Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) milanscs


milanscs
aktív tag

Ez tetszik! ;) Nagyon jó írás! :C
Na azt a ''egyek meg egy tányér levest anélkül, hogy felnéznék'' -t majd én is kipróbálom...

Il Milan In Vetta All'Olimpo!!! Campioni D'Europa!!!

(#2) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

tényleg jól sikerült, gratulálok! :)

(#3) I_Am


I_Am
veterán

Huha guga bácsi, ez nagyon jóra sikeredett. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) tildy


tildy
nagyúr

Köszönöm Guga hogy rávilágítottál erre: ''A motor a szabadság, kötetlenség érzetét keltette bennem mindig is.''
Msot már kezdem érteni a ''jobbik'' felemet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) Meta


Meta
tag

Ez nagyon jól sikerült! Gratulálok hozzá! Valamennyire felviditott... Eszembe juttatta azokat a hosszu sétákat amikre jártam még fél évvel ezelött! Hasonlo érzés volt, hogy sétálsz, nézelödsz a világban mint egy kivülállo, de nem vagy szomoru! Boldog vagy azért mert látod a körülötted lévö dolgokat, hogy miket csinál a többi ember... Szabad vagy, és nem érdekel semmi és senki.... Gondtalan vagy!

köszönöm!

azt hiszem megint beveztem ezeket...

U.i.: sorry az ékezetekért, de most csak igy tudtam irni.

(#6) sazabi


sazabi
aktív tag

az a leveses rész érdekes..
mi köze volt a sztorihoz? én mindig így eszek..mi ebben az extra? (persze csak ha olyat eszek amit szeretek)
akkor én most elértem egy magasabb fokú lelki megvilágosodást? :))

(#7) guga válasza sazabi (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

mi köze volt a sztorihoz?

Üdv! Ha megfigyeled pont akkor tértem ki rá, amikor azt vázoltam, hogy nem nyugodt, folyamatosan körbenéz és figyeli a környezetét, mert nem érzi biztonságban magát.

Ez egy vadállati ösztön s jól tükrözi az ember lelkiállapotát, hogy milyen a háttere, milyen az élete. Egy stabil ember az nem forgolódik szüntelen, nem fél, nincs mitől tartania.

Nem folytatom, mert belebonyolódok s most nem érek rá :D
Majd este.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) Balinov válasza sazabi (#6) üzenetére


Balinov
félisten

sztem átvitt értelemben kell érteni,ha nyugodt az ember lelkiismerete,nem kell felnézni leves evés közben (gyk, nem kell a milliomosnak állandóan körbe-körbe sasolnia).
persze,lehet,hogy tévedek.

üdv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Én is nagyon szeretem az írásaidat, sok tanulságos történet…

Én már magamban ki is osztottam rád az „okleveles életművész” titulust. :R ;]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#10) Notes


Notes
senior tag

Miről szól ez az írás?

Romanes eunt domus!

(#11) guga válasza Balinov (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

Igen, jól gondolod, azért használtam fel azt a hasonlatot :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#12) guga válasza Sir Pocok (#9) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Köszi, bezsebelem :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) guga válasza Notes (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nem tudom még nem olvastam :DDD (írtam).
De mindjárt utánanézek.

Nademostmár tényleg mennem kell :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) Balinov válasza guga (#11) üzenetére


Balinov
félisten

szarva közt a tőgyit,úgyeltaláltam! amugy gratula,jó írás,érdekes témával. :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15) KrAt


KrAt
veterán

Nagyonjó írás, grat :)

(#16) piqla


piqla
őstag

Erdekes iras, gratulalok :)

Amugy: eves kozben a tekinteted jaratasa egy allati eredetunkbol maradt oszton, ez termeszetes. Ha viszont ugy csinalod, hogy forogsz korbe, mint a vursliban a ringlispil, na az mar nem termeszetes :)

Szereted az állatokat?

