Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) blueMerle válasza Speeedfire (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezelőtt 4! évig használtam napi szinten egy másik Epsont, soha semmi baja nem volt a nyomtatófejnek. Azért lett lecserélve mert kellett egy ADF-es hálózati nyomtató, egyébként ma is működne. Azoknál tömődnek el a fújókák akik minden szemetet beleraknak (EzPrint és társai) és persze ilyenkor mindenki hibás, a nyomtatótól kezdve a technológián át, de ők nem és ezek az emberek osztják később a PH-n az észt. Minőségi utángyártott tintával kell eteteni ennyi a titok (CatPrint, Orink, Pelikan,...) :K :)

Tim82: Az említett bolt a határtól 1 azaz 1 Km-re található meg Komárom másik oldalán. De ha ez messze van szólsz nekem, megrendelem és elküldöm postán mint ahogy ezt tettem néhány tucat PH-snak. Nabumm, lehet elnézést kérni :) Normálisan ugye nem tudtad volna megkérdezni hogy az általam ajánlott nyomtatót Magyaroszágon hogy tudod ennyiért beszerezni? Az már nem megy. Igazi Vérpistike génnekel rendelkezhetsz :) Előbb flame, a lebaszás utána meg a sunnyogás. Gratulálok, büszke lehetsz magadra. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.