Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) <NewL> válasza joey04 (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

:), szerintem írni fogok, de rengeteg mindent kell még megtanulni.
nem akartam kirakni semmilyen bejegyzést ide a logutra, "huh, megvan meg hasonló" ...felvág, sznob miegymás okokból. mondjuk az árral feltudnék, mármint amennyiért vettem:D

10es skálán ez a gép, hmmm 12-es. több mint jó, tökéletes számomra. nem bántam meg, hogy nem a sima alu macbook-ot vettem, ez a világitó billentyűzet, több mint tökéletes.
egy gagyi 1 megás netem van, eddi azthittem, hogy a net miatt jönnek be olyan lassan az oldalak (előtte egy Asus K50Ab notebookom volt, 4Gb ram miegymás, nem volt gyenge az sem) a nagy lópikulát, kattintok-bejött, kattintok-bejött pfuu nagyon durva.
a kijelzőmérete meg pont ideális, könnyü hordozni, asztalon használva sem érzem hátrányát, hogy hiányzik 2"

tényleg nagyon profi gép, az OS X meg mégjobb. minden bejön azonnal, még egy file törlése is élmény most:D olyan szépek az effektek. csipem, hogy pont akkora ablakban nyílnak meg a dolgok amekkorában kell, innen nagyon jó váltani a négyujjas gesztusokkal. van, hogy rámjön megnyitok 5-6 oldalt és csak oda-vissza húzom az ujjam a trackpaden, ekkszpozéé
kineticscroll, zoom ...ááá ez adja az egész lelkét, így a legjobb. biztos vagyok benne, hogy befogok szerezni egy magic trackpadet annyira jó. persze előtte kell egy monitor is, bill, állvány:D meg egyéb kacat amit kinéztem.

ma jött meg a hangfal, iJoe-nál levannak akciózva a Jbl hangfalak. ez a II-es pont a 13"-os MacBook mérete, színben, dizájnban pont passzol hozzá, és 2.0-és szetthez képest nagyon szépen tisztán szól, de nem hangosan:D legalább nem kell ilyen ok miatt eladni és lecserélni kisebbre:D

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.