(#17) Peet210


Peet210
őstag

Elismerésem :R

Today's record, is tomorrow's motivation

(#18) Ősember


Ősember
őstag

lehet hogy én vagyok tul egyszerü, de nem látom át. van tanulság? rá kellene jönni mivel foglalkozik a milliomosunk? uj értelmet nyert a magány fogalma? hány éves a kapitány? :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#19) dabadab válasza Ősember (#18) üzenetére


dabadab
titán

''van tanulság?''

Nincs kulonosebb. Guga csak egeszen elenyeszo szamu olyan irast produkalt, aminek az a vege, hogy ''es gyerekek, ebbol is latszik, hogy milyen fontos a fogmosas'' es ez jol is van igy.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#20) adam182


adam182
csendes tag

furcsa volt mindezt leves fogyasztasa kozben olvasni :))

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#21) Balinov válasza adam182 (#20) üzenetére


Balinov
félisten

és felnéztél? :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22) Ősember válasza dabadab (#19) üzenetére


Ősember
őstag

jaja látom.... szinte minden napra egy mese :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#23) szjoci


szjoci
őstag

nagyon jó írás, tetszik :R

grat

[Szerkesztve]

(#24) Lasi


Lasi
tag

Gratulálok! Ismét egy gyöngyszem a mindennapokból.

Köszi :R

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#25) #97544192


#97544192
törölt tag

Ezek az igazi írások... Gratulálok! Még ilyeneket, az ilyen írások KELLENEK!!! Köszi, ez jó volt.

(#26) BloodRay


BloodRay
veterán

Szintén elismerésem! :R
Azért ez nem feltétlenül a pénz káros hatásáról szólt akkor. :B
Azt hiszem én is tartom magam továbbra is az élj úgy mintha bármely perced az utolsó lehetne elvemhez. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27) djtoomi


djtoomi
addikt

Gratula télleg egy jó irás lett. :R :C Én is kipróbálom a levesevést.Ha sikerül irok! :) :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#28) Chieftec


Chieftec
őstag

:R
Levesest enis kiprobalom majd. :) Hany eves a ''srac''?

[Szerkesztve]

(#29) guga válasza Chieftec (#28) üzenetére


guga
Közösségépítő

38-42 éves lehet.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#30) hcol7


hcol7
senior tag

hali

remek iras lett, jokedvvel olvastam, de igazabol nem is emiatt irok be ide most , hanem tobbszor lattam feljonni a kerdest h tulkepp mi volt az ertelme/ mi a tanulsag stb, erre probalnek reagalni (nehez lesz:)

szerintem nem feltetlenul kell keresni mindennek az ertelmet, illetve lehet keresni, de nembiztos hogy megtalalod. sok esetben maga a dolog meglete, letezese az ertelme, es hogy gyorsan kikeveredjek ebbol az elvont okfejtesbol, levetitem ezt a jelen irasra. nincsen egyetemes ertelme vagy tanulsaga szerintem. mindenkinek mast jelent, mas tanulsagot vonhat le belole, lehet most, lehet 20ev mulva, lehet soha.
a dolgok(tortenetek, tortenesek, elbeszelesek, stb) ertelme/kuldetese szerintem egyreszt nem csupan a dolgokon magukon mulik hanem szukseg van hozza a befogado felre is, az olvasora.
masreszt pediglen ha megiscsak szukseg volna egy altalanos megfogalmazasra hogy mi volt az iras ertelme, akkor az annak a meglete, es az hogy ezt az erre tevedo olvaso vegigolvassa.

kicsit aggodva postolom mert kozel sem biztos hogy sikerult a lenyeget megvilagitanom, de jolesett leirni, ugyhogy nembanom;)

[Szerkesztve]

(#31) hcol7


hcol7
senior tag

mondjuk a fellabu ember jobban megfogott, de arra nem is tudnek beirni igazabol semmit, az ugy onmagaban tokeletes, a legoszintebb konzekvenciakat pedig ugyis mindenki magaban vonja le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.