Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Huma válasza nem_tom (#50) üzenetére


Huma
addikt

Tegnap volt egy közterületes nő. Ő volt az aki uramozott. Kérte a területfoglalást bizonyító papírokat. Mondtuk neki hogy az épületben vannak a papírok. De mivel egy szigorúan őrzött kormányépületnél dolgozunk, nem volt sok esélye, hogy bejusson. Hamar föl is adta a társalgást a kaput őrző egyik rendőrrel és lelépett. Azon vidultunk ahogy a rendőr vonogatta a vállát a kérdéseire. :D
Amúgy értelme sem volt területfoglalást kérnie mert még a parkoló is az épülethez tartozik. Mi meg jóval beljebb dolgoztunk.

No mindegy. Vele randiztam volna ha 15 évvel fiatalabb lett volna és szebb.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#52) nem_tom válasza Huma (#51) üzenetére


nem_tom
őstag

Le uramozott? Mik vannak manapság.

Zavart érzek az erőben. :D

(#53) Huma válasza nem_tom (#52) üzenetére


Huma
addikt

Én is lefagytam egy pillanatra.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#54) nem_tom válasza Huma (#53) üzenetére


nem_tom
őstag

Az volt a kedvencem mikor általános 8.-ban lebácsiztak az elsősök. :D

(#55) Huma válasza nem_tom (#54) üzenetére


Huma
addikt

Nekem meg még tavaly is többször elkérték a személyimet mikor vásároltam. Pedig 18 már elég rég elmúltam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#56) nem_tom válasza Huma (#55) üzenetére


nem_tom
őstag

Nekem egy helyi dohányboltos vagy 6x elkérte a személyimet mire megjegyezte. :D

(#57) Huma


Huma
addikt

Ma érdekes álmom volt.
Azt álmodtam, hogy elmentünk egy tízemeletes panelházba ahol az egyik lakás tele volt űrlényekkel. Az ajtó előtt bikacsököket osztogattak egy zsákból. Aztán berontottunk és elgyepáltuk az összes űrlényt, de a végére megérkezett az erősítésük. Egy hatalmas űrhajó ami eltakarta az eget. Ez valahogy befért az ajtón mi meg menekültünk előle. Én pár emberrel együtt kiugrottam az ablakon és egy konténerre estem ami fájt.
Aztán felszálltam egy űrhajóra és megláttam az ablakain/monitorain keresztül, hogy az egész föld tele van hatalmas, láthatatlan épületekkel amit az emberek nem érzékelnek és az égen mindenfelé szintén érzékelhetetlen űrhajók száguldoznak.

Ja és ma kétszer vettem buszjegyet mert megvettem az elsőt, de mire a buszhoz értem már nem találtam. Aztán mikor felszálltam persze rögtön meglett. Mint kiderült vagy ötször volt a kezemben, de valamiért nem ismertem fel. Holnap majd visszaváltom. Persze így is bukok rajta 20%-ot, de ez még mindig kevesebb mint a 100%.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#58) nem_tom válasza Huma (#57) üzenetére


nem_tom
őstag

Erről az az álmom jut eszembe, amikor egyedül gyepáltam egy tucat embert mint az akciófilmekben. Egy régebbi osztályom volt az akiket utáltam. Érdekes, mert általában álmomban képtelen vagyok verekedni. Rohadt idegesítő tud lenni. :D

Az semmi. Amikor gyerekkoromban negyed órán át kerestem már lassan őrjöngve azt a ceruzát ami végig a kezemben volt... az volt a kemény felismerés. :DDD

(#59) Huma válasza nem_tom (#58) üzenetére


Huma
addikt

Ilyen velem is történt.

