Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Remek kis cucc, már "jártam" én is jópár helyen. :K

Rip and tear

(#2) Tomate


Tomate
veterán

Kritikát, észrevételt várok. Helyesírási hibát nem, de előfordulhat! :))

(#3) Bluegene


Bluegene
addikt

jó kis cucc ez a street view :R

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4) CSorBA


CSorBA
őstag

Nekem is nagyon tetszik :) Kíváncsi lennék, hogy mekkora helyet foglalhat az összes kép a googlenél :)

(#5) Tomate válasza CSorBA (#4) üzenetére


Tomate
veterán

bele se merek gondolni... Mekkora tárolón van. Ráadásul nem gagyi képek és olyan szinten be van járva a város, hogy az elképesztő. (pl.: Barcelona, Párizs, de a több is)

[ Szerkesztve ]

(#6) opera11


opera11
tag

Azért az internet összes oldalának a gyorsítótárazott változata sem lehet semmi, pedig az csak szüveges állomány...
Egyébként egészen "korán" jöttek hozzánk, nem mintha baj volna :C

Vicces aláírás helye

(#7) Stiky


Stiky
senior tag

Végigmennek az utcákon és auto-blurt kap minden a kátyúk miatt. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#8) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

ingyen GTX 295 annak aki elsőnek fotóztatja le magát minél hülyébb pózban a kocsikkal :DD

(#9) Tomate válasza Stiky (#7) üzenetére


Tomate
veterán

LoL :)) Vagy nem tudnak, majd elindulni a kerékbilincstől... ;)

(#10) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Angers [France] is látható Street View módban.

[ Szerkesztve ]

///

(#11) Tomate válasza Frenky87 (#10) üzenetére


Tomate
veterán

:R

(#12) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Így mutattam meg az otthoniaknak hogy hol lakom Edinburghben :D

mod: Kösz a cikket :R

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#13) vPhis


vPhis
aktív tag

ez nagyon király dolog. nem jön ez a cikk észre se veszem :R (mert ugye nem szoktam google mapst nézegetni)

(#14) Tomate válasza vPhis (#13) üzenetére


Tomate
veterán

Többek közt ezért született a cikk, hogy ne maradjon titokban egy ilyen pofás dolog a userek elől. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) DemonDani


DemonDani
addikt

szép írás! grat.

jó ez a google maps, okos fejlődik, csakhát azért kicsiny hazánkban meg csúnyácskák a dolgai. egyenlőre...

én pl, jó kocsikat szoktam keresgélni... :) pl láttam már lp640-et, több ferrárit, stb... érdekes módon pont japán környékén van a legtöbb

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#16) Frenky87 válasza Tomate (#11) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Ha nem ott lakik a baratnom en se tudom, hogy van, mert siman nem jelzi a google. :)

///

(#17) MS74hu


MS74hu
tag

Én pont tegnap elött láttam öket az Operánál a Hajós utcán mentek aztán befordultak a Lázár utcára. :K Lehet hogy körbe fotozták az Operát. 1 fekete Astrával voltak tetején a kamerákkal.Oldalán meg Google matrica. Gugli powa :C

Lenovo Y700

(#18) plus44


plus44
veterán

Kiváló írás, nagyon hasznos és érdekes. (ilyen kocsikat még nem is láttam életemben:) )

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) Dany007


Dany007
veterán

Nem rossz az tény :)
De mi pénzbe kerülhet ezt megcsinálni... 3-4 kocsit teljes felszereléssel, emberekkel körbeutaztatni a világban... Jó meló lehet :D

(#20) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Érdekes, én úgy tudtam, hogy a Google még nincs rajta az ügyön, de románok már lefotózták (Bukarestet is ők csinálták), az utómunkával hónapokon belül végeznek.

A cikk:
http://index.hu/tech/2009/04/20/romanok_digitalizaljak_budapestet/

(#21) mephi666


mephi666
nagyúr

jó dolog ez... körbenézek liverpoolban majd... :) a man utd-es képen rooney feje homályba merül, ha jól látom... de ki a másik spíler mellette? :))
nem hinném, hogy a lakásomat mutogathatom ezzel, mert kecskemétre szerintem nem jönnek még pár évig... mellesleg egy nagy betonkockában van, aminek az ablakok felőli oldala nem is az utcára néz :))

jó írás... thx... :R

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) E-Max


E-Max
tag

Kiváló minőség egy-egy helyen, lehet, hogy megvan, de nézze meg valaki pl. New York-ot...

