Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Me az első hozzászólás laza'.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

N73 úgy is jobb. :DDD

(#3) madstunt


madstunt
addikt

Grat az n73hoz,szép teló főleg a vörös-fehér kiadás :)
A J700 meg hááááááát nagyon távol áll az elpusztíthatatlantól,ezt tapasztalat alapján mondom:D
egy nokia 5140 vagy Ericsson R320 már inkább :)

(#4) blokad válasza Taknyoshal (#2) üzenetére


blokad
senior tag

De, ha az embernek a szívéhez nő valami

(#5) Taknyoshal válasza blokad (#4) üzenetére


Taknyoshal
tag

Egy j700? Na nee.

(#6) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szívemhez nőtt a telefon.. Lehet röhögni rajta, de mindenhol ott volt ahol én.. Nem dumált vissza, nem ütött vissza, és nem is nézett rám csúnyán soha.. Csak tette a dolgát.. Nem fogom kidobni.. Eddig az összes telómat széjjelzúztam "megnézem a belsejét" címszóval amikor elromlott.. Ezt kitettem a polcra.. Tényleg szerettem..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) blokad válasza Taknyoshal (#5) üzenetére


blokad
senior tag

Nekem ez is az egyik legkedvesebb telefonom volt.

Na neeeeee mi?

(#8) Taknyoshal válasza blokad (#7) üzenetére


Taknyoshal
tag

Na neeee :DDD

Mondjuk én meg ezt imádtam, szerintem nagyon szép telefon: Siemens A40

(#9) Samus válasza blokad (#7) üzenetére


Samus
addikt

Hú, ezen volt az az aranyos játék, tologatni kellett dobozokat megfelelő helyekre, és érdekes "zene" szólt alatta. Hosszú távon irritáló, de amúgy dallamos volt :)

Én anno az Siemens MT50-et szerettem, de nagyon, még ha ütöttem, vágtam is (kijelzőcsere is volt...). Most pedig az N82-vel vagyok így. Lecserélném, de nincs szívem hozzá. Annyira megszerettem.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) madstunt válasza Samus (#9) üzenetére


madstunt
addikt

az nem siemenseken volt?legalábbis nekem szintén volt olyan dobozos játékom Sie C45-ön.
Nekem az első szívemhez nőtt telóm a MOTO E398-am volt,szerettem az elötte lévőket is de mikor eladtam a moto-t akkor éreztem először telefonnál hogy jaj de rossz érzés.azztán a későbbiek egyre jobban,mikor tavaly januárban ellopták a Nokia 5610em akkor valami eszméletlen rossz érzés volt :( Most már ott tartok hogy megtaláltam a számomra legszebb telefont evör (K850i Luminous Green) és nem is fogom eladni telóváltáskor,inkább veszek bele egy T-s kártyát és másodtelóként használom a fő pannonos mellett(mondjuk az 5610el is így lettem volna ha nem lopják el)

[ Szerkesztve ]

(#11) blokad válasza Samus (#9) üzenetére


blokad
senior tag

Jaja, a pingvines játék.

Nagyon sajnálom, hogy öcsikoromban beleejtettem egy pocsolyába és azóta nem jó.

(#12) No-kia


No-kia
őstag

N73-am sokat kibírt, kivéve az ucsú izomból falhozvágást, de mentségére legyen mondva h a falról is hullott a vakolat, és ezután is csak a kijelző adta föl, szerettem

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) szablya válasza No-kia (#12) üzenetére


szablya
tag

Még engem szekáltok az egereimmel :N :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) máyköl


máyköl
veterán

Nekem is volt N73-am jó lesz az, ugyanígy hozzád fog nőni. :K

(#15) No-kia válasza szablya (#13) üzenetére


No-kia
őstag

ez teljesen más :DDD :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#16) máyköl válasza blokad (#11) üzenetére


máyköl
veterán

És a régi Nokiákon a kígyós játékok? Deszeretttem. :DDD

(#17) luw2win


luw2win
őstag

Csak hogy tudd az enyém már így néz ki, memkártyát nem ismeri fel, folyton meg akarja formázni, majd hibát észlel, a csillaggomb kiesett de megtaláltam, és azért van összecelluxozva, a törlés és a kijelölés gomb már elveszett nem tudom hol van, egyszer beleesett a tiszába, de még él, nagyon sokmindent kibírt. Elsőre a joystickját hagytam el de tökéletesen használható anélkül is :DDD
Ja 2 éve van meg :))

Így néz ki [link] [link]
:))

mod: a kijelző közepén nem tom mi az, de az szvsz por, én csak penésznek nevezem. És sehogy nem lehet leszedni róla, a kijelzőt védő műanyag mögött van, és napfénybe semmit se látni a kijelző közepéből. Egyszer majd az is lebomlik és ki tudom takarítani :DDD

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#18) madstunt válasza luw2win (#17) üzenetére


madstunt
addikt

vigyázol rá rendesen ;] :U

(#19) máyköl válasza luw2win (#17) üzenetére


máyköl
veterán

Egy előlapcsere is kb. ok lenne a teló. :K Szvsz. :K

(#20) luw2win válasza máyköl (#19) üzenetére


luw2win
őstag

Hát elég drága rá az előlap, meg pl még anno amikor elveszett a joystickja bementem ilyen pesti mobilosaba és monták hogy biztos hogy sehol nem lehet kapni. Előlaphoz meg nem adnak. De bírja ez még, telefonálok vele és ennyi,több nem is kell.

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#21) tibi666 válasza luw2win (#17) üzenetére


tibi666
senior tag

te jó ég... mi a fenét csinálsz te, hogy így néz ki a telefonod?

(#22) luw2win válasza tibi666 (#21) üzenetére


luw2win
őstag

Őőő hát, rengetegszer esett és tört, volt egy párszor víz alatt.
Strapáltam rendesen, azért már kicsit én is sajnálom ;]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23) Devid_81 válasza No-kia (#12) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azt nem mindegyik birja ki :DDD

...

(#24) _Voyage_ válasza luw2win (#22) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Épitkezésen dolgozol, vagy mifene? :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#25) luw2win válasza _Voyage_ (#24) üzenetére


luw2win
őstag

Nem, inkább bulikba történnek balesetek, főleg előző év nyarán tört le az alja.
Meg ugye nem újonnan vettem, hanem kb egy 3-4 hónaposan, és igy annyira nem figyeltem rá, mint pl egy vatta uj telora. Meg ismerősé volt és sikerült hozzájutnom ahhozképes áron alul. Így nem volt egy kisded szerepbe. :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#26) _Voyage_ válasza luw2win (#25) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én minden telómra úgy ügyelek, hogy nehogy egy karc legyen rajta... :DDD
Ettől függetlenül mindig karcos lesz. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#27) madstunt válasza _Voyage_ (#26) üzenetére


madstunt
addikt

én is nagyon ügyelek rájuk,pedig használtan vettem eddig 10ből 9et...
Annál hogy az ember mennyit vigyáz rá szvsz nem annak a kérdése hogy mennyit költött rá az ember hanem hogy mennyire hülye.Én is mindegyik telómra vigyáztam pedig szinte mindet használtan vettem/kaptam.(8ból 1 volt új)
(persze vannak kivételek amiknél csak arra kell vigyázni hogy ne vesszen el... 5140,M65,R310,B2100,E290...)

(#28) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Én annyira megszállott lettem ezzel a telóval hogy nem teszem le még a csupasz asztalra sem.. :) Mindig rakom alá valami zsepit vagy a tokját hogy nehogy kopjon.. :)

Szeretem..:)

(#17) luw2win: Ezért ezen felröhögtem..:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.