Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oszi666


oszi666
őstag

Ki az az idióta aki ilyeneket kérdez egy bekötött kezű embertől?...

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2) greenity válasza oszi666 (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Van amelyiket persze nem ilyenkor teszik fel. :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gratulálok a megválasztáshoz :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) greenity válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszi, egyelőre szokom a helyzetet, sajnos sok falba ütközünk, pályázatokról maradunk le, mert még nincs meg a cégbírósági bejegyzés :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Én szeretnék gratulálni. :R

Régóta tervezem egy hasonló pikkelysömörös cikk megírását, nekem sajnos az jutott... ;]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#6) greenity válasza Dr.Zoo (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszi.

A pikkelysömör sem egyszerű történet. Kitartást hozzá.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) petipetya


petipetya
nagyúr

"Meglátásom szerint nem feltétlenül az idősebb korosztályt kell elérnünk, leginkább a fiatalokat."

Abszolút egyetértek az egész bekezdéssel. Sőt, minél több közös párbeszéd alakul ki idegen emberek között hasonló témában, annál könnyebb lesz valakinek az élet. Hiszen egy-egy infómorzsa nagyon sokat számít egy teljesen laikus, ám érintett személynek.

Ha jól látom, akkor most a fizikai cél ugyanaz mint eddig, tehát az állapotod mellett élni tovább az életet. A szellemi cél pedig az Egyesület minél hasznosabbá tétele. Gratula. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8) greenity válasza petipetya (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

:)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sok sikert a továbbiakban :R

Amikor ilyen cikkeket olvasok, valamiért mindig megkönnyebbülök: nem a tipikus "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitás miatt, nem is "nem csak nekem szar" miatt - félreértés ne essék. Az nyugtat meg, hogy mind emberek vagyunk: valakinek egészségügyi, valakinek szellemi problémái vannak, másnak szociális, másnak meg pénzügyi gondjai vannak, de mind emberből vagyunk és igyekszünk félretenni/leküzdeni a problémáinkat. Az ilyenek miatt nyugtat meg a tudat, hogy a monitor túlfelén is emberek ülnek: senki sem tökéletes, mindenki viseli a maga keresztjét.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) greenity válasza Mister_X (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

Igen, mindenkinek megvan.

Ma elég szörnyű volt, hogy a mozizás alatt lemerevedett kezem, ami ráadásul fájt is, megpróbálták a haverok pohár tartónak használni.... nem akarták megérteni, hogy ez rohadtul nem poén. Öltözködni sem tudok egyedül így.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) Mister_X válasza greenity (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azért csípősen osavetném, hogy "örülök, hogy ti viccesnek tartjátok, de én nem". Ha nem veszik a lapot, az baj.

Fontos, hogy a betegeket is emberként kezeljék, de van egy határ. Van az a film, amikor a francia néger lesz a nyaktól lefelé lebénult gazdag ápolója. Zseniális film, csak épp a címe nem ugrik be.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) greenity válasza Mister_X (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Érinthetetlenek [link]

szerintem erre gondoltál. Mostmár mozog, bár behatároltan... nem szereti ha nem mozgatom órákig .

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.