Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) ronroli


ronroli
tag

Most lett 1 éves, néhány tapasztalat:
- billentyűzet megkopott nekem is, nem érdemes ezzel garanciában hadakozni, elhajtanak
- billentyűzet alatt és felett lévő matt műanyag elvált a bill. körüli fényes műanyagtól (gyárilag ragasztják)
- hangos a ventillátor (2350M van benne TDP:35W) és meleg a gépház
- kijelző minimum fényereje nekem sok (van valakinek ötlete, hogyan lehet levenni?)
- hangszórók az előző gépemhez képest (asus x54) gyengék
- optimus rendszer betegségei
- az összes gumitalp kiesett (ez rohadt égő dolog, remélem kitaláltak erre valamit)
Ennyi volt a negatív.

Pozitív:
- ár/érték nagyon jó volt (8 giga ram, 3 év garancia) - na de ez már a múlt
- a mindennapokban használható, amire vettem (sima egyszerű otthoni gép némi házivideo konvertálással), arra tökéletes
- otthoni gépnek túl erős (nem használom játékra), ez talán időtállóvá és eladhatóvá teszi
- nekem bejött a tapipad, szerintem nagyon jó megoldás az érdesített rész (kicsit kopik a közepe, de nem vészes)
- 3G előkészítve
- hátul minden tisztítható / szerelhető / bővíthető

Szerintem az LH532 a korábbi AmiloPro szintjét hozza. Nálam ez nem bántás, néhány éves fujitsu-siemens tapasztalattal mondom. Nem "made in china" felirat van az alján, cserébe samsung a bele. Egy kutya, ez nálam nem jelent semmit.
Itthon a fujitsu-siemes gépek 10+ éve hibátlanul mennek (pedig IBM thinkpad volt sokáig mellettük, azok kikoptak a gyengűlő minőség miatt), tehát nekem nem volt gondom velük. Az első Pentium3 Lifebook S a mai napig megvan. Minden márkánál volt rossz széria, így a fujitsu-siemes ideje alatt is, én ezeket megúsztam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.