Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26299) Criton


Criton
veterán

Sziasztok!

Érdemes még Nexus4 re váltani? iPhone5-t hagyom ott, főleg a mostani rendszer miatt, meg egyéb okot miatt, és a Nexus4, S4, HTC One játszik. Árban ugye a Nexus4 a nyerő.

(#26306) Criton válasza C.Brigante (#26300) üzenetére


Criton
veterán

iPhone után kérdezném, mennyire strapabíró az N4? Fólia, tok javasolt rá? Speedshopban néztem ki a 16GB-os verziót, 119.900 forintért, megbízható bolt-e a speedshop? 1év eu garanciával adnák. Ezek szerint akkor az N4 támogatottsága a mai napig megvan? Itt konkrétan mit értesz? Android OS frissítést rendesen kapja?

(#26304) Krisztián : régebben volt HTC-m, de ott a támogatottság hiánya miatt pártoltam el. Értem itt, hogy egy frissítés volt, utána meg semmi.

[ Szerkesztve ]

(#26309) Criton válasza dnelb (#26304) üzenetére


Criton
veterán

Egyébként még a One is beleférne a keretbe, de itt is az első kérdésem lenne, hogy mennyire bírja a napi használatot? iPhone után nekem csak ez a kérdésem... :DDD mennyire kell vagy nem óvni?

Egyébként most Google Nexus4 vagy LG Nexus4? Bocsi, de ez engem egy kicsit összezavar.

[ Szerkesztve ]

(#26316) Criton válasza csacsi67 (#26314) üzenetére


Criton
veterán

Nem az akksi a fő probléma, hanem az új rendszer. Meg az apple politikája... anyagilag már nem nagyon lehet követni... meg az az ár amit elkér, utána meg elég az asztalra letenni és "meglátszik" rajta, már nem igazán tetszik. Egy telefont használni akarok, meg amire kell, azt az Android is tudja, játszani nem nagyon játszom telefonon, az iOS előnyeit meg nem nagyon tudom kihasználni senkivel sem (pl iMessage, FaceTime stb..), LTE sem nem kell.Céges sim lenne benne, LTE meg nincs előfizetve. Apropó, a nanoSIM-et hogyan tudnám átalakítani vagy mivel? Mert itt a cégnél elég macerás most egy új kártyát kérni.

[ Szerkesztve ]

(#26325) Criton válasza NTonee (#26321) üzenetére


Criton
veterán

Egy ilyen kéne pl?

Egy kollégának van itt N4 készüléke, mondhatni semmit nem vigyáz rá, jó dobálni nem dobálja csak használja. Se tok, se fólia és semmi baja. A rendszert meg a többi androidos készülékhez képest gyorsabbnak találtam, ez létezik? Valamint amennyire észrevettem, a kijelzőn az ujjlenyomat nem annyira látszódik meg mint mondjuk egy i5 készüléken.

[ Szerkesztve ]

(#26332) Criton válasza Pompi (#26327) üzenetére


Criton
veterán

Szóval akkor az N4 nem lenne olyan rossz választás?

(#26335) Criton válasza Pompi (#26334) üzenetére


Criton
veterán

Ok rendben, köszi :) Speedshop egyébként megbízható?

(#26338) Criton válasza mobal (#26336) üzenetére


Criton
veterán

ok köszi, ez az ár akkor teljesen ok? Mondjuk arra még kíváncsi lennék, hogy fehérben milyen lehet..de az gondolom már nagyon nőies.

Itt phn a specifikáció szerint Krait processzor van benne, speedshop meg snapdragont ír?

(#26337) zolikaDB : ha N4 akkor miért UK-ból? Itthon is kapni még :U

[ Szerkesztve ]

(#26345) Criton


Criton
veterán

A hangminősége egyébként milyen? Telefonbeszélgetésre gondolok. i5-n eszméletlen rossz volt...

(#26342) Pompi : hát inkább fizetek többet, de legyen megbízható forrás, vagy esetleg várjak az N5re? Vagy az N4 még jó ideig jó lesz?
(#26344) NTonee : köszi :R (#26347) NTonee: szintén köszi

[ Szerkesztve ]

(#26362) Criton


Criton
veterán

akkor a speedshopban a gyári garancia van, ami 1év, igaz?

(#26380) Criton válasza membrandj (#26364) üzenetére


Criton
veterán

Ha úgy hirdetik, hogy 1év EU garancia, akkor az gondolom nem bolti.

(#26381) Criton válasza Criton (#26380) üzenetére


Criton
veterán

Na felhívtam őket, gyári LG garancia van rá, ami 1év.

(#26390) Criton


Criton
veterán

Milyen képeket illetve videókat készít a készülék? Egyébként most egy kicsit összezavarodtam, Telenornál a Galaxy Nexus az Samsung.. bocsánat, meg lehet kövezni, de most tényleg nem nagyon értem a dolgokat :P

[ Szerkesztve ]

(#26392) Criton válasza NTonee (#26391) üzenetére


Criton
veterán

OK, ezt láttam, nagy nehezen de le fog esni a dolog :D nyugodtan hurrogjatok le, ha már unalmas lennék :DDD
Akku problémát írtok még sokan, ez pontosan mit takar?
Ha megvan a készülék, akkor érdemes komplett lemeríteni a telefont, vagy ezzel már nem kell foglalkozni?
Gondolom az OS nem lesz a legfrissebb rajta, azt is érdemes frissíteni? Ha igen, akkor most melyik a legújabb.

