alapcsomag az mi ?"

Az maga a rom ;)

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#942) hungobungo válasza hungobungo (#941) üzenetére


hungobungo
aktív tag

rom + gapps + supersu

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#943) csongi


csongi
veterán

Én szerintem megvárom a kitkatot :) Mire megérkezik a teló addigra lehet az is meg lesz.

(#944) fenixke válasza hungobungo (#941) üzenetére


fenixke
csendes tag

Hungo én mit össze szenvedtem ezzel az egésszel, de most már értem, hogy mit rontottam el a fordítással. :-)

Én segítek a fordításban, amennyire időm engedi. Tudok pull/push-olni, vagy kell hozzá engedély?

A jBart aláírása az minden app-ra jó? Mert én azt olvastam, hogy vannak olyanok (a fizetősek elvileg) amiket nem lehet aláírni! Vagy amik az alap framework-be vannak, azokat alá tudja írni a jBart?

A másik, hogy voltak olyan app-ok a 036-os ROM-ba, amiket nem tudott befordítani a jBart, pl a Settings, ezeket te, hogy oldottad meg?

(#945) fenixke válasza csongi (#943) üzenetére


fenixke
csendes tag

Szerintem azért annak lesznek gyerekbetegségei, kb. mintha 0-ról kezdenék a ROM-ot. De persze ez csak egy tipp :D

(#946) csongi válasza fenixke (#945) üzenetére


csongi
veterán

Jah, ettől én is tartok, de csak romoljatok, mert hasznosak az infók :) főleg ha egy normális jön ki és valahogy Magyar nyelv is kerül bele, akkor meg főleg jó. Szóval így csendesen meg is köszönöm előre. :)

(#947) unskillful válasza fenixke (#945) üzenetére


unskillful
tag

Hát nem hiszem, hogy most álltak neki a 4.4.2-es romnak yulongék... :N Az hogy most jelenik meg az nem azt jelenti, hogy valami kezdetleges béta lesz. Valószínűleg tesztelgették egy kicsit, mielőtt kiadnak belőle egy "official" verziót. :) Az infó szerint 2 féle hivatalos kitkat rom is jön, az egyik már most augusztusban, AOSP és a ezzel kezdik el forgalmazni Taiwanban a telefont, a másik a CoolLife Ui 6.0 szeptemberre várható. Az AOSP romot könnyű lesz magyarítani...

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#948) Harpoon13 válasza unskillful (#947) üzenetére


Harpoon13
csendes tag

Azért a 4.2 is elkezdődött valahol és ahogy olvastam a 015 eléggé használhatatlan, valószínűleg ez se lesz más:)

[ Szerkesztve ]

(#949) fenixke válasza Harpoon13 (#948) üzenetére


fenixke
csendes tag

Igen, én is ebből indultam ki :) Nem azt mondom, hogy használhatatlan lesz, de lesznek benne hibák. Kb. annyi mint a 015-ben. De reménykedjünk abba, hogy hibátlan lesz, én annak örülnék a legjobban :C

(#950) hungobungo válasza unskillful (#947) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ha már van fordítási bázis a Coolife UI appokhoz, akkor tök mindegy hogy milyen Android verzió fut alatta könnyű magyarítani.
Sajnos AOSP Android mindig csak portolt lesz, ami magával hoz(hat) egy csomó gondot (mondom ezt úgy hogy az ASP rom nagyon jó az F1-hez), nem utolsó sorban azt, hogy nem fog úgy frissülni mint a gyári rom.
A Yulong megmutatta, hogy komolyan veszi a a firmware-ek frissítéseit a készülékeihez, innentől kezdve ha lehet használjuk a gyárit.

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.