Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A tartósságára, használhatóságára kíváncsi volnék...

Samsung Galaxy A54

(#2) Pompi válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem még ők is :D

''what shall we do today'' hát ez LOL :DDD

Feel Good Inc.

(#3) Viktor0610 válasza Pompi (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''what shall we do today''

Ez olyan májkro$zoftos, nem? Asszem, az ő olvasatukban ez: ''Where do you go today?''...

Samsung Galaxy A54

(#4) nap


nap
addikt

Ha kicsit masabb lenne az aranya, egesz jo kis kartyapakli jonne ki.
Igaz, hogy nehez lenne cinkelni a kartyakat, de mivel a kijelzon barmi megjelenitheto, igy egy partiban tobb aszpoker is lehetne. :D
A beszedfelismeres meg mar tiz eve is letezett. Vajon miert nem terjedt el?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) VD


VD
őstag

Szerintem rohadt jó ötlet!!!!
Egy könnyen hordozható kommunikációs eszköz és végre nincs kompromiszum kényszer a használhatóság és praktikum között! :R:C

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

Évek óta toporog a tudomány a hajlítható kijelzök küszöbén :U

Másrészt szerintem a határ a V3-as moto, amely még tud is valamit, nemcsak amolyan bugyutácska játékszer. Ha ez a valami létezne is valaha, akkor is valószínüleg elég primitív szerkezet lenne

(#7) VD


VD
őstag

Ez egy tanulmány terv!
Elöre mutat, a jövőben elképzelhető, de ma még gyerekcipőben járó technológiák gyakorlati alkalmazásának lehetőségéről..Nem biztos, hogy valaha is ilyen formában megvalosul,de pl. az összecsukható telók dimenzíója ezzel a technológiával még durvábban csökkenthető.

(#8) Digital válasza blueMerle (#6) üzenetére


Digital
addikt

Határ... a határok azért vannak,hogy ledöntsük őket! Gondoljunk 10-20 évet a előre,nem is olyan lehetetlen! Rakj egymás mellé egy 2110i-t,és egy 8800-t, világosan kirajzolódik cirka 8-10 évnyi fejlődés!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#9) zsiga667


zsiga667
addikt

Nekem tetszik, csak az a problémám hogy nem igazán lehet a jelenleg ismert technológiákkal megfelelő áramforrást tenni bele, mert túl vékony, egy ekkora kijelző meg nagyon sokat eszik. Persze ha vissza tudják fogni az alkatrészek teljesítményfelvételét (pl. valami gyors e-paper féle kijelzővel), akkor lehet belőle valami.

A másik problémám meg az, hogy félálomban, félrészegen véletlenül ''megtekerem'' :DDD, annak csúnya vége lehet..

(#10) VD


VD
őstag

Jó dolog ez a technikai fejlődés minden téren.
Ha nekem v.ki x évvel ezelött az első mobilom megvételekor azt mondja, hogy 2005-ben videotelefonálni fogunk vele, lehet körbe röhögöm. :))
Azt tessék lássék videótelefonáltam.:Y

(De a mikró müködési elve még mindig felfoghatatlan számomra...:F)

(#11) Digital válasza VD (#10) üzenetére


Digital
addikt

Én sem gondoltam 8 éve hogy fényképezőt/kamerát építenek majd a telefonokba,én inkább egy biciklipumpára voksoltam volna:DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Latom nemsokara Nokiaval torolhetem a fenekemet is :C

(#13) Digital válasza Coyote2000 (#12) üzenetére


Digital
addikt

:(((:(((:(((

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#14) moonman válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


moonman
titán

pontosan: ''Where do you want to go today?''
de ők mostanában már brings clarity to your world :)


ez a kütyü érdekes, de engem már az is zavar, ha a mellettem álló belebámul a telefonom kijelzőjébe, ez még rosszabb :)

[Szerkesztve]

(#15) dabadab válasza nap (#4) üzenetére


dabadab
titán

''A beszedfelismeres meg mar tiz eve is letezett. Vajon miert nem terjedt el?''