(#26396) Criton válasza NTonee (#26395) üzenetére


Criton
veterán

szóval a lényeg a lényeg, hogy nem szabad lemeríteni a telefont. Most LG honlapját nézem, hogy ők hol ajánlják a vásárlást, és a speedshopot nem találom benne :(

(#26398) Criton válasza NTonee (#26397) üzenetére


Criton
veterán

köszi, akkor úgy fest, hogy lassan megyek is a speedshopba :DDD remélem sim adapter lesz a telefonhoz :)

(#26410) Criton válasza fatal` (#26402) üzenetére


Criton
veterán

én reggel még foglalóztam egy 16GB-os fekete N4-et, Klapka utcában akkor még raktáron volt.

(#26412) Criton válasza Criton (#26410) üzenetére


Criton
veterán

beszéltem velük, mint kiderült én foglaltam le az utolsó darabot :DDD

(#26414) Criton válasza fatal` (#26413) üzenetére


Criton
veterán

jaja, és szerencsére sim adaptert is tudnak adni :)

(#26444) Criton


Criton
veterán

A prediktiv dolgot hol tudom kikapcsolni?
Valamint milyen bongeszot tudtok ajanlani?

(#26447) Criton válasza Integra (#26445) üzenetére


Criton
veterán

Kezdek hozzaszokni,de a prediktivet hogyan lehet kikapcsolni?
A kijelzo vagy maga a chrome,de villog.

(#26453) Criton válasza pepe091 (#26451) üzenetére


Criton
veterán

Milyen böngészőt ajánlotok?
Valamint a prediktív szövegbevitelt hogyan tudom kikapcsolni?

(#26456) Criton válasza ollie (#26454) üzenetére


Criton
veterán

Kerestem, de nem találom sehol sem. Megpróbálom akkor azt a browsert. A gmail-ben lévő kontaktokat össze tudom linkelni a facebookkal? Ha igen, akkor azt hogyan? Vagy esetleg van valahol egy manual? Mert lesznek még kérdéseim, és az agyatokra nem akarok menni :)

(#26459) Criton válasza Integra (#26458) üzenetére


Criton
veterán

nálam a chrome scroll alatt egy kicsit akad, meg ha gépelek akkor villog a "billentyűzet"

(#26463) Criton válasza pepe091 (#26461) üzenetére


Criton
veterán

swiftkey? ilyet is be lehet állítani? :) wow, egyre több jó dolog derül ki, aminek őrülök ;)

(#26466) Criton


Criton
veterán

home screen törlése lehetséges?

(#26470) Criton


Criton
veterán

köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget, mit érdemes beállítani illetve miket érdemes telepíteni?
pl most keresek egy szép kártya alkalmazást, k&h-m van, de nem tudom melyiket rakjam fel.

(#26473) Criton válasza ollie (#26471) üzenetére


Criton
veterán

"szép kártya" - étkezési, szállás stb... amit cafeteriaban lehet kérni

(#26476) Criton


Criton
veterán

most vettem észre, hogy a play store-ban ott vannak olyan alkalmazások is amiket még nagyon régen töltöttem le, ezeket hogyan tudom onnan törölni? vagy minden letöltött alkalmazás ott marad?

[ Szerkesztve ]

(#26521) Criton


Criton
veterán

A "hulye" kerdeseimmel johetek ide vagy akkor annak van valami mas topik?
3eve nem volt android keszulekem egy kicsit le vagyok maradva :(
Ha itt zavar a felesleges kerdesem akkor tudok googlizni, de.mivel itt tobbeteknek joval tobb tapasztalata van, gondoltam itt a helyem. Par oraja van meg a keszulek, es hogy oszinte legyek nem bantam meg,hogy iosrol valtottam....

(#26526) Criton válasza Integra (#26522) üzenetére


Criton
veterán

Rendben :)
Most egy olyan alkalmazast keresek amivel a tavoli nas szerveremen levo filmeket megnezhetem webdavon keresztul. iOSen az nPlayer alkalmazas volt,de ahogy latom a fejleszto androidra nem csinalt ilyen alkalmazast :( Milyen alternativakat tudtok ajanlani?Lehet akar fizetos.

Ami meg nagyon hulye kerdes azt meg off topicba rakom,de remelem arra is tud valaki valaszolni :)
Ugye iPhone5 rol valtottam amiben nano sim van, megvettem a megfelelo adaptert, bele is raktam de mikor az N4 sim talcajara fakom es tolom be akkor az adapter egy kicsit kicsuszik, sima simnel is van ilyen vagy ez csak a jo adapternek tudhato be
.

