Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tixem


tixem
addikt

"Hívást legfeljebb elutasítani vagy elnémítani tudunk, mikrofon és hangszóró nincs a Bluetooth kihangosításhoz."

Létezik olyan band, ami ezt a funkciót tudja?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#2) athomi


athomi
veterán

Mekkora hibahatárral mér egy ilyen csuklóra szerelt karperec véroxigénszintet vagy mondjuk vérnyomást?

[ Szerkesztve ]

(#3) FattyDove válasza athomi (#2) üzenetére


FattyDove
őstag

Ha tényleg szükséged van ezek mérésére, akkor felejtsd el az ilyen eszközöket és vegyél célhardvert.

Amúgy nekem kinézetre baromira tetszik a cucc (szvsz elegánsabb, mint az apple watch). Az más kérdés, hogy nem szeretném, hogy a kínai kommunista párt a pulzusomat is tudja.

[ Szerkesztve ]

(#4) Mercel


Mercel
senior tag

technikai értelemben véve nem rossz , bár inkább érdekes mint valóban hasznos.
DE.  
Nem bíznám egy kínai alkalmazásra az egészségügyi adataim. ( Sem). Főleg nem egy huawei cucczra és alkalmazásra. 

Marcel

(#5) Mill3r


Mill3r
tag

Gondolom a Huawei Helath még mindig nem Strava kompatibilis :F
Érthetetlen ezt miért nem tudják meglépni

IDDQD IDKFA

(#6) Bone123 válasza tixem (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Igen, a Talkband széria ami karperec és headset.

[ Szerkesztve ]

(#7) joey04


joey04
titán

ez a cím azért már kicsit necces egy ilyen oldalon. ez nem a Bog féle vicces megközelítés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) adamssss


adamssss
veterán

Mi az a kütyü ami nem apple watch de tud ekg-t Spo2-t és pulzust mérni és összeköthető az iphone-al?

Semmi egyéb okos funkció nem kell de ezek jól jönnének.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9) Bibby


Bibby
addikt

"Az edzésfajták listája elég kurta: van kinti-benti futás, gyaloglás és kerékpározás, elliptikus tréner, medencés úszás (támogatott a sós vizes is 5 ATM védelemmel), ugrókötelezés, evezőgép, általános sporttevékenység és ennyi."

Kedves Bone! Ez konkrétan hibás információ, ha jól tudom 96 edzésforma van benne, edzésen belül a testreszabás, és a plusz gomb megnyomása után ott van az összes. Javítani kellene.
(Ha jól tudom ennyivel is több mint a honor 6, abban valóban csak néhány van)

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#10) Bibby


Bibby
addikt

Meg még két dolog: ezt is sokszor olvastam már, hogy a rezgéses ébresztés mély álomból nem kelt fel. Már akit. Nálam tökéletes, egyénfüggő.
A másik meg az ár, 24 ezer forint a legdrágább helyen, most épp 20-ért megvásárolható hivatalos nem dzsunka boltokban, több helyen is.

Ελευθερια η θανατος

(#11) Kolbi_30 válasza athomi (#2) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Orvosnál mérték a veroxigen szinteket,3hete.Mellette mertem én is a karkötő el 1% volt az eltérés. Pulzusban pedig a karkötő 78 át az orvos 82mert. Iránymutatással jó, de annyira nem pontatlan.Nekem honor band van.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#12) Mezcal


Mezcal
addikt

Mi Band 6 jóval kevesebbért hozza ezt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#13) sharp4


sharp4
őstag

Mi ez a közönséges, alul iskolázott cím? Miket meg nem engednek maguknak egy szakmai oldalon.. :(

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#14) Noukoum válasza adamssss (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Apple watch ;]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) ballazol


ballazol
senior tag

köszi, hogy az első féloldalban kiderült, hogy nem pontos, legalább nem kell továbbolvasnom
szép napot! :))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#16) Bone123 válasza Bibby (#9) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönöm, nézem és javítom!

(#17) opr


opr
veterán

A huawei Egeszseg borzalom mukodik mar normalisan, siman a Play store-bol letoltve, vagy meg mindig apk mirrorzni kell hozza?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18) punky10 válasza opr (#17) üzenetére


punky10
addikt

Működik.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#19) pirosmajom válasza sharp4 (#13) üzenetére


pirosmajom
csendes tag

Aluliskolázottnak titulálod és magát a szót külön írod? :C Szerintem meg jó poén, de biztos már túl öreg vagyok ehhez a finnyáskodáshoz.

(#20) punky10 válasza pirosmajom (#19) üzenetére


punky10
addikt

Pedig tényleg rosszul írta. :K
Helyesen:vérbűl a zoxigént... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#21) pirosmajom válasza punky10 (#20) üzenetére


pirosmajom
csendes tag

Jogos! :D

(#22) bollokcs80 válasza adamssss (#8) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Szerintem nézd meg őket: [link]

B.Cs.

(#23) ballazol válasza pirosmajom (#19) üzenetére


ballazol
senior tag

szegény Szalacsi bácsin én már húszévesen sem tudtam röhögni, de attól még a címválasztás - mondjuk azt, hogy - belefér kategória... :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#24) adamssss válasza bollokcs80 (#22) üzenetére


adamssss
veterán

Ezek nem rosszak de mondjuk nekem band kellene.
Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Nekem bejön nagyon ez a cucc, mint ahogy a többi Huawei okos kütyük is de az IOS app egy rettenet. Semennyire nem fejlesztik. Teljesen kiherélt az android verzióhoz képest és az sem hatja meg a fejlesztőket, hogy mindenki leértékeli. 2.4 az értékelése jelenleg.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#26) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#27) Bog válasza ballazol (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Polgár Jenő Hivatal mindenképpen masszívan jobb abból a korszakból, ez tény. Szalacsi viszont az első ilyen volt, ezért legendás. És mostanában újra előjönnek a szállóigék, a mi korunkban már az "iskolatársam vót valamikó" egész sűrűn előfordul, amikor egy régi ismerős kerül szóba :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) Ricardo válasza Bog (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

Ő, vagy a nővérje a Malvin? :DDD

(#29) Dare2Live válasza GreenGoblin (#25) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

és az android verzió se épp a zsánerem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30) #06658560 válasza Ricardo (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csak nem éhes vagy a Balaton parton e hajlani órán, kedves kardos Doktor?

