Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) generic


generic
senior tag

Hamarosan rakok fel képeket is.. :)

(#2) BomiBoogie válasza generic (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha nem vagyok túl indiszkrét, anyagilag is megérte? :)

(#3) generic válasza BomiBoogie (#2) üzenetére


generic
senior tag

Ez még az elején volt, kezdő pozíció, arra jó volt, hogy átlássam a helyzetet. Mint írtam most már más pozíció, más munkakörülmények.
Kérdésesre a válasz? igen, most már megéri. Nyilván több a munka, mint szárazföldön, viszont a fizetés is arányos ezzel. Valamit valamiért alapon kell mérlegelni itt. :)

(#4) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Jó írás bár azért lehettél volna kicsit részletesebb is . Gondolok itt az életre a hajón vagy , hogy mit is kellett csinálnod stb. Anno 2000-ben én is így kezdtem igaz én gépészként és aztán majd 10 évet húztam le hajókon ebben a pozícióban szóval ezért is kicsit többet vártam volna.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5) Kasya


Kasya
nagyúr

Ez egy nagyon jo tema. Egyik baratom is volt kint 2*1 evet Carnival Cruise Line-on. Egy terjedelmesebb es részletesebb beszamolot en is szivesen olvasnek.

(#6) Sanchez638 válasza BomiBoogie (#2) üzenetére


Sanchez638
addikt

Biztosan megérte. :) Barátom is, mosogatóként sokat keresett.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) BomiBoogie válasza Kasya (#5) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, egy terjedelmesebb cikk mehetne a címlapra is. :K

(#8) jozefgucci1 válasza BomiBoogie (#7) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet megpróbálok én is összehozni a napokban egy kis írást a témáról , persze csak ha a koleg a nem veszi rossz néven és természetesen előtte itteni szakival átnézetném , hogy érdemes e a dolog erre.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9) BomiBoogie válasza jozefgucci1 (#8) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azt sem bánjuk, ha vannak képek is. :)

(#10) generic


generic
senior tag

Hamarosan rakok fel képeket is, és még kiegészítem az írást közkívánatra. :)
Ha valakinek kérdése van, ne tartsa vissza magát.

(#11) BomiBoogie válasza generic (#10) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor most épp nem a hajón vagy, feltételezem. :)

(#12) Kasya válasza generic (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kivancsisagbol. A hajopincer.hu altal leirt netto fizetesek/borravalok realisak? Van itt elorelepesi lehetoseg? Mennyi szabadido van egy-egy megallasnal?

(#13) jozefgucci1 válasza BomiBoogie (#9) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem inkább gépházas-gyáras képeim vannak :) , na és persze a hajó belsejéről !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#14) BomiBoogie válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha nincs más, még nem saját készítésű is jó, feldobja a cikket. :K
Persze, a saját az igazi. :)

(#15) PistiSan


PistiSan
addikt

Jó volt olvasni, a honvágy az elég kemény lehet, gondolom hajón is van már telefon, vagy internet.
Ez az ide oda utazgatás, vonatozás 2 hajós munka között, én biztosan eltévedtem volna. :U

(#16) jozefgucci1 válasza BomiBoogie (#14) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Van rengeteg képem amúgy csak össze kell szedni őket . Sőt van videó is amit nem merek feltölteni YT-ra mert annyira durvára sikerült.A mostani búcsú bulim is olyan jól sikerült , hogy sajnos egy szakács srácot elküldtek miatta azaz az ő hibájából . Csak mellékesen 44 emberre fogyott 5 liters Grant's ugyan ennyi vodka két rum és 4 karton sör és ezt csak én vettem . A hozott dolgok eltörpültek . A bulit végül a tetőtéri jakuzziban zártuk meztelenül és ebből lett a baj , mert a selfi- képét a srác feltette a közösségi hálóra . A nagyobb cégek pedig már úgy vesznek fel , hogy rá akarnak látni profilodra ez szerződéses kitétel . Így aztán hamar kiderült , hogy a srác nem lehetett volna ott abban a szituban . Ez csak egy záróbuli volt ......

Azt hiszem lesz miről írnom. :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#17) BomiBoogie válasza jozefgucci1 (#16) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:DDD
Már kész is a fél cikk. :K
Szerintem nagy sikere lenne. :)

(#18) generic válasza jozefgucci1 (#4) üzenetére


generic
senior tag

Foly.t köv. :))

Akkor ezek szerint te abba hagytad már igaz? :)
Nekem most jön a 3. év, még az elején vagyok hozzád képest. :)

(#19) generic válasza Kasya (#12) üzenetére


generic
senior tag

Ezek a fizuk igazak, de valahol ennél azért jobb. :)
Természetesen van előre lépési lehetőség, mint ahogy nekem is megtörtént. :)
Szabadidőd is nagyon beosztás, illetve pocizófüggő, és nem utolsó sorban cégfüggő is. :)

