Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Le a kalappal! :R Gratulálok!!! :C Nem sokan tudják betartani az ígéreteiket.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#2) <NewL>


<NewL>
addikt

mit kajálsz?
1 hete kezdtem el én is,diétázni meg tornázni esténként.
csirkemell,rizs,saláták. kenyeret csak reggelire 1 szelet a magvas vacokból:D de már unom :W

szép teljesítmény. é)n max 10 kilót szeretnék leadni hasról és kész (:D tudom ez a legnehezebb)
láttam a tv-ben valami reggeli műsorban ,hogy hasizomgyakorlatra gugolást mutattak. első nap 20 után majdnem összeestem:D most csináltam 10 perc alatt 200at belőle:)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#3) fLeSs válasza talmida (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

köszi. elhatározás kérdése.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) fLeSs válasza <NewL> (#2) üzenetére


fLeSs
nagyúr

korábban már leírtam, hogy mit kajálok. én sem különösebben élvezem... :U

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) Netmaster


Netmaster
tag

Szépen trendel, de kitörésgyanús felfelé. :DDD

Netmaster

(#6) fLeSs válasza Netmaster (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ja, higher high. :D van benne vmi, mert ez a hét diéta szempontjából már el van baszarintva.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) kpal


kpal
veterán

Hát én max 2hétig tudok diétázni utána vége .Amugy az a baj hogy az esti 10körüli evést kéne elfelejteni de pedig akkor esik a jol a legjobban.

(#8) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Sziasztok!

Diéta ( nem a neten összehordott baromságok )

Röviden és tömören aki fogyni akar zsírból nem izomból az jó minőségű nem feldolgozott kajákat egyen! Egyáltalán ne egyetek telített zsírt (állati eredetű) se lisztes kaját, vajakat meg ilyen szarokat! Muszáj, hogy elfelejtsétek a rossz minőségű "tápanyagokat"!

Aki zsírból szeretne fogyni az áljon rá a rendes kajára mert az hogy koplaltok 90 meg nem tom milyen idióta időn át az baromság, és csak a zsírt raktározza a kúra és izom vesztéssel jár! Nem a mérleg mondja meg, hogy mennyi zsírod van hanem a tükörben látod, hogy megy e le rólad a zsír...

Egyszerű a kaja rizs- sok zöldség- hal vagy csirkemell (a húsokat nem disznó zsíron sütjük) :D (oliva olajon) és aki betartja az el is éri pár hónap alatt (fölöslegtől függően) a zsír deficitet, de persze ha utána vissza áltok a szemét kajákra akkor ugyan úgy vissza jön a zsír! A legfontosabb, hogy nem kell koplalni, egésznapra el kell osztani a kaját! Sok vizet igyatok!

Mozgás forma csak séta legalább napi 1 óra monoton séta! Futás nem jó izmot éget!

Aki télleg elszánt és fogyni akar az nagyon figyelmessen itt olvasson utána a dolgoknak! Bővebben írja le a fent megfogalmazottakat...
És itt egy videó is aki lusta olvasni :) de a bővebb okosságok a szöveges linkben vannnak!
Egy gyúros napja (videó)

Sok sikert minden elszánt zsírt égetni akarónak!!! :)

ui: nekem sikerült 3 évi felhalmozódott zsírt leszedni, nemsokára a kockák is látszanak már a hasamon végre újra - 2 havi diéta után :) és nem volt sanyargató koplalás!

Tibi
:))

Life is Short... Ride Hard!!!

(#9) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

gúddzsáb :K :)

(#10) csusza`


csusza`
senior tag

Szia!

Milyen módszert alkalmazol, és mit értesz "diéta" alatt?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#11) ESP


ESP
senior tag

Szép!

110kg-ról 75-re! :C

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#12) Gergosz2


Gergosz2
veterán

egy kérdés:
milyen magas vagy?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

némi ingázás van, mozgástól függően is. nyáron beálltam a két órás tréningpasszokra, na ott volt olyan, hogy kb 1200-1500kalóriákat égettem le ennyi idő alatt. avagy másfél liter víz betolása után még mindig -2kiló volt a mérleg.

egyébként grat, nem feladni. ha meg a kalóriaszámoláshoz hozzászoksz, utánna már egyszerűbben tartani.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) Ti Bo válasza Jodanovich (#8) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

A leírtakkal jó rész egyetértek, de ne olíva olajjal süssél, mert hevítés hatására az összes előnyös tulajdonsága elveszik. Inkább a már könnyen beszerezhető kókusz zsír, szerintem sokkal megfelelőbb sütéshez, az olíva meg megmarad a saláta dresszingnek.

A többi stimmel. Én annyival egészíteném ki, hogy mindenképp emeljük a fehérje bevitelt. Rizs helyett/mellett most már egyre többen jönnek rá arra, hogy nagyon jó a lencse (általában 26 gramm fehérje/100 gramm) így néha mehet az rizs helyett. Csirkemell, halak (néha egy kis lazac, tele van hasznos zsírokkal). Én 135 kilóról kezdtem, most tartok 6 hónap alatt 102-nél. Napi átlag 170-200 gramm fehérje megy be, heti 4-5 legalább 40 perces kardió edzéssel és ugyanennyi súlyzóval végzett edzés mellett. A hatás egyértelmű.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.