Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ffodi


ffodi
veterán

Témaindító hsz. :C :))

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Nem jó a cím!
Így jobb lenne: Hogyan csináljunk egy Fermihez hasonló kazánt a hűvös kis 5800-as karinkból! :DDD

Várom az eredményeket!

(Lesz itt gariztatás az tuti ;] )

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#3) ffodi válasza Robi BALBOA (#2) üzenetére


ffodi
veterán

Fasza lenne az a cím ;] ;]

Én is várom az eredményeket, főleg olyan egyénektől akik vízzel, esetleg nitróval hűtenek. :DD

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#4) Robi BALBOA válasza ffodi (#3) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ide már szinte kötelező a víz vagy a nitró/hélium, aki pedig léggel nyomja az halláskárosult lesz elég hamar az tuti. :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#5) ffodi


ffodi
veterán

Látom nem sokakat érdekel a dolog. :U

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#6) Daczy válasza Robi BALBOA (#2) üzenetére


Daczy
aktív tag

Hát neked is csak gratulálni tudok, ahol lehet, ott fikázod a fermit!Minden egyes topikban.... Csak így tovább :W

A cikk baromi jó, ha lenne Radim, biztos kipróbálnám .(De ha haveromnak lenne radija, azon szívesebben próbálnám ki ;] )

(#7) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nagyon jó cikk. Szerinted Sapphire 5830 CoD6 edition IC-je milyen? Menni fog vele?

(#8) troller


troller
senior tag

Király, megnézem a 9800GT-m tud-e ilyet :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#9) I


I
tag

Azt is leírhatná nekem valaki, hogyan kell beállítani az MSI AB-t, hogy a ventillátor úgy pörögjön, hogy max.70°C-ig melegedjen a GPU teljes terhelésen? (HD 5870)

Have a nice day!

(#10) I válasza I (#9) üzenetére


I
tag

Köszönöm, már megtaláltam a megoldást :)

Have a nice day!

(#11) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Van esetleg valakinek valami infója arról, hogy hasonló bütyköléssel esetleg egy Asus HD 6870 DirectCU-t - nem referenciakártya - is működésre lehetne bírni overvoltage téren az Afterburner-ben?
Bármit bütyköltem eddig, se az AB, se a TriXX nem tudta állítani a feszültséget, egyedül az SD. Asus HD 5850-re már találtam hasonló fórumot a neten, csak még nem tudom, ugyanazt kell-e beírni a cfg-be. Még nem sikerült a chipet beazonosítanom.
Mint fentebb írtam, SmartDoctor-ral megy egyébként a feszültségemelés, de valahogy jobban megszoktam az AB-t. No meg kellemesen monitoroz, ami nem utolsó szempont.
Válaszokat előre is köszönöm. :R

Vigi

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#12) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Szeva!

Kösz a cikket( :R ), én csak most találtam rá. :o Memória feszültséget Afterburner -el lehet babrálni, vagy ahhoz már a BIOS -ban kell kóvályogni?
Nekem csak jeges levegő áll rendelkezésemre, meddig érdemes/szabad menni a feszültséggel? Gondolom az 1.4v már nem túl egészséges. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#13) ffodi válasza MPowerPH (#12) üzenetére


ffodi
veterán

Ritkán olvasom ezeket a témákat, mert elég kihaltak, azért válaszolok csak most. :DDD

A ram feszelés, csak akkor megy, ha támogatja a vga, vagy hardmod.

1,35-1,4V-ig elmehetsz léghűtéssel. (58xx és 69xx esetén) :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.