Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) #24334592 válasza kNG (#22) üzenetére


#24334592
törölt tag

rossz helyen dolgozol mint egy állat.elnézést a kifejezésért :)

a hatékonysággal van a gond, meg a termék (=te -óh az a sokat szídott marketing-) rossz helyen történő eladásával...

továbbra is azt mondom mióta én lepattantam 5 éve, h el kell menni!Az euban tárt karokkal várnak, ha beszéled a helyi nyelvet.A szaktudás csak másodlagos, van suli és míg befejezed, ott a meki vagy hasonló szaktudást nem igénylő helyek, ahol keresel annyit, h eléldegélj.aztán a suli után lehet feljebb lépni...

régen az volt a csoda, h valaki lelépett.ma az a csoda, ha valaki otthon marad.

fejben nem mobil az ország ez tény, de ezen lehet változtatni! :K

A cikkhez: kiváló összefoglaló! :R az én generációm (80as közepei születésűek) már az általános évei végén P1-esekkel játszott, meg betárcsázós modemmel "nyomult" a neten, de mi még "rúgtuk a bőrt a grundon", vagy göriztünk, bringáztunk...

s ahogy telt múlt az idő, a fiatalabb generiációk úgy asszimilálódtak a a fejlődő technikával...ez csak egyre rosszabb lesz, mert a kényelem és a lustaság civilizációs betegség.kombinálva az általános nihillel és értékpusztulással nem előre mutat.

nekem ezért "tetszik" Bruce Willis filmje amiben a klónjaikat irányítják otthonról.hibátlan utópia egy nagyon is lehetséges jövőről.

amúgy ha megnézitek a széthulló görög világ képét (ókorit a hedonizmussal) ugyanezt lehet észrevenni.

nyom nélkül fog eltűnni ez a civilizáció is, mint az egyiptomi.marad utánunk pár cucc, amire majd nem fognak rájönni az "újak" azt ennyi.

ezért kell élvezni a jelent és nem a múlton meg a jövőn rágódni.

kissé szomorú, h egy ilyen érdekes cikkre alig pártíz komment érkezett.az emberek leszoktak a gondolkodásról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.