Most ket ora hasznalat utan azt kell mondjam a Chrome elmegy,mondhatni bejon :)

[ Szerkesztve ]

(#26529) Criton válasza NTonee (#26528) üzenetére


Criton
veterán

Oke rendben,akkor nem csak nekem mozdult meg egy kicsit mikor be kell betolni.
A ertelmetlen szavakert vagy mondatokert elnezest, de most folyamatosan a telorol vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#26534) Criton válasza mcsabi84 (#26532) üzenetére


Criton
veterán

Ok koszi, feltettem ott is a kerdest :)

(#26545) Criton válasza petipetya (#26540) üzenetére


Criton
veterán

oda én még nem mehetek :)

a nagyon régen lévő alkalmazásaimat a store-ból hogyan tudom kitörölni? vagy amit az életemben letöltök, az ott is marad, hogy egyszer már letöröltem?

(#26541) Benex: köszi :R eddig jobban is tetszik, mint sebeséségileg, mint anyaghasználatban :) egyedül a real racing 3 tudta egy kicsit megfogni a nexust, de minden más jobb szerintem...futtattam is most egy geekbenchet összehasonlításképp a volt iphone-hoz...nagy különbség nincs :)

de még az iPad4 sem előzte meg jobban...

(#26548) Criton válasza petipetya (#26547) üzenetére


Criton
veterán

köszi :R még nagyon kezdő vagyok, nem akarom rögtön mindenki idegét kikezdeni, bár lehet tegnap itt már sikerült :U
antivírus programot érdemes egyébként telepíteni, vagy felesleges?

[ Szerkesztve ]

(#26551) Criton válasza petipetya (#26549) üzenetére


Criton
veterán

Kollégák most azt mondják nekem, hogy érdemes az avastot valamint a No _Tel: URL progot felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#26559) Criton válasza rankesz (#26552) üzenetére


Criton
veterán

ez az aVia jó, meg is vettem a pro verziót, köszi :)

(#26561) Criton


Criton
veterán

Van olyan alkalmazás ami optimalizálni tudja a memóriát? Teszem itt pl felesleges háttérben futó alkalmazás kilövése stb..? Meg keresek egy jó ébresztő alkalmazást, a gyárin ma reggel szépen elaludtam :DDD

(#26566) Criton válasza ollie (#26563) üzenetére


Criton
veterán

oké, ezt nem tudtam :) amikor androidom volt anno, akkor ilyen appok kellettek :DDD htc hero stb.. ;)

(#26562) randras_83: köszi :R

(#26575) Criton


Criton
veterán

Nema uzem modban a rezgest hogyan tudom beallitani?

(#26581) Criton válasza TayRol (#26576) üzenetére


Criton
veterán

ez az opció nálam valamiért nem megy :(

(#26578) hunfatal v: ez az opció viszont megy, köszönöm, a másik miért nem?

akku %-ot valahogy ki lehet felül rakni, vagy ahhoz külön app kell?

[ Szerkesztve ]

(#26583) Criton válasza TayRol (#26582) üzenetére


Criton
veterán

hülye voltam sorry, teljesen levittem ami már a néma mód rezgés nélkül :DDD

(#26586) Criton válasza NTonee (#26585) üzenetére


Criton
veterán

ok rendben köszi :R

miért lehet az, hogy ez az alkalmazás nem kompatibilis a nexus 4-el?

[ Szerkesztve ]

(#26594) Criton


Criton
veterán

az usb kábelt mindenkinek mozgatnia kell egy kicsit amikor kihúzza:F szóval egyenesen nem nagyon akar kijönni...elnézést a kérdés miatt, csak a lightning kábel könnyebben jött ki. Mára be is fejeztem a hülye kérdéseimet és eddig mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget :R

(#26600) Criton válasza petipetya (#26599) üzenetére


Criton
veterán

rendben, akkor megpróbálom majd úgy... :) bár többnyire mindig sietni kell :DDD de az egy pozitívum, hogy nem jön olyan könnyen ki

(#26603) Criton válasza petipetya (#26601) üzenetére


Criton
veterán

:DDD :C :R

(#26609) Criton


Criton
veterán

Eddig egyetlen egy negatívumot vettem észre a készülékkel kapcsolatosan, hogy laptopról sajnos nagyon lassan tölt fel :(

(#26623) Criton válasza erik0306 (#26606) üzenetére


Criton
veterán

Szerintem jó képeket csinál,bár én csak szifonhoz tudok hasonlitani.

(#26627) Criton


Criton
veterán

Annyira bejön a mobil, hogy autónavigációnak is használnám, az lenne a kérdésem, hogy milyen tartót ajánlotok, valamint milyen autóstöltőt? Egy napja használom a telefont egyébként, minden app ami iOS megvolt, itt is megvan, és még olcsóbban is. Fóliát, tokot se használok, i5-n ilyenkor már látszódtak apróbb karcok.

(#26632) Criton válasza zsocy (#26626) üzenetére


Criton
veterán

a bumper illetve a fólia nem zavarja a kamerát? ahogy nézem, annyira nem lehet sérülékeny ez a készülék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.