Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) El Kebir válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


El Kebir
őstag

Mondjuk ennek egyszerűen utána lehet járni, megkérdezed az ebben kompetens prohardveres személyt.

A forráskód stílusát böngészve én úgy látom, elég láma vagyok benne, hogy azonos szín van hozzárendelve mindegyik oldalsó sárga háttérhez. (és az én monitoromon is azonos színűek :) )

Van benne egy kihúzott világosabb szín ami a legalsó reklámsávban lévő sárgát adja ("Portáljaink" "Céginfó" "Online vásárlás" "Partnereink" szövegek szinét)

De az oldalsó fő témák háttérszine (a képeden fent a "Legfrissebb anyagok" és lent a "Általános témák") azonos szinű kellene legyen.

Ez a torzulás egységes színű lapon is látható kellene legyen, hiszen erről szól pl a prohardveres monitortesztek végén lévő betekintési szögeket tesztelő fotó, nézd felülről a képet és onnan "mozogj középre", úgy láthatod a szinváltozást.

Nem lehúzni akarom a monitort, hanem csak furcsa volt, hogy kijelented, hogy nincs szintorzulás, mikor a fényképen egyértelműen látható.

Ennyi pénzért, ezt adják a gyártok, ha valakinek jobb kell azt meg kell fizetni.
(én is szeretnék TN áron, IPS szinhelyes, xVA kontrasztú monitort, de sajnos ilyen nincs....így marad az ips mint minőségben a legjobb alternatíva, még elérhető áron.)

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.