(#31) Juliuska


Juliuska
senior tag

"... tippem szerint bőven kijön a két hét, ha lemondunk az oxigénszaturáció automata méréséről... " és ha még a képernyőt sem kapcsolod be a használat során, a beharangozott időtartamot is biztosan túl fogod majd szárnyalni :D

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#32) Skynet258 válasza Juliuska (#31) üzenetére


Skynet258
veterán

Pár napja vettem egyet mert miért ne... Alapvetően jó cucc, hozza amit kell. Óralap baszkódásra ott a Watch 2-m, az szép is jó is de két csuklóm van. ;]
A stresszintmérés viszont úgy tré ahogy van; ma reggel a szokásos home office, nem tudok belépni, token szarakodik, indiai IT-val próbálok zöld ágra vergődni, igazából ideges vagyok mint a pics@. Mondom most este hejj de jól is indult a nap vajon arra az időszakra mit mért... azt mondja "normál". Nem közepes,vagy magas, szerinte annyira nyugodt voltam mintha kakaós csigát ettem volna meleg tejjel. :U Hát köszi.
Amúgy a kijelző szép, rezgés elegendő, majd írok róla egy rövid tesztet.

https://geekpulse.hu

(#33) moleculez válasza Bog (#27) üzenetére


moleculez
veterán

Ez ilyen boomer dolog 💁‍♂️ :DDD
Az óra külsőleg tök jól néz ki, tetszik a hosszúkás kijelző. Bár ezt vagy 5-6 éve a Galaxy Gear Fit 2 maxolta ki, ami még hajlított is volt, szerintem a mai napig szép :B, sőt funkcionálisan is hozza. Volt olyanom, imádtam, csak felültem az Apple vonatra ;)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) mjani1172 válasza FattyDove (#3) üzenetére


mjani1172
addikt

Sokkal jobb, ha a BLM látja mire izgulsz.

(#35) scyllarus válasza Skynet258 (#32) üzenetére


scyllarus
veterán

A stresszmérésnek kell pár nap, amíg belövi magát, mi az alapszinted, mert az ugye egyénenként változik, nem lehet gyári beállítás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37) FattyDove válasza mjani1172 (#34) üzenetére


FattyDove
őstag

Mivan?

(#38) bence1024 válasza FattyDove (#37) üzenetére


bence1024
tag

Szerintem arra gondolhatott, hogy Apple terméknél pedig Amerika figyelheti a pulzusodat.
Csak érdekesre sikerült a megfogalmazás. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) mjani1172 válasza bence1024 (#38) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen. De nem az Apple termékekre gondoltam, hanem inkább az USA- beli eszmék majmolására.

(#40) Neleta


Neleta
tag

Gondolkozom, hogy vegyek egy ilyet. Viszont két kérdés foglalkoztat, amiről nem nagyon találtam eddig semmi infót:
1. Vajon kompatibilis Samsung telefonhoz? A zenelejátszója működhet vele (pl. rádió vagy androidos app, pl. Audify lejátszó)?
2. Az óraszíja vajon pontosan megegyezik a Honor Band 6-tal?

[ Szerkesztve ]

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#41) Skynet258 válasza Neleta (#40) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam Xiaomi telefonon szépen kezeli a Spotify-t, mást nem használok.
A szíj szerintem ugyanaz, a két eszköz is megegyezik külsőre.

https://geekpulse.hu

(#42) Neleta válasza Skynet258 (#41) üzenetére


Neleta
tag

Na, ez jól hangzik, köszi! Más zenelejátszót, akár youtube-ot is vezérel nálad?

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#43) Skynet258 válasza Neleta (#42) üzenetére


Skynet258
veterán

Most kipróbáltam, vezérli a Youtube-ot is. :K

https://geekpulse.hu

(#44) punky10 válasza Neleta (#42) üzenetére


punky10
addikt

Honor telefonon a VLC-t és a PowerAmp-ot kezeli Honor testvér... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#45) Neleta


Neleta
tag

Köszi mindkettőtöknek! :R Akkor beszerzek egy ilyet, csak picit várok, mert most felment az ára.

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#46) Richoo44 válasza Neleta (#45) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Május 10-től okos mérleget adnak ajándékba, MM, Edigital, Bestbyte stb.Olvass utána, úgy már annyira nem is drága :)
Richo

[ Szerkesztve ]

(#47) akaido válasza Mill3r (#5) üzenetére


akaido
addikt

Az éppen aktuálisan használt Huawei telefonjaim szinte mindegyikének gondjai voltak a Stravával.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#48) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Uraim én kB 2 nap után vissza is vettem a verge órám, mert ennek a band 6-nak katasztrofálisan szár a rezgése. Olyan gyenge hogy szóra sem érdemes. Meg akad még pár hibája.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#49) Neleta válasza kbyte1024 (#48) üzenetére


Neleta
tag

Mi az, ami még részedről nem volt ok?

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#50) Neleta válasza Richoo44 (#46) üzenetére


Neleta
tag

Valóban, így már elgondolkodtató!

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.