Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) kNG válasza janos1988 (#21) üzenetére


kNG
senior tag

Mi közöttük vagyunk a családdal...hagy ne mondjam hogy mi lett az eredménye mostohaapámra nézve...az üveg aljára nézett inkább, mint hogy megpróbáljon ésszel gondolkodni...anyum meg nem nyúlt semmihez, és segítjük mostoha apumat, megpróbáljuk ebből a dologból kirángatni, hála égnek nagyjából már sikerült...túlóra kifizetése? Haha, én olyannal még nem találkoztam...se ahol én dolgoztam, se ahol szüleim... (21 éves főiskolás),

Maradjunk annyiban, hogy attól hogy úgy dolgozol mint 1 állat a munkahelyeden, nem lesz több a fizetésed...ebben az országban a büdös életben nem :) és ha lebetegedsz, akkor kirúghatnak a munkahelyedről, és pénzért visszakaphatod a már nem 100%-os egészségedet...megéri? Szerintem nem...

De már nagyon OFF-ba mentünk, úgyhogy szerintem hagyjuk is ezt az idézetet, gondoltam csak megosztom, aztán mindenki kezelje úgy ahogy szeretné, vagy köpködjön rá, vagy pedig vetítse ki a saját életére nézve, és szűrje le belőle a tanulságot. Csak a cikkírót nem akarom tovább azzal fárasztani, hogy szétOFFoljuk a topikot, csak azért, mert bemásoltam egy olyan idézetet, ami sok mindenkinek nem tetszik, vagy nem látja meg benne a lényeget.

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.