Sikeresen visszaváltottam a jegyet. A pénztáros húzta a száját, de nem tom hogy mire fel. Kb egy perc volt az egész.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#60) Huma


Huma
addikt

Ma megkaptam az egyik munkatársamtól hogy gyökér vagyok.
Mármint ma is megkaptam... Ugye ha sokat hajtogatnak valamit az nem válik igazzá? Esetleg vegyek egy nyerget?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#61) greenity válasza Huma (#60) üzenetére


greenity
aktív tag

Micsoda jóindulat lehet a munkatársban, hogy ilyeneket mond.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#62) Huma válasza greenity (#61) üzenetére


Huma
addikt

Ja. Szörnyű. Pedig én csak egy kalapáccsal ütögettem a munkatársam kezét.

Mai szívásom a tmobillal volt. Lemondtam neten keresztül a netrollról mert úgy gondoltam felesleges. Erre teljesen elszállt a mobilnetem. Így aktiváltam az LTE-s mobilnetet. Szóval nem sikerült spórolnom. A szolgáltatók bekaphassák, hogy folyton van valami szívás velük.

Vettem Valeriana bogyót. Kíváncsi vagyok hogy jó e valamire. A tájékoztatóban azt írták hogy függőséget okozhat. Még nevet is adtak neki. Valerianizmus. Olyan mintha egy vallás lenne. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#63) greenity válasza Huma (#62) üzenetére


greenity
aktív tag

Nekem használt anno, bár csak 2 szemet vettem be.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#64) Huma válasza greenity (#63) üzenetére


Huma
addikt

Egész jó íze van. Barna bevonatos. Ezek szerint a valódi íze elég förtelmes lehet. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#65) greenity válasza Huma (#64) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem tudom, nem kóstoltam :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#66) Huma válasza greenity (#65) üzenetére


Huma
addikt

Kúpként is lehet használni? :Y

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#67) greenity válasza Huma (#66) üzenetére


greenity
aktív tag

Az eredeti növényre gondoltam :P
Kúpként, hát ha lehet inkább nem próbálnám ki.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#68) Huma válasza greenity (#67) üzenetére


Huma
addikt

Szoktál számítógépen játszani? A steam accod miatt kérdem. Ha igen akkor mivel?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#69) greenity válasza Huma (#68) üzenetére


greenity
aktív tag

Körülbelül eddig jutottam, hogy van. Sokszor nekiakartam állni, de itt leragadtam és most nem is vagyok olyan állapotban hogy nekiálljak játszani.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#70) cskamacska válasza greenity (#69) üzenetére


cskamacska
addikt

http://www.transformice.com/ mindig vár. ^^

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#71) greenity válasza cskamacska (#70) üzenetére


greenity
aktív tag

köszi, majd kipróbálom, ha lesz lelkierőm bármihez :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#72) Huma


Huma
addikt

Ma leesett egy ember. Eltört a lába. Mindenkit meg akartak szondáztatni. Szerencsére mi sikeresen ellébecoltuk.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#73) Huma


Huma
addikt

Egy bús panda vagyok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#74) greenity válasza Huma (#73) üzenetére


greenity
aktív tag

Miért vagy bús?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#75) Huma válasza greenity (#74) üzenetére


Huma
addikt

Hosszú lista lenne.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#76) greenity válasza Huma (#75) üzenetére


greenity
aktív tag

Értem, ha olyanod van mondd el nyugodtan. Nekem mostanában sokat segített, hogy elmondhattam a körülöttem levőknek a gondjaimat.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#77) Huma válasza greenity (#76) üzenetére


Huma
addikt

Köszönöm a kedvességed, de ilyen tekintetben eléggé zárkózott vagyok. Nem szeretem másokkal megosztani a problémáimat.

Amúgy ez a Valeriana nem túl hatásos nálam. Előbb bevettem belőle egy marékkal, de semmi. Nem véletlen, hogy recept nélkül kapható.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#78) greenity válasza Huma (#77) üzenetére


greenity
aktív tag

Én el is felejtettem, hogy olyanom is van, és nem is vettem be, pedig lehet szükségem lett volna rá, legalább a tudatra.
Jó, hát gyógynövényből van...
Ha olyanod van inkább menj el orvoshoz és írass fel vele valamit.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#79) cskamacska válasza Huma (#73) üzenetére


cskamacska
addikt

Xanax? Esetleg valami erősebb?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#80) Huma válasza cskamacska (#79) üzenetére