Pl azert, mert letezni ugyan letezik, de nem mukodik tul jol. (Amugy, ha headsetet hasznalok, akkor szoktam hasznalni a telefonom hangutasitasait, de az persze erosen korlatozott)

DRM is theft

(#16) Viktor0610 válasza moonman (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocsánatot kívánok, mr. moonman aka. mr. Window$ Guru!!! :B :D

Samsung Galaxy A54

(#17) blueMerle válasza Digital (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha egymás mellé teszem a két telót, akkor tudásban, formában és méretben jelentös változásokat látok, de! Ha objektíven nézzük a két telefont akkor szemmel látható, hogy van egy kijelzö, rajta, gombok, némi vastagsága, akkumlátora...igen a mobil technológia rengeteget változott és változik de a LÉNYEG az majdnem mindig ugyanaz és ez az ''izé'' egyáltalán nem illik a képbe, technikailag legalább 25-30 év kellene amire egy ilyet létre lehetne hozni...már most az emberiség a nano méretekkel játszik, az alá nem lehet menni, itt pedig erröl van (lenne) szó ha valóban tudásban böven rendelkezö mobilt szeretne a Nokia gyártani, ugyanis ma egy 3G,2MPIX,Memory card slot,stb...''varázsszavak'' nélkül nem lehet ''csúcsmobilt'' eladni....ebbe pedig egyik sem férne bele, SOHA. Ennél jobban nem lehet miniatürizálni a dolgokat.

(#18) Digital válasza blueMerle (#17) üzenetére


Digital
addikt

Ne memory card-ba gondolkozz,ki tudja mi lesz 20-30 év múlva! Hol van már az orsós magnó meg az 5,25-ös flopy

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19) Viktor0610 válasza blueMerle (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Soha ne mondd azt, h. soha!!!
Gondoltad volna pár évvel ezelőtt, h. egy billentyűnyi méreten (kb. 1 négyzetcentiméter) nagy kapacitású, működőképes memóriát (winchestert? -nem tudom) gyártanak?
Gondolom, nem, és ez még nem a vége...
Ebbe a telcsibe igenis elférnek az általad említett cuccok (ha nem most, majd pár év múlva)!

Samsung Galaxy A54

(#20) Digital válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


Digital
addikt

Lásd Nokia N91,és már el is kanyarodtunk a memory card-tól:)

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#21) blueMerle


blueMerle
veterán

Akkor erre a témára majd akkor visszatérünk, ne legyen flame a dologból, jelenleg egyikünk sem tudja bizonyítani álláspontját :)

(#22) AS


AS
félisten

Nokia csak ráklámozik. ilyet én is tudok csinálni csak megvalositani nem, ugyan az..

Siemens is készül hasonlora, pl a lánctalpas siemens 2007-es koncepcio....:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Jégkokó válasza AS (#22) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ezt most nem értem, ha tudsz ilyet csinálni, akkor miért irtad hogy mégsem.Mert ezszerintem egy kicsit ellentmondásos kijelentés volt

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#24) AS válasza Jégkokó (#23) üzenetére


AS
félisten

Nem érted?
Nokia ezt most szépen lerajzolta, elmond pár érdekes dolgot!!
De nincs ilyen teknikájuk hogy megvalósítsák!:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) Jégkokó válasza AS (#24) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ja vagy lerajzolni, az más tészta.De honnan gondolod, hogy nincsen ilyen technikájuk hogy meg tudják valósítani?Mert szerintem már rendelkeznek a megfelelő technikával, csak még nagyon drága lenne az előállítási költsége

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#26) AS


AS
félisten

Üzemanyagcela legelöbb japánba 2008-ban!
És hol vagyunk mi japántol...:U

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) Athos07 válasza AS (#26) üzenetére


Athos07
senior tag

Hát messzebb, mint amennyire a Nokia van Japántól. Amúgy nem hiszem, hogy akármilyen technológia fejlesztése kötődne kizárólagosan egy földrajzi helyhez. Csak ott öldöklőbb a verseny, és a vállalatok mindig a legfrissebb technikát adják ki. Itt EU-ban meg az ott bevált dolgokat hozzák csak.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#28) Digital válasza AS (#24) üzenetére


Digital
addikt

Ki akarja megvalósítani? A tanulmány nem azt jelenti hogy 3 héten belül piacra is dobják:( Játék a formákkal! Ez csak egy lehetséges út!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#29) VD


VD
őstag

A Siemens cirka 5-6 évvel ezelött mutatta be tanulmányként (akkor még egy s45 készüléket módosítottak e célból) a kijelzőbe integrált hagszórót, kifejezetten mobilokba. Erre tessék lássék minap olvastam, hogy megvalósult.Sőt már v.mi ferdeszemű cég már alkalmazta a gyakorlatban is.Persze v.mi hi-end kütyüben.

(#30) leweegee


leweegee
aktív tag

Alakulgat. https://youtu.be/e9JSv0iVibI?si=6nvnnUUalDsZiZy2

Ne nőj fel! Csapda!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.