Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) tzsolesz válasza Osiris (#5550) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ok. Köszi a választ. priviben majd kérek egy telós elérhetőséget. :R :R :R :R

(#5552) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Tud valaki arra magyarázatot, hogy egy ilyen telefont vettem használtan. Vásárláskor ki lett próbálva, de aztán 3-4 hónapot állt. Most használtam volna, és annak ellenére, hogy független, nem megy fel a hálózatra. Nincsen jel. Wifi, bluetooth, gps megy, csak a mobil hálózat nem. Mi lehet a magyarázat?

Jevons paradox

(#5553) H.Bencike válasza Aprósólyom (#5552) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

2 lehetőség van.
1 vagy nem független a telefon
2 megpróbálod azt hogy Beállítások--->Vezeték nélküli beállítások--->Mobilhálózatok--->Hálózat választás--->Automatikus (Elképzelhető hogy neked nem így lesznek a menük, mert én most JB használok. de ha a mobilhálózatok megvannak akkor onnan már menni fog.)

LG G3

(#5554) mranonymus


mranonymus
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kissé leharcolt HTC Wildfire s készülékem aminek a függetlenítésével akarom mondani javításával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni tőletek. Szépen végig csináltam a leírások alapján ahogy kell, de még sem független. Rajta a Superuser,BusyBox,BootLoader menüben unlocked a státusz:
***UNLOCKED***
MARVEL PVT SHIP S_ON RL
HBOOT-1.09.0099
MICROP-0451
RADIO-7.57.39.10M
Feb 8 2012,18:29:31
Mindezek mellet még sem fogadja el a Telenoros kártyámat. Kérlek benneteket akinek sikerült az írja meg mi volt a megoldás, vagy dobjon egy privátot a telefonszámával és felhívom ha nem akarja leírni, mert túl hosszú lenne. Előre is köszi a segítséget.

"Minden fejtúltengés vége teljes fejetlenség." – Romhányi

(#5555) Ricko


Ricko
tag

Sziasztok!

Sikerült letörölni pár olyan widgetet Link2SD-vel, amelyet reméltem, hogy sikerül a telefon gyári visszaállításával vissza hoznom.
A helyzet az, hogy a telefon vissza is állt az alap állapotra, de miután bejelentkezik a kezdőképernyőt nem tudja betölteni.
"Betöltés... Ez eltarthat néhány perci, kérjük várjon." - jelenik meg.
A funkció gombokra nem reagál (Home, Menü, Vissza, Keresés), viszont a fejlécet le tudom nyitni, ahol az Értesítések és a Gyors beállítások vannak.
Innen be tudok lépni a beállításokhoz, illetve sikerült a Play Áruházba is bemenni.

Mivel elég patt helyzetben vagyok arra gondoltam, hogy ezt egy ROM újra húzással orvosolnám.
(A telefonom ki van rootolva, fel van rakva SuperUser is!)

A WildChild ROM-ot felmásoltam az SD-re.
A Rom Manager alkalmazást letöltöttem és ezzel próbálkozom most. A "Flash ClockworkMod Recovery" -t ha futtatom 100%-nál hibát jelez. (An error occured while downloading your recovery), illetve a program indításakor kiírta, hogy a SuperUser váratlanul leállt.
Amíg ezt nem futtatom le, addig az "Install ROM from SD Card" -ot se tudom indítani.

Gondolkoztam, hogy hátha BootLoader-ből megpróbálok telepíteni, de amikor indítanám (Power+Hangerő gomb), akkor hármat rezeg a telefon és utána zölden villog rajta a LED.

Van ötletetek, hogy mit lehetne tenni vagy mivel próbálozzak?

[ Szerkesztve ]

(#5556) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Van közöttetek olyan aki ilyen készüléken a google mapson túl használ valami offline is működő gps alkalmazást? :))

(#5557) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Főzött rom van hozzá valahol leírással? :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#5558) KTomi77 válasza Potyka03 (#5557) üzenetére


KTomi77
tag

pl.: needrom, xda

(#5559) Potyka03 válasza KTomi77 (#5558) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszi s, melyiket ajánlod hozzá? :)
Nekem leginkább gyári kéne.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#5560) KTomi77 válasza Potyka03 (#5559) üzenetére


KTomi77
tag

Én nem a gyárit használom, hanem egy picit módosított változatát.
Ebben a hozzászólásban van leírva, minden róla: 5223

(#5561) KZP


KZP
őstag

Sziasztok!
Valaki el tudná esetleg nekem küldeni e-mailben a Stock 806Mhz Kernel kernelt, ami HTC WFS-hez való? A letöltési linkek mind egy helyre mutatnak, ott meg csak valami torrent.exe fájlt lehet letölteni, de gondolom, az nem az, ami nekem kell. :) Gugliztam is, de ott sem sikerült működő linket találnom...
E-mail címem: kekesizoli(kukac)gmail.com
Köszönöm szépen a segítséget!
:R

(#5562) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Kissé elakadtam, sajnos az összes telefon meghalt itthon, így most ismét a htc wildfire s-t fogom használni egy jó darabig. Egyetlen problémám van vele, hiába van rajta Play áruház, és bekapcsolva a wifi, akármikor megnyitom azt írja, nincs kapcsolat. Mi lehet a probléma?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.