Wall street, Broadway, Ground Zero környéke, amit megnéztem, mert ott olyan borzalmas volt a kép, hogy tovább nem is nagyon mentem... :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#23) TheDragon007 válasza E-Max (#22) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Csekkoltam a broadway-t egy darabon, tényleg elég gyenge minőségű ott a kép

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#24) Killing


Killing
addikt

Szegedre mikor jönnek? :D
Londonban már én is megnéztem pár nevezetességet,majd a nyáron élőben is fogom látni. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#25) Killing


Killing
addikt

Bukarestben nem elérhető a Street View.Miért van ez? :F Elvileg most készült el.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26) mephi666 válasza Killing (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem rég készültek el a fotózással... szerintem többműszakban dolgoznak az ügyön... sok időt elvehet a fejek kitakarsa meg a képek összevagdosása... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Jó a cikk! Nem is értem h. a budapesti fotózásról az ITCafé miért nem írt, az Indexen is volt róla hír...

(#28) ViKo.B


ViKo.B
csendes tag

ehhez képest tiszta gagyi a google megoldása: http://www.hitta.se/3d/3d_map.aspx stockholm full 3d...

ja és a jobb alsó sarokban lévő plusz jelet nyomva válik madártávlattá a kép

[ Szerkesztve ]

fair.blog.hu

(#29) TheDragon007 válasza ViKo.B (#28) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hátöö ezt csak "viccnek" szánhattad...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#30) Killing válasza ViKo.B (#28) üzenetére


Killing
addikt

Ezt komolyan gondolod? :Y

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31) ViKo.B válasza TheDragon007 (#29) üzenetére


ViKo.B
csendes tag

Hátööö nem
Mert nem jön be vagy mi? próbáld ie-be ff-en néha nekem is vacakol..

fair.blog.hu

(#32) Tomate válasza ViKo.B (#31) üzenetére


Tomate
veterán

Szerintem te egyszerűen vagy nem próbáltad ki amiről írtam, vagy nem voltál képes használni.

(#33) Killing válasza ViKo.B (#31) üzenetére


Killing
addikt

Előre elmondom hogy sohsem lesz olyan jó ez a valami amit linkeltél mint a Google. :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

[link] :)

Szerk.: A hitta.se-ben az az érdekes, h. a 3Ds dolgokat a képek elemzéséből egy szoftver állítja elő, nem kell modellezgetni. Egész jó, ha csiszolnak a technológián, lenyomná a Google 3D Buildingset...

[ Szerkesztve ]

(#35) Tomate válasza WonderCSabo (#34) üzenetére


Tomate
veterán

A Google-sofőr menekülni nem akart, sőt minden sarkon szokatlanul becsületesen indexelt, viszont amikor egy kétsávos úton mellé húzódtunk, hogy oldalról is legyen róla kép, beslisszolt egy kis utcába, mi túlfutottunk rajta, aztán kaptunk egy pirosat, és örökre nyomát veszítettük. Megy ez, de még gyakorolni kell.

Mekkora arcok ezek, hihetetlen :))

(#36) daninet


daninet
veterán

Szegény guglisok annyit nevetek mert ha valami tök semleges kocsi lenne senkit nem érdekelne de ezzel az 5m-es póznával a tetején mindenki megbámulja így van mit retusálni :DDD :DDD :))

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#37) Tomate


Tomate
veterán

(#38) TheDragon007 válasza Tomate (#37) üzenetére


TheDragon007
senior tag

A szavazáson azért látszik hogy az emberek inkább örülnek hogy végre rajta lesznek (mármint az otthonuk/házuk) a térképen. :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#39) Thunderzolee

http://www.hackthat.net/streetview.php

Ez a Hackthat egy internetes játék.
Írtam róla régebben, mivel a toplista élén állok. :B

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#40) gyaron


gyaron
csendes tag

www.norc.ro

Áron

(#41) syntax123


syntax123
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen, hogy jelenleg hol lehetne elérni a Velencei nézetet?
A cikkben írt link jelenleg nem működik.. :(, és a térképet használva én nem tudom a kis muksit az utcára rángatni..:(
Tavaly aug. 1-én sikerült találkozni a Gugli kocsival, és kiváncsi lennék rá, hogy mi mennyire vagyunk rajta a képeken:)

(#42) localhost


localhost
Közösségépítő

Ma hajnaltól működik Magyarországon is!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#43) zoo8800 válasza localhost (#42) üzenetére


zoo8800
veterán

:C :C
Köszi az infot.

rip and tear, until it is done

(#44) localhost válasza zoo8800 (#43) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én már megtaláltam magam: álltam a buszmegállóban, amikor anno eljött előttem a kamerás kocsi.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#45) zoo8800 válasza localhost (#44) üzenetére


zoo8800
veterán

Én csak a kocsimat találtam meg a munkahely előtt.

rip and tear, until it is done

(#46) xysdrtz válasza zoo8800 (#45) üzenetére


xysdrtz
tag

Nem tudom megnézni a házam :( Csak a főutcán ment végig ez a "kamerás kocsi". Utcákba már lusták voltak bemenni. :(((

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.