(#20) generic válasza BomiBoogie (#11) üzenetére


generic
senior tag

Épp itthon. :)

(#21) jozefgucci1 válasza generic (#18) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen nyár végén mondtam fel 4 év után ismét .A gyerek suliba került és a feleségem is nehezen viselte a dolgot így aztán nézelődtem és lett egy jó lehetőségem így hazajöttem. Most egy irodában ülök nyolctól négyig ami nyugis ,de nekem borzasztó néha . Lesz időm akkor megírom a napokban amit szeretnék !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22) BomiBoogie válasza jozefgucci1 (#21) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Legalább hajókkal foglalkozol? :)

(#23) jozefgucci1 válasza BomiBoogie (#22) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem sajnos nem itt Egerben nincsenek hajók :N . Műszaki vonalon vagyok legalább az megmaradt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24) generic válasza jozefgucci1 (#21) üzenetére


generic
senior tag

Megkérdezhetem melyik cégnél voltál? :)

(#25) jozefgucci1 válasza generic (#24) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze , hogy a viharba ne a Premicomnál voltam legutóbb egy 1,5 évet ! Előtte Viking River Cruises-nek építettem hajókat a Rostocki hajógyárban .Az előtt pedig a Riverand See - Advice Az előtt pedig a Grand Circle Cruise Line az előtt pedig a Croaiser Europe ha jól írtam :)
Voltam egy ideig Holland tengeri rendező hajón is azt szerettem nagyon .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26) Gstyler válasza generic (#1) üzenetére


Gstyler
senior tag

Engem is érdekelne egy bővebb beszámoló. :)
Melyik munka milyen nyelvtudást igényel?
Hogy viselkednek veled a felettesek?
Mennyit vagy kint egyhuzamban?
Milyen a kaja stb stb

(#27) Csorosz válasza jozefgucci1 (#23) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Már hogyne lennének.
Csak kinézek a műhelyablakon, és máris látok egyet a csarnokban felújitáson. :)

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#28) jozefgucci1 válasza Csorosz (#27) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szakmai értelemben az nem hajó hanem csónak :DDD Elég vicces mikor a tiszán is lenn vagyunk csónakkal horgászunk aztán jönnek a motorcsónakosok , hogy útban vagyunk a hajójuknak ( éppen harcsázunk=kuttyogtatunk) és csodálkoznak mikor kinevetem őket. Nálunk a hajón a srácok ennél nagyobb csónakból festik a hajót .

Persze értem és nagyra értékelem a képet . Ha vizen lenne és mehetnénk egy karikát jobb kedvem lenne tőle :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#29) Csorosz válasza jozefgucci1 (#28) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Gondoltam, feldobom a napod, ha már így összzefutottunk, így egriek. :)
Hol melózol most?
(sok lehetőség nem nagyon van gépiparban Egerben)

Ezen egyébként beszartam:
[link]:)

[ Szerkesztve ]

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#30) csabi94 válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére


csabi94
őstag

Az még érdekesebb! :)

(#31) Mokó


Mokó
aktív tag

Kössz az érdekes írást,és a kitartás kitartás hátán valóban nagyon kell! :R

(#32) generic válasza Mokó (#31) üzenetére


generic
senior tag

Kösziköszi :)
Így fiatalon még könnyebb, sok a munkatársam akik már idősebbek, otthon család gyerekek várják őket, úgy azért nehezebb.

(#33) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Várjuk a folytatást! :)

(#34) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mikor lesz folytatás?

Süllyedő hajó... :U

(#35) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Infó? :U

(#36) generic válasza SzalaiG (#35) üzenetére


generic
senior tag

Szerdán utazom, akkor írok majd folyamatosan! :C

(#37) SzalaiG válasza generic (#36) üzenetére


SzalaiG
addikt

Melyik szerdán? :U

(#38) SzalaiG válasza SzalaiG (#37) üzenetére


SzalaiG
addikt

Május 32? ;]

(#39) generic válasza SzalaiG (#38) üzenetére


generic
senior tag

:))

Bocsi, de hirtelen változás történt a visszaút napján. Most teljesen más országban, teljesen mást csinálok, és egyáltalán nem izgalma, mint a hajózás. :D

(#40) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Nekem is tetszik a cikk, nagyon jó írás, bár néhány extra storyt vagy részletet még szívesen elolvasgattam volna :)

(#41) generic


generic
senior tag

Sokak kérésére lehet kiadok én is egy könyvet, ahogy azt két magyar "kollaga" tette tavaly. :) Na. az ő sztorijuk az igazán érdekes.

(#42) SzalaiG válasza generic (#41) üzenetére


SzalaiG
addikt

Milyen könyv? Szerzők-Cím? Link? :)

(#43) generic válasza SzalaiG (#42) üzenetére


generic
senior tag

(#44) SzalaiG válasza generic (#43) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.