Huma
addikt

Kizárt. A testem egy templom. :D

Meg a Xanax csökkentené a fórumbéli aktivitásomat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#81) cskamacska válasza Huma (#80) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor jóga.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#82) Huma válasza cskamacska (#81) üzenetére


Huma
addikt

Ma megyek defendo edzésre. Az majdnem ugyanaz.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#83) greenity válasza Huma (#82) üzenetére


greenity
aktív tag

:) az jó dolog. Egyik kolléganő jár defendora. Egyszer elmentem megnézni :) tetszett, de nem nekem való.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#84) Huma válasza greenity (#83) üzenetére


Huma
addikt

Én is csak azért járok oda, hogy ha belekötök valakibe akkor megtudjam verni. :D
Amúgy nem vagyok oda az erőszakért.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#85) greenity válasza Huma (#84) üzenetére


greenity
aktív tag

:D Én nem kötekszem, ha mégis megoldom verbálisan :) Bár nem úgy szoktam kötekedni hogy verekedés legyen belőle.
Ha már edzés akkor zumba, aerobik, cardio, ezek kellenek nekem :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#86) Huma válasza greenity (#85) üzenetére


Huma
addikt

Nővérem egy időben zumba oktató akart lenni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#87) greenity válasza Huma (#86) üzenetére


greenity
aktív tag

Az jó dolog :)

Én elég bénácska vagyok, leginkább lefáraszt a dolog.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#88) Huma válasza greenity (#87) üzenetére


Huma
addikt

Én még nem próbáltam. Jelenleg nem is nagyon tudnám mert a cipőm feltörte a sarkamat. Kicsit szétment a betét. Kéne vennem egy másikat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#89) greenity válasza Huma (#88) üzenetére


greenity
aktív tag

Hát én eddig egy pasast láttam zumbázni, ő volt az edző :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#90) Huma válasza greenity (#89) üzenetére


Huma
addikt

És vannak hajlamai? (Értsd: télen nem fázol a közelében?) ;]
Amúgy pl e miatt sem zumbáznék. Még a végén megtetszenék az edzőnek. Sajnos a női dolgok kategóriájába van sorolva. Nem győznék magyarázkodni, hogy nem úgy van az.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#91) greenity válasza Huma (#90) üzenetére


greenity
aktív tag

Hát elég furán néznék ha nekilátna valamelyik pasi edzőtárs hastánc mozdulatokkal zumbázni.
A kérdésedre a válasz, nem.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#92) cskamacska válasza Huma (#82) üzenetére


cskamacska
addikt

Defendo vagy Defendu?

Mondjuk más orczájának megpaskolásával nem hiszem, hogy eléred a lelki egyensúlyt. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#93) Huma válasza cskamacska (#92) üzenetére


Huma
addikt

Ugyanaz. Ma már defendo-nak hívják régen pedig defendu-nak. (Ha jól emlékszem)
A krav maga is főleg erre a harcművészetre épül.

(#91) greenity:
Már láttam hastáncoló férfit a youtube-on. Vadító volt. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#94) greenity válasza Huma (#93) üzenetére


greenity
aktív tag

:D el bírom képzelni :D

én azért jobban örülök neki ha lányok tartják ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#95) Huma válasza greenity (#94) üzenetére


Huma
addikt

Edzésnek vége és túléltem. Sőt, szebb vagyok mint valaha.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#96) greenity válasza Huma (#95) üzenetére


greenity
aktív tag

ÓÓÓ akkor tündökölj még egy darabig ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#97) Huma válasza greenity (#96) üzenetére


Huma
addikt

Úgy lesz! :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#98) greenity válasza Huma (#97) üzenetére


greenity
aktív tag

Helyes válasz ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#99) Huma válasza greenity (#98) üzenetére


Huma
addikt

Boldog Nőnapot!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#100) greenity válasza Huma (#99) üzenetére


greenity
aktív tag

Hűűű jól néz ki :) Köszönöm szépen :) El tetszett találni az ízlésem :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.