Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Itt a CD írók gyorsulásának vége? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Jazzy


Jazzy
tag

A cd-gyártás technologiájának változtatásával a gyorsabb írásra is lesz lehetőség, így talán az adatok sem ''vesznek majd el'' nagyobb sebességnél. A cd-ket és a cd írást viszont szép lassan ki fogja szorítani a Dvd, mivel nem kell hozzá túl sok idő és a dvd írók és a nyers dvd-k ára a cd-k árával lesz megegyező.

J@zzy

(#2) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Szerintem már a 16x-nál gyorsabb írókra sincs semmi szükség... Az meg sejthető volt, hogy a dolog nem mehet a végtelenségig, max. ha kifejlesztenének egy olyan írót ami két fejjel dolgozik egyszerre. A Kenwood gyártott így 72x CD olvasókat, értelme annak se volt... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3) Elrood


Elrood
őstag

Akkor most gőzerővel kezdjenek el azon dolgozni, hogy a DVD írók minnél olcsóbbak legyenek:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#4) DoubleD


DoubleD
aktív tag

:)) DVD! :)) DVD! :)) DVD! :))

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#5) Elrood


Elrood
őstag

A mostani kb. 100k huf helyett lehetne 30k :)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Éppen ideje volt már leállítani ezt a sebességőrületet. A processzoroknál sem értem a dolgot, itt sem vágtam... Egy 16X-os író 5 perc alatt végez egy lemezzel; akinek nincs türelme ezt kivárni, azt nagyon tudom sajnálni.

https://www.coreinfinity.tech

(#7) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Nekem olyan cd író kell ami egy vakura hasonlít, csak rávillantok eggyet a cd/DVD-re és kész legyen 0,5sec alatt. :)

(#8) marcee válasza Flashcash (#7) üzenetére


marcee
addikt

yeah!

\m/

(#9) vernyul


vernyul
tag

Higyetek el azert jonni fog meg egyket CD-iro ami ijen ojan extrakkal lesz meg megspekelve :O

What kind of Csatahajo?

(#10) marcee válasza sh4d0w (#6) üzenetére


marcee
addikt

Csak azért nem írok nagyon én sem 16x-os sebesség felett, mert a minőség érezhetően visszaesik, ha nem így lenne én örülnék a 72x íróknak.

De hogy a gyors procikkal mi a bajod azt nem értem, szerintem soha nem lesz olyan proci, aminek a sebességével elégedett leszek.

(saját 950Mhz-es cerkámon egyetlen kép renderelése (hobbi) 8,5 órát tartott a minap (oké, minden maxon volt, nem optimalizáltam). Az még egy 100x gyorsabb gépen is 5 perc? és ha animációt akartam volna? Vagy video kódolás például...

\m/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Itt a CD írók gyorsulásának vége? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.