Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) ncc1701 válasza blueMerle (#30) üzenetére


ncc1701
veterán

Nálam is ilyen tokban van, már elég régóta, nem kopik sehol, mai napig egyetlen karc nélkül, gyári állapotában használom a telót. Szerintem akkor kopott, mikor letetted vhová.
Rootolás, és a gyári felesleges bloatware programok lefagyasztása után a sebesség gondok jórészt megszűnnek. Persze az 512m ram végett nem érdemes ezer progit elindítani, háttérben futtatni rajta. Vannak fura dolgok is, plö néha, ha ismeretlen számot szeretnék a kontaktokhoz adni, akkor vagy 5mp-et homokórázik. Ok, értem én, h nekem van bennt vagy 500 kontakt, ehhez vagy 1200 telefonszám, de akkor is. Szoftveresen mindenképp lehetett volna rajta még bogarászni. A 4.1-ről már lemondtam, stabilabb CM10-re várok, youtube videok alapján nagyon faja lesz.
Sárgásodás enyémen nem tapasztalható.

Fentebb olvastam, én is így vagyok vele: első az alap jó működés, ez megvan. Második részemről az anyaghasználat minősége, totál ki tudok akadni egy gagyi műanyag házon egy drága telefonnál. Harmadik a kraft, részemről telefonba ennyi bőven elég. Nagyon elégedett vagyok ezzel a telefonnal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.